Autor Wątek: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.  (Przeczytany 323771 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #765 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 09:45:13 »
A potem Mucha wydała "Sprawiedliwość" za 120 zł i od tego czasu cena już tylko szła w górę.

Bazyl, dobrze, że w 2010 nie interesowałeś się komiksami, zwłaszcza tymi spoza wielkiej dwójki, bo jakbyś zobaczył cenę 220 zł za Marthę Washington, to byś pewnie zawału dostał ;)

Offline Bazyliszek

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #766 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 09:57:18 »
W 2010 to Mucha sprzedawała Upadek Avengers za 80 zł. Drogo. Dobrze, że poczekałem na WKKM.

Offline turucorp

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #767 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 10:05:00 »
Kiedyś to wchodziłeś do KMPiK-u, kupowałeś Pilota Śmigłowca i.. nic więcej akurat tego dnia nie było. Na pewno było lepiej?  ;D

Proszę nie opowiadać bajek, wtedy „Pilot śmigłowca” był praktycznie nie do dostania w takich miejscach  :(

Offline LordDisneyland

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #768 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 10:34:22 »
Kiedyś to wchodziłeś do KMPiK-u, kupowałeś Pilota Śmigłowca i.. nic więcej akurat tego dnia nie było. Na pewno było lepiej?  ;D
Turucorp ma rację. Aż się gorzko zaśmiałem, czytając wpis ;)
"Pilota" kupiłem parę numerów tylko dlatego, że miałem zaprzyjaźniony kiosk w pobliskim szpitalu, w Klubie Książki i Prasy to przeglądałem Krokodiły... Musiałeś mieć jakoś niesamowicie ten KMPiK zaopatrzony.
,, - Eeeeech.''

Online xanar

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #769 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 10:58:06 »
No, kiedyś to było, nie to co teraz.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #770 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 11:22:49 »
2013 rok. Upadek Avengers. Thor Reborn. Ostatnie łowy Kravena na twardo. Piękne czasy.

Offline LordDisneyland

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #771 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 11:23:37 »
No, kiedyś to było, nie to co teraz.
Albo i wręcz przeciwnie :)
,, - Eeeeech.''

Offline starcek

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #772 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 11:41:34 »
Proszę nie opowiadać bajek, wtedy „Pilot śmigłowca” był praktycznie nie do dostania w takich miejscach  :(
Jak przypadkowo był dzień dostawy, to można było kupić. Ja w ten sposób zdobyłem Cele dla myśliwców. Do dzisiaj pamiętam.
Takie to były lepsze czasy.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline death_bird

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #773 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 21:30:06 »
A teraz jest inaczej?
Żeby daleko nie szukać. W piątek po południu z głupia frant odwiedziłem sklepik należący do takiej jednaj Pani. Tula Lotay się podpisuje. I aż mi się gały zaświeciły, bo okazało się, że bez ostrzeżenia, ni z gruszki ni z pietruszki nowy towar rzucili.
Tylko co z tego? Towar wyprzedany. I to chyba właśnie tak do południa. Po południu już wiatr po pustych półkach popylał.
Więc jak jest lepiej? Nic nie jest lepiej - trzeba albo mieć fuksa albo zaprzyjaźnioną artystkę, która pod ladą coś zachomikuje.  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline starcek

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #774 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 08:53:33 »
He, he – nie bluźnij. I teraz żeby kupić coś INNEGO, nie od tej Tuli Lotay, musisz czekać miesiąc lub więcej, bo niczego innego obecnie nie ma w ogóle w sprzedaży? Rozumiesz tę drobną różnicę?

A tak w ogóle – podobna sytuacja jak u Lotay jest np. u Bachalo – przychodzi newsletter, że nowa dostawa, a po wejściu na stronę słodkie „sold out”. Tyle, że masz inne możliwości zakupu, a nie czekaj tatka latka. Nie ma porównania.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline wilk

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #775 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 16:42:29 »
Nie wiem czy to dobry temat ale chciałbym przypomnieć, że pojutrze czyli 10 grudnia 2020 r. przypada Dzień Darmowej Dostawy. Jak co roku Gildia będzie brała udział w tym wydarzeniu z darmową dostawą od 20 zł. W sam raz, żeby zamówić np. nowy Relax. :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 08 Grudzień 2020, 16:44:06 wysłana przez wilk »

Offline Bazyliszek

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #776 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 16:51:30 »
Jak zamawiasz do punktu odbioru to dostawa też jest darmowa. W każdy dzień. :D

Offline stachel

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #777 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 16:52:42 »
Jak zamawiasz do punktu odbioru to dostawa też jest darmowa. W każdy dzień. :D

Ale kurier Ci smsa wyśle ;)

Online xanar

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #778 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 16:54:55 »
Ale darmowy nie jest dojazd do punktu odbioru.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #779 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 17:22:50 »
Chyba, ze sie jedzie rowerem.
Piękno jest w oczach patrzącego.