Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1551880 razy)

0 użytkowników i 28 Gości przegląda ten wątek.

Offline isteklistek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #150 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 11:02:10 »
Z jednej strony przedpłaty to fajny pomysł; z drugiej powodują sporo napięcia i trzeba pamiętać, że ta forma na polskim rynku ostatnio zaliczyła spore wtopy. Pytanie czy warto? Studio wydaje dość fajne komiksy, sporo tytułów jeszcze w tym roku ma się ukazać - 3/4 z zapowiadanych w tamtym roku to dla mnie must have. Wydawnictwo trafiło z limitkami, szybko schodzą, ludzie są zadowoleni. Co do tytułów pewnie sami są w stanie zorientować, czy schodzi im coraz więcej, czy raczej tendencja jest stała. Ja bym brał w przedpłacie.

Offline vision2001

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #151 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 11:13:41 »
przecież ABC Warriors to nawet niższy poziom rozpoznawalności, a jednak spróbowaliście (i dodruk był!)
Sprzedaż w tym przypadku na pewno została też zrobiona nazwiskiem: Bisley rulez!!!

Offline pokia

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #152 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 11:38:22 »
ABC Warriors to komiks na który czekałem od czasów Super BOOM. Na pewno nie był to tytuł nieznany. Do tego Bisley. Nie wiem czy pamiętacie, ale ABC było sprzedawane na przedpłatach. Sam robiłem przelew, a to przecież był nowy i nieznany wydawca (kto wiedział, że to ludzie z Arrigato, ten wiedział - ja nie).

Nemezis to przecież Pat Mills i Kevin ONeill, ale czy to wystarczy aby sprzedaż dobiła 500-600 egz? Jestem sceptyczny.

Ps. O ile pamiętam, to postać Nemezisa też pojawiła się w SB.

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #153 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 11:54:11 »
Studio_lain, nie wiem czy ta informacja była gdzieś tutaj ostatnio w obiegu, ale na kiedy mniej więcej jest planowany komiks z Dreddem i tym satanistycznym tyranozaurem? Coś czuję, że do tego dzieła byłem przygotowywany przez całe swoje życie :).

Satanus przetlumaczony, w tym miesiacu powiniesmy miec juz materialy do obrobki, czekamy na fakturke, ale ekipa Rebelliona ma urlopy :)

Jeszcze w kwietniu czy już raczej maj?

chcialbym koncowke kwietnia - ale mozliwe, ze koncowka maja - zalezy od czynnika ludzkiego o nazwie tlumacz-korekta ;)

Z jednej strony przedpłaty to fajny pomysł; z drugiej powodują sporo napięcia i trzeba pamiętać, że ta forma na polskim rynku ostatnio zaliczyła spore wtopy. Pytanie czy warto? Studio wydaje dość fajne komiksy, sporo tytułów jeszcze w tym roku ma się ukazać - 3/4 z zapowiadanych w tamtym roku to dla mnie must have. Wydawnictwo trafiło z limitkami, szybko schodzą, ludzie są zadowoleni. Co do tytułów pewnie sami są w stanie zorientować, czy schodzi im coraz więcej, czy raczej tendencja jest stała. Ja bym brał w przedpłacie.

myslalem o tym wczoraj, jesli juz to raczej cos w stylu zbiorka.pl - zeby sie nie bawic w odsylanie pieniedzy, jesli sie nie powiedzie
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Marzec 2019, 12:09:59 wysłana przez admin »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Damballa

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #154 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 18:55:18 »
Jak byście mieli wydać, to ode mnie macie kasę w przedpłacie :-)

A jeszcze się dopytam, jakieś plany z Volgańską?

Offline Takesh

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #155 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 18:28:50 »
Szanowne Studio Lain!

Jakieś większe informacje o krakowskim festiwalu? Będziecie tam ze stoiskiem? Gość będzie dwa dni?

Offline Koora

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #156 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 22:40:07 »
W sobotę odebrałem paczkę ze Strażnikami Masery.
Wydanie znakomite, świetne rysunki, kolory, ale i historia naprawdę ciekawa. Bardzo udane dodatki, wzbogacające lekturę.
Generalnie czekam z niecierpliwością na drugi tom! :)
PS. Wstyd się przyznać, że pierwszy komiks od Studia kupiłem dopiero ostatnią jesienią, ale po kilku ostatnich miesiącach macie we mnie wiernego czytelnika :) Solo, Armie zdobywcy, Brygada - klasa!

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #157 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 11:00:46 »
Damballa - wojna - sprobujemy po wakacjachc

Takesh - nie my organizujemy ten przyjazd, ale podpytam, beda nasze komiksy na stoisku unii komiksowej

Koora - dzieki za dobre slowo :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #158 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 13:30:11 »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Itachi

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #159 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 19:50:14 »
Czy Szanowne Wydawnictwo planuje wydanie tego artbooka po sukcesie sprzedażowym Solo?

Offline KubciO

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #160 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 20:52:55 »
Wydawca na swoim Fb udzielił odpowiedzi: nie ma sensu, to same grafiki :).

sum41

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #161 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 20:57:15 »
Ludzie ten komiks kupili dla grafiki, przynajmniej ja 😀

Itachi

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #162 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 20:58:03 »
Wydawca na swoim Fb udzielił odpowiedzi: nie ma sensu, to same grafiki :).

Serio?? Faktycznie, wszedłem na fb i przez moment nie mogłem uwierzyć...


Kurcze Panowie z Wydawnictwa, proszę uruchomić przedpłaty i gwarantuję że na minimalny nakład uzbieracie chętnych w tydzień  ;)


Ludzie ten komiks kupili dla grafiki, przynajmniej ja 😀

Dokładnie, warstwa graficzna urzekła mnie od początku jak tylko zobaczyłem przykładowe plansze.

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #163 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 21:13:24 »
moze podchodze zle do tego, ale mi sie wydaje, ze zyjemy w globalnej wiosce
i na luzie kazdy moze sobie to cudo zamowic u zrodla :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Itachi

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #164 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 21:19:56 »
A nie wolicie limitowany artbook w Gildii np?  :) Solo był w absolutnym topie 2018 roku w moim rankingu i z chęcią bym takie cudeńko kupił. A dlaczego by nie spróbować? Artbooki powoli w Polsce zaczynają się pojawiać, tu Scream tam J.P.F. może warto się rozeznać wśród czytelników?