Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1493538 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Deg

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #135 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 19:30:14 »
teraz wjedzie Canon Fodder i nas zamkną za obrazę uczuć religijnych. ;)
Spokojnie, TM-Semic po "Lobo powraca" jeszcze trochę pociągnął ;)
This is my truth, tell me yours.

Offline ASh

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #136 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 20:49:04 »
O tego Nemesisa to sporo osob prosilo, ale SL noe podjelo nawet tematu przedplat itp.


Tez bym dla przedpłatę jak coś ale nie mam ciśnienia.


 A do Studia wezme wszystko z 2000ad które planowaliscie wydać.  Pewnie wezmę wszystko co wydaciew tym roku...
« Ostatnia zmiana: Śr, 06 Marzec 2019, 20:52:42 wysłana przez ASh »

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #137 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 23:21:22 »

Zapowiedziana była chyba jako pierwsza, a tu kiepska informacja, że wyjdzie na samym końcu. Pozostaje czekać na drugi tom Strażników.

Zaya to jedna z naszych ostatnich zapowiedzi.

DR było zapowiedziane chyba rok albo dwa lata temu a od 3 lat albo i dłużej wisi w sekcji  "w przygotowaniu".  Chłopaki już dawno zapomnieli , ze mieli to wydać.

tak naprawde czekamy na wydanie zbiorcze trzech tomow, a to sie przedluza niestety

O tego Nemesisa to sporo osob prosilo, ale SL noe podjelo nawet tematu przedplat itp.

to jeden z moich ulubionych komiksow :) zbiorka? mozemy to rozwazyc, ale i tak najszybciej przyszly rok
tylko od razu trzeba by trzy tomy uwzglednic... kupa szmalu bo to tomiszcza po 300-400 stron
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Marzec 2019, 12:14:04 wysłana przez admin »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #138 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 01:10:43 »
Czekam cierpliwie! :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #139 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 13:09:13 »

Enrique Fernandez autor Brygady i Opowieści z czasów Cobry będzie gościem Krakowskiego Festiwalu Komiksu, który odbędzie się w dniach 30-31 marca.

Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Midar

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #140 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 13:45:20 »
Enrique Fernandez autor Brygady i Opowieści z czasów Cobry będzie gościem Krakowskiego Festiwalu Komiksu, który odbędzie się w dniach 30-31 marca.
Nie wybierałem się, ale teraz już jadę 😀. I jeszcze syna zgłaszam na wolontariat.

Offline ASh

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #141 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 14:14:43 »
to jeden z moich ulubionych komiksow :) zbiorka? mozemy to rozwazyc, ale i tak najszybciej przyszly rok
tylko od razu trzeba by trzy tomy uwzglednic... kupa szmalu bo to tomiszcza po 300-400 stron

Może być przyszły rok i co rok nowy tom. Przedpłaty tez mogą wam pomóc przed wtopa.


A co do Fernandeza F..k Me bo wyjeżdżam właśnie wtedy. Ale podam Brygade i może skończę z jakimś bazgrolem;)

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #142 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 15:38:57 »
to jeden z moich ulubionych komiksow :) zbiorka? mozemy to rozwazyc, ale i tak najszybciej przyszly rok
tylko od razu trzeba by trzy tomy uwzglednic... kupa szmalu bo to tomiszcza po 300-400 stron

Miałem to ostatnio w łapach, kartek nie liczyłem, ale bardziej wyglądało na okolice 250, max 280 stron.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #143 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 22:43:00 »
moze pamiec plata figle juz sprawdzam

tom 1 - 350, tom 2 304, tom 3 272

https://shop.2000ad.com/catalogue/graphic-novels/nemesis-the-warlock

jesli to zrealizujemy to w formie przedplat - ale musielbysmy dobic do 600 sztuk, nie wiem czy to realne
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #144 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 01:37:22 »
Studio_lain, nie wiem czy ta informacja była gdzieś tutaj ostatnio w obiegu, ale na kiedy mniej więcej jest planowany komiks z Dreddem i tym satanistycznym tyranozaurem? Coś czuję, że do tego dzieła byłem przygotowywany przez całe swoje życie :).

Offline ASh

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #145 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 08:30:05 »
Tak kiedy Satanus macie w planach wydać . W tym czy w przyszym roku?
I oczywiście kontynuacja Ameryki miala być.

Offline Jaxx

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #146 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 09:23:45 »
ale jeśli ujdzie nam płazem to następny w kolejności jest drugi tom Strażników Masery
jest to podyktowane tym, że od razu drukowaliśmy okładki do 1 i 2 tomu

Jeszcze w kwietniu czy już raczej maj?

ramirez82

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #147 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 09:45:21 »
jesli to zrealizujemy to w formie przedplat - ale musielbysmy dobic do 600 sztuk, nie wiem czy to realne

600 szt. w przedpłatach pewnie mało realne,  ale spróbować nie zaszkodzi.

Offline Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #148 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 09:51:30 »
moze pamiec plata figle juz sprawdzam

tom 1 - 350, tom 2 304, tom 3 272

https://shop.2000ad.com/catalogue/graphic-novels/nemesis-the-warlock

jesli to zrealizujemy to w formie przedplat - ale musielbysmy dobic do 600 sztuk, nie wiem czy to realne
A 200 czy 300 przedpłat by nie starczyło? Przecież pozostałe na pewno by się spokojnie sprzedały po premierze.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #149 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 10:29:59 »
Jak nie bawię się w przedpłaty, szczególnie po dwóch ostatnich wtopach z tego typu akcjami, tak do was mam zaufanie, więc zrobiłbym przelew. Nawet od razu na trzy tomy.

Tylko, że to jest na tyle niszowy temat, iż wątpię, aby udało się uzbierać więcej niż 200-300 przedpłat. Może jakby to już jakoś wcześniej wyszło w choć jednym tomie, word of mouth zrobiło swoje itp itd. No ale może odrobina propagandy w tym wątku (fotki, recki) zrobi trochę robotę.

Wg mnie moglibyście też spróbować to wydać w tradycyjny sposób (albo najlepiej tak i tak, przedpłaty + dodatkowo trochę nakładu żeby się te choć 600 uzbierało)  - przecież ABC Warriors to nawet niższy poziom rozpoznawalności, a jednak spróbowaliście (i dodruk był!). Wiem, wiem, to trochę grubsze tomy, ale jednak - proszę o przemyślenie.
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Marzec 2019, 10:34:07 wysłana przez arczi_ancymon »