Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808328 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

Kapral

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #960 dnia: Śr, 29 Styczeń 2020, 22:00:12 »
Ten ostatni biere. W ogóle biere wszystko na temat faeries :)

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #961 dnia: Śr, 29 Styczeń 2020, 22:31:58 »
Ech... panie premierze, jak żyć?!

Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #962 dnia: Śr, 29 Styczeń 2020, 22:33:27 »
Ten ostatni biere. W ogóle biere wszystko na temat faeries :)
Mordy z dwóch pierwszych kojarzę ale te ważki to jakiś fetysz czy miłe wspomnienia z dzieciństwa? 😉🤔🤪

Kapral

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #963 dnia: Cz, 30 Styczeń 2020, 08:14:35 »
Miłe wspomnienia z lektury The Books of Magic i The Books of Faerie.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #964 dnia: Cz, 30 Styczeń 2020, 19:53:22 »
Labirynt to obowiązek jeśli ktoś nie czytał. A drugiego Obcego nie kojarzę.

Offline 79ers

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #965 dnia: Cz, 30 Styczeń 2020, 20:02:56 »
Owady to obowiązek  ;D ;D ;D
Mówią, że Labirynt to najlepszy komiksowy Aliens, ja akurat nie przepadam. Drugi Obcy to chyba kontynuacja Bunt 1+2-->Opór-->Ratunek-->...

Bender

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #966 dnia: Cz, 30 Styczeń 2020, 20:28:31 »
Z żalem, ale akceptuję fakt, że Scream z najbardziej obiecującego wydawnictwa skręca w kierunku, który coraz mniej mnie nie interesuje. Dla mnie tym razem nic, i niestety coraz częściej ta sytuacja ma miejsce. Czekam tylko na Mroczne miasta. :(

Offline amsterdream

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #967 dnia: Cz, 30 Styczeń 2020, 20:39:21 »
Ale chociaż "Labirynt" byś mógł wziąć. Zaraz po pierwszym AVP Stradleya to najlepsza rzecz z Obcymi.

@Death "Ratunek" to zamknięcie trylogii Wooda.

Bender

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #968 dnia: Cz, 30 Styczeń 2020, 21:45:13 »
Komiksy - spinoffy z filmów są całkowicie poza moim radarem. Może jeszcze Dark Empire czy obcy Mignoli mają dla mnie jeszcze jakiś walor ze względu na rysunki, ale ogólnie wszystkie wydawnictwa tego typu to dla mnie odgrzewany kotlet. Może ten, o którym mówisz jest fajny, ale stopień ryzyka jest zbyt duży, zwłaszcza, że na kupce wstydu już kilkadziesiąt pozycji pewniaków ;)  Niemniej dzięki.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #969 dnia: Cz, 30 Styczeń 2020, 22:20:20 »
Scream skręca w dziwne miejsca, bo czytelnicy olali jedną z lepszych rzeczy w ich katalogu czyli Burmę. No to mamy insekty. ;) W moim idealnym świecie Burma idzie jak świeże bułki, a Scream idzie za ciosem i jedzie z Tardim jak z Alienami i Jodo. I tak super, że wydali takie rzeczy jak Bouncer, Mroczne miasta i Żona magika.
Co nie zmienia faktu, że akurat alieny to też coś co po prostu lubię.

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #970 dnia: Cz, 30 Styczeń 2020, 23:09:51 »
Scream skręca w dziwne miejsca...


Zdecydowanie.

Ale skoro takie europejskie klasyki nie schodzą, jak powinny, to zastanawia mnie skąd pomysł na wydawanie rzeczy takich jak Przygody Superhero Girl, czy Blackwood? Rozumiem, że najciekawsze rzeczy z DH pozabierali inni wydawcy z Egmontem na czele, ale tak niszowe tytuły mogły tylko zostać wciśnięte przez DH na siłę, "wydajcie to i to, a dostaniecie więcej Aliensow, Predatorow i Terminatorow".

Offline Gieferg

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #971 dnia: Cz, 30 Styczeń 2020, 23:24:40 »
Cytuj
Może ten, o którym mówisz jest fajny, ale stopień ryzyka jest zbyt duży

"Labirynt" akurat jest dobry. I mówię to z pozycji hardkorowego fana filmowej serii z przeszło 25-letnim stażem, który znaczną większość komiksów z Obcym z jakimi się zetknął uważa za nędzne pomyje (w tym też kilka z tych które ostatnio dali w zbiorczym b&w).

Cytuj
Zaraz po pierwszym AVP Stradleya to najlepsza rzecz z Obcymi.
True.
« Ostatnia zmiana: Cz, 30 Styczeń 2020, 23:27:36 wysłana przez Gieferg »

Offline LordDisneyland

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #972 dnia: Cz, 30 Styczeń 2020, 23:44:00 »
Jako fan Alien ze stażem jeszcze dłuższym potwierdzam- "Labirynt" to komiks dobry i warto dać mu szansę, a stopień ryzyka oceniam jako znikomy :)

Niemniej brak kolejnych tomów Nestora Burmy rodzi smutek...
,, - Eeeeech.''

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #973 dnia: Pt, 31 Styczeń 2020, 16:50:37 »
Bender, no weź, nie bądź taki. Daj im przynajmniej szansę, na pewno następnym razem się poprawią. Co to będzie jak przestaniesz w ogóle kupować ich komiksy.....  :'(

Offline Castiglione

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #974 dnia: Pt, 31 Styczeń 2020, 17:01:25 »
Ech, kusi mnie ten "Labirynt". Mimo że doświadczenia z tymi komiksami nawiązującymi do filmów od Screamu mam średnie, to jednak tym tytułem zainteresowałem się już dawno przed rozpoczęciem działalności przez to wydawnictwo.