Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808316 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #480 dnia: Pn, 26 Sierpień 2019, 14:42:23 »
To jest to, co było wydane przez TM-Semic w ramach Wydań Specjalnych?
Pierwszy WS z AvP, dwa wydania Top Komiks (AvP: Wojna) oraz nowa rzecz: https://avp.fandom.com/wiki/Aliens_vs._Predator:_Three_World_War

Offline gashu

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #481 dnia: Pn, 26 Sierpień 2019, 15:39:55 »
A my w 2020 pewnie wreszcie się doczekamy :) :)
https://www.amazon.com/Aliens-vs-Predator-Original-Anniversary/dp/1506715680/ref=sr_1_15?keywords=predator+comics&qid=1566765723&s=gateway&sr=8-15

Trochę badziewiasta okładka. Może finalnie pojawi się ta, której użył niegdyś Tm-Semic


Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #482 dnia: Pn, 26 Sierpień 2019, 16:26:57 »
No to mogliby to wydać, genialna historia :)

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #483 dnia: Pn, 26 Sierpień 2019, 16:45:17 »
No, wreszcie Anniversarowy AvP :D. To który tu mówił, że DH nie wyda tego, bo zapowiedzieli wieku temu :P? Trochę mnie studzi ilość stron, czyli główna historia i jakieś szorty. Ale i tak wezmę.

Swoją drogą, tak czułem, że AvP z tej edycji będzie miało żółtą okładkę.

Trochę badziewiasta okładka. Może finalnie pojawi się ta, której użył niegdyś Tm-Semic
Raczej nie ma szans. Po za tym to chyba pierwsza wspólna okładka z Predem i Alienem, a seria Original Series zawsze brała te pierwsze okładki.

Podobny remaster kolorów zrobili w anniversarowego Preda.

Na GDAKu Scream miał swoje stanowisko i w rozmowie o tej serii przyznali, że w przyszłym roku planują wydać AvP jako kolejny album w takiej edycji. Więc na pewno chodziło o to :)
Ludzie wspominali jeszcze, że Scream chce wydać z tej serii antologię Alienów, wydaną jedynie w Niemczech (z białą okładką). Zwłaszcza, że z AvP długo milczeli.

EDIT:.

Widzę, że seria Deluxe The Original Series wychodzi tak, by wychodziło 30 lat od wydania oryginalnego. Skoro pierwsza publikacja AvP wyszła w 1990 r., to stawiam, że następny z serii będzie jakiś tytuł DH z 1991 roku. I tu pasuje Maska, której pierwsza seria wyszła w 1991 r. i jedyne zbiorcze wydania, jakie widzę, to są te omnibusy z 2008 r. Więc prawdopodobnie w 2021 r. będzie 30th Anniversary The Mask: The Original Comics Series. Obowiązkowo w zielonej okładce z zielonymi brzegami ;).
« Ostatnia zmiana: Pn, 26 Sierpień 2019, 17:54:40 wysłana przez pawlis »

Online Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #484 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 10:47:26 »
Oficjalnie...
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #485 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 12:01:03 »
Nic dla mnie. Czekam na listopad i grudzień

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #486 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 14:24:16 »
Dość szybko czyli musiało się vol 1 nieźle sprzedać - czekam na klasyczną TR z TopCow :)

Offline Jaxx

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #487 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 15:58:15 »
Dość szybko czyli musiało się vol 1 nieźle sprzedać - czekam na klasyczną TR z TopCow :)

Ja także. Tom 1 powyższej serii mocno mnie zmęczył - dociągnąłem do końca jedynie siłą inercji. Poważnie zastanawiam się, czy dalej brnąć w tom 2, raczej skłaniam się do odpuszczenia.

A Scream planuje coś większego z klasycznym TR. Mówili, że kręcą się koło wydania zbiorczego. Może omniak?

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #488 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 18:22:42 »
A Scream planuje coś większego z klasycznym TR. Mówili, że kręcą się koło wydania zbiorczego. Może omniak?
Jak omniak i skoro mają sztamę z Dark Horse to pewnie Lara Croft Archives. Choć pewnie wtedy ceny będą koszmarne i ciekawe jak będzie z nakładem (zważywszy, że Lara Croft z Top Cow może mieć inny odbiór wśród obecnego pokolenia - niekoniecznie pozytywny).
« Ostatnia zmiana: Cz, 29 Sierpień 2019, 18:25:14 wysłana przez pawlis »

Offline Hans

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #489 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 18:53:41 »
Zdecydowanie nie dla mnie.
Może to i dobrze bo przy tej ilości tytułów nie da się mieć wszystkiego i łatwiej się wybiera.

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #490 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 18:58:57 »
U mnie też w październiku odpadają zakupy Screamu. Ale to dobrze, bo może jeszcze będę nadrabiał zaległości wrześniowe.

Offline amsterdream

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #491 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 20:01:54 »
U mnie we wrześniu nic a w październiku trzy pozycje. Ale to dobrze bo dla każdego coś miłego.

Offline nori

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #492 dnia: Pt, 30 Sierpień 2019, 07:23:27 »
Uff, to nie jest moja Lara, a to co teraz wydaje Scream jak dla mnie, wypada bardzo słabo. Ale jakby była szansa na klasycznego Tomb Raidera, tego. co kiedyś rozpoczął u nas Tm-Semic, ustawiam się od razu w kolejce. Obojętnie jakie wydanie, im grubsze, tym lepsze. :)
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #493 dnia: Pt, 30 Sierpień 2019, 11:38:09 »
U mnie też w październiku odpadają zakupy Screamu. Ale to dobrze, bo może jeszcze będę nadrabiał zaległości wrześniowe.
U mnie wrzesień zależy jeszcze co na MFGiK przygotuje Taurus i Ongrys.

Offline nori

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #494 dnia: Wt, 10 Wrzesień 2019, 22:08:29 »
Co to jest to Ciało i Dusza? Swoją drogą, ponownie gratulacje dla wydawcy: oficjalny opis komiksu w sklepach internetowych to jakieś farmazony, przykładowych plansz brak...
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.