Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 807447 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #390 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 19:39:35 »
Ale nie obrażajta mi tu Screamów za przykład postawy godnej Ongrysa podając, jeżeli owi Ongrysi na rynek rzucili integrale zawierające 5/8 Chmielu władców już w Rzeczpospolitej widzianych.  ;)
Ale też wydają to w pojedynczych albumach, więc (jeśli wydadzą wszystko) to każdy posiadający wcześniejsze wydanie po prostu będą w stanie dokupić sobie brakujące tomy.

Offline parsom

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #391 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 19:40:34 »
No meh, ale nie narzekam i kupię. :)

A ja narzekam. Ale też kupię. Na pohybel.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #392 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 19:44:55 »
No faktycznie, Ongrys idzie total pod prąd i wydaje niektóre komiksy tez osobno. Jestem ciekaw sprzedaży tych pojedynczych zeszytów. W każdym razie w tłumaczeniu Motopolu są perełki typu "w każdym bądź razie", a nie poprawna forma jak na początku tego zdania, które właśnie piszę.

Bender

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #393 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 19:53:28 »
Przy narzekaniu na kontynucję, formaty etc miejmy na uwadze, że to nie jest jedna ciągła historia tylko różne historie. Więc nawet nawet jak wydadzą kilka to będzie sukces.
Ja jestem podjarany ma maksa.

Midar

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #394 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 19:56:41 »
Też nie czytałem. Przed chwilą kupiłem w bdb stanie na Allegro za 12 PLN (odbiór osobisty). Myślę, że po zapowiedzi SC cena tego tomu wróżce wzrośnie.

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #395 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 19:57:46 »
"Kryształowy Miecz" w integralu rozszedł się w kilka miesięcy, te w pojedynczych albumach można kupić do dzisiaj i często z obniżkami po 50%.

Offline Arion Flux

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #396 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 20:00:50 »
Nie no, to był tylko żarcik w odniesieniu do:
Ależ wiem, Ramirezie, wiem. I ja też żartowal sobie ładnie i parafrazyjnie poprzez odniesienie do żartu JanaT:
Mi bardziej chodziło o tych co się udzielają tylko w niedzielę na forum  ;D

Ad rem, oddalem sie chwilowym, acz głebokim rozmyslaniom nad przyszłością tej serii u nas i na wyjściu otrzymałem, że wydają od 2. tomu żeby otrzymać jak najbardziej wiarygodne dane co do tego, czy seria ma szanse sie przyjac. Bo jakby wydali od 1., to znalezliby się poniedzialkowi komiksiarze, co to mając Manzoku, nie kupiliby tomu 1. (choc kupiliby inne), i w ten sposob zaburzyliby dane prognozowe. Tom 1. wydadzą też, byc moze w mniejszym nakladzie.

Wiec nie nalezy sie martwić, tylko kupowac od 2., oczywiscie nie czekajac az wyjdzie calosc. 

Offline tuco

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #397 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 20:01:09 »
"Kryształowy Miecz" w integralu rozszedł się w kilka miesięcy, te w pojedynczych albumach można kupić do dzisiaj i często z obniżkami po 50%.
słońce wschodzi na wschodzie, zachodzi na zachodzie.

Midar

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #398 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 20:01:37 »
"Kryształowy Miecz" w integralu rozszedł się w kilka miesięcy, te w pojedynczych albumach można kupić do dzisiaj i często z obniżkami po 50%.
Najpierw się rozszedł (tak mnie zapewnił Ongrys), po czym wrócił na gildię.pl i jest dostępny od dawna z czasem realizacji 24h. Cichy dodruk? Podobna sytuacja była z Ramiro 2.
« Ostatnia zmiana: Wt, 30 Lipiec 2019, 20:04:38 wysłana przez Midar »

Bender

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #399 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 20:04:27 »
donT (albo ktoś inny :) ) ile tomików IDW wydało? Coś mi guglanie nie idzie :-\

albo ktoś inny: 3
Samaris
The Theory of The Grain of Sand
The Leaning Girl

(A właściwie 2, bo The Leaning Girl wydało jeszcze Alaxis Press)
« Ostatnia zmiana: Wt, 30 Lipiec 2019, 22:34:25 wysłana przez Bender »

Offline Rabies

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #400 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 22:14:34 »
Niesamowita wiadomość! Mam The Leaning Girl z Alaxis Press, ale nigdzie nie mogłem dostać Grain of Sand.
Mam nadzieję, że Scream stanie na wysokości zadania i dostaniemy to w miarę szybko.

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 251
  • Polubień: 228
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #401 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 22:51:43 »
A jak tam Dampierre? Będą to kontynuować?
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

Offline donT

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #402 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 23:00:26 »
donT (albo ktoś inny :) ) ile tomików IDW wydało? Coś mi guglanie nie idzie :-\

Na chwile obecna wyszly 3, ale planowana jest calosc.
Tutaj masz wszystko: http://www.theobscurecities.com/home/
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #403 dnia: Śr, 31 Lipiec 2019, 00:46:44 »
Fajnie, że Scream znowu poszedł ostro w komiksy europejskie. W tym dwa, które zdobyły nagrodę za najlepszy album roku w Angouleme czyli Żona magia i drugi tom Mrocznych miast. Trochę już tych nagrodzonych u nas wydano: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Nagroda_za_najlepszy_komiks_na_Mi%C4%99dzynarodowym_Festiwalu_Komiksu_w_Angoul%C3%AAme

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #404 dnia: Śr, 31 Lipiec 2019, 10:33:09 »
Fajny ten komentarz na FB:

"Że niby Scream ma wydać serię składającą się z 12 tomów? Idealna inwestycja dla tych co lubią mieć na półce kolejną niedokończoną serię"

Ech, so true... Jako osoba siedząca w komiksach od lat 80-tych, ja również nie mam pojęcia o tej serii. No i miał nie będę, bo jak zaczynają od 2 tomu, a skończą pewnie na 4, to raczej nie ma sensu w to wchodzić.