Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808519 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4665 dnia: So, 20 Styczeń 2024, 11:45:28 »
Podobno są szanse na Adelę.
Mogliby to zamknąć w dwóch integralach po 5 albumów, żeby znowu nie kupować dziesięciu desek z okładkową 65 zł lub wyższą.
https://m.bedetheque.com/serie-177-BD-Adele-Blanc-Sec-Les-Aventures-Extraordinaires-d.html
I tak Tardi ma nakłady nie wyższe niż 500 sztuk, to jak dla mnie mogą zrobić dwa integrale w małym nakładzie i wyższej cenie i chętnie wydam na to większe pieniądze, zamiast przepuścić je na coś co Tardim nie jest. I tak nasz portfel wyjdzie na tym lepiej, niż na dziesięciu deskach za milion baksów. Kto Tardiego lubi, ten kupi, a pierwszy pojedynczy album na próbę, to widać nie z tym twórcą. Chyba jego odbiorcy, to kilkaset osób i koniec.

Ulica Dworcowa 120 jest najlepsza, bo to genialny komiks, ale pozostałe też są znakomite. Ja nie rozumiem o co chodzi z tym Tardim na polskim rynku, dla mnie to jeden z najlepszych twórców, ale widocznie tak musi być, że nakłady jego komiksów są niskie. Więc dobrze, że w ogóle coś wychodzi.

Offline Rodrigues

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4666 dnia: So, 20 Styczeń 2024, 11:58:39 »
Mnie jeszcze ciekawi, dlaczego nikt nie wydał książek Maleta.

Offline Damian xyz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4667 dnia: Pn, 22 Styczeń 2024, 13:02:50 »
Podobno są szanse na Adelę.
Mogliby to zamknąć w dwóch integralach po 5 albumów, żeby znowu nie kupować dziesięciu desek z okładkową 65 zł lub wyższą.

Ale znając życie (i scream) max 2 w 1

A sam też wolałbym 2 integrale po 5 albumów

Offline Sędzia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4668 dnia: Pn, 22 Styczeń 2024, 13:36:43 »
Ja zaczynam doceniać wydania podwójne. Przy integralach (x4 czy x5) po pewnym czasie zaczyna boleć nadgarstek.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4669 dnia: Pn, 22 Styczeń 2024, 14:21:11 »
Zaś przy pojedynczych i podwójnych Screamach boli portfel.

Offline Sędzia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4670 dnia: Pn, 22 Styczeń 2024, 14:24:11 »
Zaś przy pojedynczych i podwójnych Screamach boli portfel.

Wolę by mnie bolał portfel niż ręka. Żeby portfel tak nie bolał wystarczy opchnąć parę starszych komiksów, do których się nie wróci.

Online michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4671 dnia: Pn, 22 Styczeń 2024, 17:42:13 »
Zaś przy pojedynczych i podwójnych Screamach boli portfel.
A przy zbiorczych Thorgalach lub kalendarzach z PolishComicArt to cie widze portfel nie boli.  ::)

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4672 dnia: Pn, 22 Styczeń 2024, 21:39:09 »
Thorgal to nie komiks, to religia. ;)

Online Konrad

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4673 dnia: Śr, 24 Styczeń 2024, 17:24:00 »
Kolejna porcja zapowiedzi:
Cytuj
Dostaliśmy wiele wiadomości od zatroskanych czytelników (za wszystkie serdecznie dziękujemy), z przesłaniem... Zapowiadacie nowości, a co z kontynuacjami?
Uspokajamy. W tym roku choćby kontynuacja obu cykli Ledroita.
Zakładamy, że uda nam się przygotować i wydać dwa podwójne tomy Requiem - po jednym pod koniec każdego półrocza.
I jesienią, kolejny tom Trzeciego oka. Nie spieszymy się z tą serią świadomie, czekając na rysowany właśnie trzeci tom.







Cytuj
To nie są serie tylko dla młodocianych! 🙂
Tak, już pracujemy nad kolejnym tomem (piątym) Dinozaurów w komiksie, a Owady tom 4, w drugim półroczu.
I to nie jest koniec tytułów adresowanych do młodszych czytelniczek i czytelników. Duuuża niespodzianka czeka.





Cytuj
A dla miłośników klasyki... Kolejny tom (oryginalne 5-6) Giacomo C autorstwa Dufauxa i Griffo. Plan- MFKiG.



Cytuj
Dziękujemy za liczne Wasze głosy i podpowiedzi na post z zeszłego tygodnia, w którym pytaliśmy, czy interesuje Was kontynuacja serii Nestor Burma bez rysunków Tardiego.
I chyba musimy zapowiedzieć na jesień tom 5.


Offline bosssu

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4674 dnia: Cz, 25 Styczeń 2024, 11:13:12 »
Te okładki REQUIEM na pewno nie będą bo są ze starego wydania. Będzie DRAKULA  i WILKOŁAK przy 2 tomie oraz PIRATKA i PAN CIEMNOŚCI przy 3tomie  :o :o :o
https://zapodaj.net/plik-5pHisgERuk
« Ostatnia zmiana: Cz, 25 Styczeń 2024, 11:27:00 wysłana przez bosssu »

Offline Nowicjusz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4675 dnia: Cz, 25 Styczeń 2024, 11:56:27 »
Requiem już zakupiłem przekartkowałem na szybko , super mi się podoba klimat i plansze, będę zbierał serię, tylko czy ktoś objaśni mi, te okładki ww. Claudia to jest kontynuacja tej serii czy o co chodzi?

Offline bosssu

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4676 dnia: Cz, 25 Styczeń 2024, 12:18:43 »
Seria główna to 12 tomów, które będą u nas wydawane w dyptykach stąd dwa warianty okładek (12-ty tom się tworzy aktualnie)
. Claudia to seria poboczna.
"
Współpracując z innym rysownikiem, z Franck’iem Tacito, Pat Mills tworzy opowieść o żeńskim rycerzu wampirze. Seria Claudia Chevalier Vampire opowiada inną historię, której akcja toczy się na Zmartwychwstaniu. Rozszerza ona wiedzę czytelników o tym świecie i dodaje nowe postaci. Na przestrzeni lat 2004-2007 we Francji ukazały się trzy tomy serii"- teraz już 5


Offline nekro

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4678 dnia: Pt, 26 Styczeń 2024, 16:46:40 »
Czy nasze wydanie "Requiem. Rycerz wampir" można traktować jako zamkniętą historię? Czy kończy się tak, że trzeba kupić kolejne tomy, by zamknąć wątek? Nie chcę wchodzić w nowe serie, ale ciekawi mnie ten komiks.
« Ostatnia zmiana: Pt, 26 Styczeń 2024, 17:15:37 wysłana przez nekro »

Online parsom

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4679 dnia: Pt, 26 Styczeń 2024, 16:59:35 »
Jak to Requiem wypada np. na tle Slaine'a? Bo o ile Slaine'a nawet lubię, to jednak scenariusze Millsa to bełkot...