Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808522 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline Midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4515 dnia: Wt, 14 Listopad 2023, 01:45:35 »
Cytuj
Po wczorajszych informacjach o kilku tytułach oddanych do druku, pojawiło się wiele Waszych pytań, co z innymi zapowiedziami.
O ten tytuł pytaliście najczęściej... Ścieżki Pana (Pańskie?) już w tym tygodniu powinny poprowadzić do drukarni. I mamy nadzieję oczywiście, że zagwarantuje to premierę tytułu po Mikołajkach, ale przed Gwiazdką. 🙂
Kabuki w tym tygodniu po miesiącach mozolnych prac (nigdy żaden inny tytuł nie kosztował tyle roboczogodzin ze strony tłumacza, redaktorki/korektorki i grafików, co ten) również zaraz trafi do drukarni i powinien zadebiutować na rynku w grudniu.
Wreszcie Straszny papież... Tłumaczenie od Wojtka Birka jest (dziękujemy za szybkość TGV!). Redakcja w toku. Mamy nadzieję pod koniec miesiąca oddać do druku, co powinno umożliwić premierę rynkową w grudniu. Wszystko już będzie w rękach drukarni.

Ciekaw jestem jak się udało z tym tłumaczeniem Kabuki.

Offline Takesh

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4516 dnia: Wt, 14 Listopad 2023, 08:36:24 »
Ciekaw jestem jak się udało z tym tłumaczeniem Kabuki.

Z tłumaczeniem i przelaniem tego w kadry. Oj, ale jestem sceptycznie nastawiony.... Gdyby KG, LiT albo Mandioca to robiły, to byłbym spokojny, ale tak to ciężko.

Online Konrad

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4517 dnia: Pt, 24 Listopad 2023, 09:17:47 »
Pierwsze trzy grudniowe zapowiedzi (premiera około 10.12.2023) wrzucone w sklepie Róbmy dobrze:

Mary Shelley. Frankenstein - 149,99 zł - 208 stron
https://robmydobrze.pl/produkt/mary-shelley-frankenstein/
https://robmydobrze.pl/produkt/mary-shelley-frankenstein-okladka-limitowana/

Requiem. Rycerz wampir. Tom 1-2: Odrodzenie / Danse Macabre - 109,99 zł - 120 stron
https://robmydobrze.pl/produkt/requiem-rycerz-wampir-1-2-odrodzenie-danse-macabre/
https://robmydobrze.pl/produkt/requiem-rycerz-wampir-1-2-odrodzenie-danse-macabre-okladka-limitowana/

Wielkie bitwy morskie. Stamford Bridge -  - 64,99 zł - 56 stron
https://robmydobrze.pl/produkt/wielkie-bitwy-morskie-stamford-bridge/

Offline dinogal

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4518 dnia: So, 25 Listopad 2023, 15:05:34 »
Hej, mam pytanie, jest promka na Borgie na Gildii ale zaskoczyły mnie opinie dot wydania że kadry na potrzeby powiększone ale za to poucinane z prawej strony. Ktoś się wypowie bo nie wiem czy korzystać z okazji czy nie  ::)

Online freshmaker

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4519 dnia: So, 25 Listopad 2023, 15:06:48 »
poucinane nie kupuj. masz też opcje szukaj na górze w menu forum.

Offline Rodrigues

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4520 dnia: So, 25 Listopad 2023, 15:14:59 »
Hej, mam pytanie, jest promka na Borgie na Gildii ale zaskoczyły mnie opinie dot wydania że kadry na potrzeby powiększone ale za to poucinane z prawej strony. Ktoś się wypowie bo nie wiem czy korzystać z okazji czy nie  ::)

Dawno, dawno temu w nieodległej galaktyce:

https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/scream-comics/msg214036/#msg214036

Offline Sikor

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4521 dnia: So, 25 Listopad 2023, 15:35:58 »
Hej, mam pytanie, jest promka na Borgie na Gildii ale zaskoczyły mnie opinie dot wydania że kadry na potrzeby powiększone ale za to poucinane z prawej strony. Ktoś się wypowie bo nie wiem czy korzystać z okazji czy nie  ::)

A ja powiem że jak ktoś chce się dojebac to się dojebie do wszystkiego. Przeczytałem i nawet nie zwróciłem uwagi że coś jest nie halo. Masz ochotę to kupuj a kadrami bym się nie przejmował

Online parsom

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4522 dnia: So, 25 Listopad 2023, 15:43:48 »
A ja powiem że jak ktoś chce się dojebac to się dojebie do wszystkiego. Przeczytałem i nawet nie zwróciłem uwagi że coś jest nie halo. Masz ochotę to kupuj a kadrami bym się nie przejmował

Chyba ci przygrzało, jeżeli to jest przykład "że jak ktoś chce się dojebac to się dojebie do wszystkiego".
Kolorowankę sobie kup i sam wpisz tam tekst z dymków, też ujdzie.

Offline dinogal

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4523 dnia: So, 25 Listopad 2023, 16:13:30 »
Dzięki wszystkim, już wiem że nie kupię :)

Offline Midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4524 dnia: So, 25 Listopad 2023, 16:35:38 »
A ja powiem że jak ktoś chce się dojebac to się dojebie do wszystkiego. Przeczytałem i nawet nie zwróciłem uwagi że coś jest nie halo. Masz ochotę to kupuj a kadrami bym się nie przejmował
Jakie to jest „dojebanie”, jak brakuje części rysunku. Skoro w komiksie kadrami się nie przejmujesz, to na ch..j ci komiksy. Książkę sobie kup.

Offline nori

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4525 dnia: Pn, 27 Listopad 2023, 08:32:31 »
A ja powiem że jak ktoś chce się dojebac to się dojebie do wszystkiego. Przeczytałem i nawet nie zwróciłem uwagi że coś jest nie halo. Masz ochotę to kupuj a kadrami bym się nie przejmował

Poważnie? Zjebany album na maksa, i nie ma problemu? To jest dojebywanie się do wszystkiego?
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Castiglione

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4526 dnia: Pn, 27 Listopad 2023, 11:57:54 »
No tak, przecież powinieneś jeszcze podziękować, że Pan Wydawca łaskawie ten komiks w ogóle wydał.

Offline Takesh

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4527 dnia: Pn, 27 Listopad 2023, 12:09:58 »
Przesadzacie. Poza tym oni włożyli tam swoje serca!!

Offline nori

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4528 dnia: Pn, 27 Listopad 2023, 12:39:07 »
Przesadzacie. Poza tym oni włożyli tam swoje serca!!

Tak, tak włożyli, że krew z nich wypływająca zmyła cześć kadrów. Poza tym krew do Borgi akurat pasuje, więc wszystko jest w porządku.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4529 dnia: Pn, 27 Listopad 2023, 13:09:23 »
Wszyscy już widzę zapomnieli o clou - to była wizja artystyczna Manary przecież! Sam wydawca tak napisał więc nie wypada mu nie wierzyć! SC dostało telefon od MM, że mają te kadry po bokach upier...ić bo tak będzie bliżej jego aktualnemu spojrzeniu na ten album - to zrobili. Czego nie rozumiecie?!? Brać, kupować i chwalić się, że to najaktualniejsza na świecie wersja Borgii. Serio - dowalacie się do wszystkiego... A Manara chciał dobrze nam zrobić po prostu...  ::)