Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808300 razy)

0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.

Offline 79ers

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #210 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 21:09:55 »

Offline starcek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #211 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 21:11:42 »
Tak, okładka tego pierwszego tomu była na zakładce, którą rozdawali. Zrobiłbym zdjęcie, ale gdzieś ją posiałem.  >:(
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Hans

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #212 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 21:26:43 »
No to Ongrysa też musisz skreślić - też na stoisku mieli tytuły niedostępne gdzie indziej.

Tak Ciebie wkurzyły Kolory Dzikiego Zachodu za 100 zł? Ja nie kojarzę żeby było coś innego z niedostępnych tytułów. Ale stronniczy jestem - sprzedali mi luzem jeden slipcase...
Widziałem wyciągane i sprzedawane i niedostępne Moebiusy.
Jak zapytałem później babeczki będącej na stoisku to powiedziała z rozbrajającą szczerością, że na magazynach czasem zawieruszy się kilka sztuk i akurat znaleźli.
Rozumiem jakby mieli nakłady w dziesiątkach tysięcy i kilka magazynów....
Dla mnie to jawne robienie w ch... klientów.
Ale skoro taką mają opinię w necie to widać nie ich pierwsze przekręty na takich januszowych działaniach.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #213 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 21:32:15 »
Na pewno nie robią dodruków. To nieopłacalne dla takiej śmiesznej ilości egzemplarzy. Powinni normalnie powiedzieć, że zostawiają zawsze egzemplarze, które będą w sprzedaży tylko na targach, bo chcą nimi przyciągnąć ludzi do stoiska i tyle. Wieczna gadka o zawieruszonych egzemplarzach jest głupia.
Normalna sprawa, że na targi wieziesz zabunkrowane rzeczy. Biznes jest biznes.

A kłamstwo jest kłamstwo.

Offline starcek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #214 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 22:20:16 »
Gildii też się zdarza znaleźć coś w magazynie przy inwentaryzacji, ale faktem jest, że to ciekawe jak targi pomagają  w takich odkryciach jak w Screamie.  8)
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #215 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 22:49:44 »
Rozmawiałem dzisiaj z kimś w kolejce w strefie autografów na temat Bomb Road i powiedział, że sprzedawali go na stoisku po 80 zł albo po 120 z rysunkiem autora... który dzisiaj przez większość dnia robił wrysy... oczywiście za darmo.
Ktoś może się z tym spotkał, może potwierdzić? Bo aż ciężko mi było w tu uwierzyć.

Sprostowanie: Bomb Road sprzedawaliśmy (z możliwością uzyskania rysunku) po 90 zł. Nie mniej, nie więcej. :-)

Offline LordDisneyland

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #216 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 22:52:49 »
                  ... a to znaleziska nagłe, a gawiedź kuszące; a to zniżka, która obowiązuje na wszystko, ale jednak nie na ten komiks, panie szanowny...no i cudowne rozmnożenie  egzemplarza "Teraz to już naprawdę ostatni".
Ech.
,, - Eeeeech.''

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #217 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 22:59:08 »
Kurcze, mógłby się tam zawieruszyć jeden egzemplarz dwójki Nestora Burmy, ale bym się cieszył.  ;D
A tak, to muszę cieszyć się, że zabunkrowali z tysiąc trzecich integrali Dekalogu. Też fajnie.  ;)

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #218 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 23:05:30 »
                  ... a to znaleziska nagłe, a gawiedź kuszące; a to zniżka, która obowiązuje na wszystko, ale jednak nie na ten komiks, panie szanowny...no i cudowne rozmnożenie  egzemplarza "Teraz to już naprawdę ostatni".
Ech.

Nie zrobiliśmy jeszcze żadnego dodruku naszych tytułów.
Jeśli takowy nastąpi, na pewno poinformujemy. :-)

Co do pojawiających się tu i ówdzie naszych "wyczerpanych" tytułów odpowiedzi są trzy:
 - staramy się zostawiać jeden karton (ok. 10 szt) na zbliżające się festiwale. Głównie dlatego, że mamy klientów, którzy zaopatrują się tylko i wyłącznie na imprezach.
 - dostajemy zwroty od naszych klientów (głównie hurtowych i czasami są to uszkodzone tytuły) (np: pierwszy tom Malcolma Maxa lub Angel Wings!!!)
 - trzeci powód: najbardziej przypadkowy - znajdujemy pojedyncze egzemplarze w magazynie (czasami jest to cały karton!!!) :-D.

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #219 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 23:12:47 »
O, a właśnie, skoro Scream Comics jest obecne, wiadomo coś o Nestorze? Doczekamy sie?

Offline MarcusSz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #220 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 23:16:41 »
- dostajemy zwroty od naszych klientów (głównie hurtowych i czasami są to uszkodzone tytuły) (np: pierwszy tom Malcolma Maxa lub Angel Wings!!!)

I właśnie na ostatniej KW byłem w stanie u was nabyć minimalnie puknięte Angel Wings, za co do tej pory jestem bardzo wdzięczny  ;D

Offline parsom

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #221 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 23:38:21 »
1. Oszukują klientów ukrywając część nakładu aby później sprzedawać go z większym zyskiem
2. Dodrukowują komiksy, które im się wyprzedały - po cichu bez informacji o dodrukach.

Każda z tych opcji jest chamskim wprowadzaniem klientów w błąd.

Złodzieje!
Ja tu nie widzę ani chamstwa, ani wprowadzania w błąd.

Offline Koora

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #222 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 23:39:24 »
To jak już wydawnictwo prostuje to mam pytanie odnośnie Księcia Nocy. Byłem u Was piątek, zobaczyłem że jest na półce i zapytałem o cenę. I tak chciałem kupić więc nie przeszkadzało mi, że cena była "okładkowa". Dwóch sprzedawców zaczęło się przerzucać tekstami jakie to ceny już są na allegro, a to już 2 ostatnie egzemplarze. Szczerze mówiąc nie interesowało mnie to, bo i tak bym kupił.
Tymczasem następnego dnia (w sumie nie wiem czy nie tego samego nawet) nagle całe pudło się pojawiło... też znalezione w nocy w magazynie?

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #223 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 23:49:54 »
A może zle zrozumiałeś, że to ostatnie dwa egzemplarze? Może chodziło o ostatnie dwa pudła?
 ;)

Offline LordDisneyland

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #224 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 00:29:49 »
Podobna sytuacja miała podczas jesiennego WCConu 2018. Ot, bazarowe triki.
,, - Eeeeech.''