Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808526 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Brvk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4485 dnia: So, 21 Październik 2023, 15:35:16 »
Czy można gdzieś obejrzeć przykładowe strony albumu Liberatore - Kobiety? A może ktoś kupił i chciałoby mu się wrzucić kilka zdjęć lub napisać parę słów?

Online freshmaker

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4486 dnia: So, 21 Październik 2023, 21:52:33 »
wszystkie te grafiki masz w necie. chciałem kupić ale miękkie kredowe cienkie strony mnie odstraszyły. jedyny polski akcent to przerywniki sekcji czcionka jak z worda.

Offline Comzilla!

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4487 dnia: Wt, 24 Październik 2023, 22:41:43 »
Jest! Przybył w blasku chwały.
Jeśli ktoś się zastanawia nad tym wydaniem Kasty Metabaronów, to jest naprawdę piękne (i pięknie pachnie).
Twarda oprawa, wybiórczy lakier na okładce, no i przede wszystkim pięknie odwzorowane kolory. Jakość samej oprawy i druku oceniam bardzo wysoko.
Tom jest wielkości Druuny, czyli ledwo mieści się na półce  ;D
















(o matko to wklejanie obrazków, czy forum nie mogło by się przenieść na discorda czy coś, nie mam tu nawet śmiejącej się emotki XD )
Mój kanał na YT Comzilla!

Online freshmaker

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4488 dnia: Wt, 24 Październik 2023, 22:48:35 »
a to nie jest przypadkiem dodruk 1:1 tyle że ze zmienioną okładką?

Offline Sędzia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4489 dnia: Wt, 24 Październik 2023, 23:14:09 »
a to nie jest przypadkiem dodruk 1:1 tyle że ze zmienioną okładką?

chyba ma nową korektę/redakcję

Offline death_bird

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4490 dnia: Śr, 25 Październik 2023, 00:03:11 »
No właśnie - na razie zobaczyliśmy wymiary i kolory a jak tam z korektą i redakcją?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online freshmaker

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4491 dnia: Śr, 25 Październik 2023, 00:35:42 »
powinien być dopisek - post sponsorowany

Offline misiokles

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4492 dnia: Śr, 25 Październik 2023, 08:56:48 »
No nie ma śmiejących się emotek  :)  ;)  :D  ;D

Offline Teli

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4493 dnia: Śr, 25 Październik 2023, 09:05:28 »
Są za to smutne i sfrustrowane  >:(  :(  :-X  :-\

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4494 dnia: Śr, 25 Październik 2023, 09:07:52 »
Czy można gdzieś obejrzeć przykładowe strony albumu Liberatore - Kobiety? A może ktoś kupił i chciałoby mu się wrzucić kilka zdjęć lub napisać parę słów?

Jak dobrze poszukasz to znajdziesz całkiem sporo stron na niecie. Przejrzałem go i jak dla mnie wypada słabo.
Oczywiście jest to moja subiektywna ocena. Artbooki Manary są znacznie lepsze. Czekam też na ten od Dżinna bo Ana Mirales rysuje wspaniale.

Online freshmaker

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4495 dnia: Śr, 25 Październik 2023, 09:23:38 »
grafika liberatore jest wg mnie świetna - grafiki w albumie też. jak wyżej, zgadzam się, że jednak większość rzeczy można znależc np na fb autora. samo wydanie mnie odstraszyło, cena 150 też przestrzelona. w tej samej cenie wydany burton i cyb - grubszy, sztywniejszy papier. coś takiego jest mega ważne w artbooku który sluzy tylko i wyłącznie do przeglądania.  być może skuszę się na targach jak scream obniży cenę. na mfkig album był za 100 pln.

Offline Comzilla!

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4496 dnia: Śr, 25 Październik 2023, 19:22:53 »
Cytuj
No właśnie - na razie zobaczyliśmy wymiary i kolory a jak tam z korektą i redakcją?

Tu nie ma co liczyć na moją opinie, nie zauważam takich rzeczy. 



Cytuj
No nie ma śmiejących się emotek
Miałam namyśli śmiejąca się mordkę, te są tylko zadowolone. To nie ta sama emocja.
Ale ja tu jestem rzadko, ważne że Tobie wystarcza *

*(emotka kciuka w górę, której tutaj też niema)
Mój kanał na YT Comzilla!

Offline Dracos

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4497 dnia: Śr, 25 Październik 2023, 19:35:45 »

Offline Kadet

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4498 dnia: Śr, 25 Październik 2023, 20:48:47 »
(o matko to wklejanie obrazków, czy forum nie mogło by się przenieść na discorda czy coś, nie mam tu nawet śmiejącej się emotki XD )

Trzymajmy się od Discorda z daleka :)

Nie wiem, jaką masz wersję Windowsa... ale czy skrót [klawisz Windows] + [kropka] nie załatwi sprawy?

Tu nie ma co liczyć na moją opinie, nie zauważam takich rzeczy. 

To znaczy... nie chcę wyjść na krytykanta, czy coś... ale czy recenzentka komiksów nie powinna jednak zwrócić pewnej uwagi na stronę językową, korektę i redakcję ocenianych pozycji? Myślę, że wiadomości o tym mogłyby wzbogacić Twoje filmiki, zwiększyć ich użyteczność i pomóc odbiorcom. Warto byłoby to rozważyć.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Zwirek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4499 dnia: Śr, 25 Październik 2023, 21:12:45 »
To znaczy... nie chcę wyjść na krytykanta, czy coś... ale czy recenzentka komiksów nie powinna jednak zwrócić pewnej uwagi na stronę językową, korektę i redakcję ocenianych pozycji? Myślę, że wiadomości o tym mogłyby wzbogacić Twoje filmiki, zwiększyć ich użyteczność i pomóc odbiorcom. Warto byłoby to rozważyć.
Oho! zaraz zlecą się eksperci z wątku Egmont 2023, którzy wyjaśnią, jak należy prezentować komiksy. Jak mówić, w co być ubranym i wiele innych przydatnych uwag, które każda początkująca youtuberka powinna wziąć sobie do serca, jeśli chce prowadzić poważany wśród społeczności kanał o komiksach ;)