Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808302 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline plast

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4095 dnia: Pt, 17 Luty 2023, 21:20:30 »
Serio? Te mikrootarcia krawędzi na zdjęciach z zoomem?

Lol, to nie są mikrootarcia tylko 2-3mm oderwanie grzbietu, po kolejnych 2-3 czytaniach będzie centymetr. Może tobie takie dziadostwo nie przeszkadza, ja mam nieco inne standardy jak płacę za coś niemałe pieniądze.

Offline parsom

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4096 dnia: Pt, 17 Luty 2023, 21:25:05 »
Może po prostu źle się z nimi obchodzisz. Ja nie mam oderwań grzbietu. Nawet takich 2-3 milimetrowych.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4097 dnia: Pt, 17 Luty 2023, 21:28:43 »
Nie, te Mroczne Miasta takie do mnie czasem przychodzą nowe. Tylko się tym po prostu nie przejmuję.

Tak się pocieszaj :D
Napisałbym Ci, ale odpowiedź skrindżowałaby Dracosa. :D

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4098 dnia: Pt, 17 Luty 2023, 21:37:37 »
Tak jak do tej pory siedzialem jak przyslowiowa mysz pod miotla, tak teraz musze stanac w obronie krzykaczy. MM sa wydane w sam raz. Ja po jednokrotnym czytaniu, oceniam stan na szostke. Naprawde nie wiem, co trzeba robic, zeby uszkodzic komiksy, zwlaszcza takie do 200 stron. Przeciez gdyby Scream wydalby to na twardo, to dopiero byloby narzekanie....o jak drogo, a po co te zlocenia itp.

Offline plast

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4099 dnia: Pt, 17 Luty 2023, 21:50:21 »
Naprawde nie wiem, co trzeba robic, zeby uszkodzic komiksy, zwlaszcza takie do 200 stron.

Jak się okazuje wystarczy je czytać, a w międzyczasie odkładać na półkę.

Chyba nie sądzisz, że ja siedzę i uszkadzam sobie celowo te komiksy jak jakiś świstak ze sreberkami ;)

Może po prostu źle się z nimi obchodzisz.

Zapewne tak, dlatego nie cierpię dziadostwa, bo nie potrafię się z nim obchodzić niestety. Gorzej się to trzyma - chwyt jednoręczny często odpada, na kolanach strach oprzeć, nie daj boziu w jakiejś bardziej ekstremalnej pozycji, bo generalnie nie można bezpiecznie w każdej. Otworzysz za szeroko to się marszczy. Złapiesz przez przypadek w złym miejscu to się na stałe odegnie.

Statystycznie 1 na 10 miękkich mam w jakiś sposób uszkodzone.

Dla twardych to bliżej 1 na 100.

I nie chodzi o to czy się tym przejmuję czy nie, tylko o sam fakt. Tak, wiem, to moja wina. A jeśli nawet nie moja, to przecież to nic takiego, że grzbiet odchodzi. Luz. Byle taniej :)

Offline Midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4100 dnia: So, 25 Luty 2023, 02:54:02 »
Trzeci tom Lady Mechanika się tłumaczy. W sprzedaży ma być jeszcze przed wakacjami.

Offline Castiglione

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4101 dnia: Nd, 26 Luty 2023, 21:33:28 »
Czytam sobie drugi tom "Nestora Burmy" i oprócz tego, że jak na razie jest zdecydowanie lepszy niż poprzedni, to ilość literówek poraża... Korekta u Screamu to jakaś kompletna amatorka.

Offline wojtast

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4102 dnia: Pn, 27 Luty 2023, 10:44:43 »
Pomimo tego całego partactwa, wtop, oszustw i mnóstwa krytyki wobec Screamu, to zajęli zaskakująco wysokie miejsce w głosowaniu na najlepsze wydawnictwo i są w top 10 :)

Poniżej wyniki:


Offline kubisz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4103 dnia: Pn, 27 Luty 2023, 10:47:15 »
Zapewne przede wszystkim dzięki "Mrocznym miastom". Choć zrobili też całkiem sporo, żeby w ewentualnym głosowaniu na najgorsze wydawnictwo też być w czołówce.

Offline Castiglione

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4104 dnia: Pn, 27 Luty 2023, 18:55:23 »
Pomimo tego całego partactwa, wtop, oszustw i mnóstwa krytyki wobec Screamu, to zajęli zaskakująco wysokie miejsce w głosowaniu na najlepsze wydawnictwo i są w top 10 :)
Że mają fajne komiksy w ofercie to nie przeczę.

Natomiast od pierwszego mojego kontaktu z tym wydawnictwem ("Terminator: Sector War" - w tym to nawet błędy ortograficzne były) nie obyło się bez zgrzytów w związku z korektą.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4105 dnia: Pn, 27 Luty 2023, 19:44:20 »
Jak ja się cieszę, że byłem tak zafascynowany drugim Nestorem, że nie zauważyłem tych literówek lub widziałem i olałem. Mnie się ten komiks podobał jak mało który. Pierwszy tom nie był taki dobry, ale Ulica Dworcowa 120 to sztosiwo.

Offline bfg

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4106 dnia: Pn, 27 Luty 2023, 21:45:51 »
Jak ja się cieszę, że byłem tak zafascynowany drugim Nestorem, że nie zauważyłem tych literówek lub widziałem i olałem. Mnie się ten komiks podobał jak mało który. Pierwszy tom nie był taki dobry, ale Ulica Dworcowa 120 to sztosiwo.

Awantura na Nation też jest bardzo fajna.

Offline Castiglione

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4107 dnia: Wt, 28 Luty 2023, 09:37:31 »
No komiks bardzo fajny (jeszcze jakieś 50 stron i też kończę) i też pierwszy tom mi tak nie podszedł - chociaż nie był zły - ale jak co chwilę w dymkach mamy poprzekręcane wyrazy to jednak drażni, zwłaszcza że tani to ten album nie jest.

Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4108 dnia: Pt, 03 Marzec 2023, 10:30:40 »
Chyba Scream załapał jakiś poślizg z drugim tomem Borgii - premiera miała być 28 lutego, ma być niby w ciągu kilku dni i blokuje mi wysyłkę zamówienia w Gildii. :/ 

Offline AntekSocjalny

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4109 dnia: Pt, 03 Marzec 2023, 11:39:57 »
Zapewne sprawdzają i dopieszczają ten tom by nie było wpadki jak z uciętymi kadrami w tomie pierwszym