Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808447 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Online LukCook

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3030 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 16:17:10 »
Ostatnio myślę żeby skompletować te wszystkie Alieny, Predatory i Terminatory od Screamu i w związku z tym mam małą prośbę. Czy ktoś posiada w swojej kolekcji wszystkie te tytuły i mógłby cyknąć łączną fotę z półeczki (same grzbiety wystarczą). Bo prawdę mówiąc pogubiłem się już w ilości tytułów, a nie chciałbym czegoś pominąć :-P

Proszę bardzo (półka z rocznicowymi):


Online LukCook

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3031 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 16:21:14 »
Jak do jutrzejszego popołudnia nikt nie wrzuci reszty to wstawię fotkę ze wszystkimi jakie wyszły. Trzymam je w drugim mieszkaniu.

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3032 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 16:31:41 »
Dzięki bardzo :-) Widzę, że będzie tego dobrze ponad 30 tomów. No ale nic, będzie trzeba znaleźć na to miejsce, ale chyba zacznę od nowych Terminatorów :-)

Offline michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3033 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 16:34:17 »
Ostatnio myślę żeby skompletować te wszystkie Alieny, Predatory i Terminatory od Screamu
Ale wszystkie rocznicowe? Czy wszystkie jakie wydali?

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3034 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 16:43:51 »
Ale wszystkie rocznicowe? Czy wszystkie jakie wydali?

To drugie :-) Skończyłem czytać książki o Obcym i wzięło mnie na komiksy :-P

Offline michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3035 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 16:50:46 »
To drugie :-) Skończyłem czytać książki o Obcym i wzięło mnie na komiksy :-P
To nie pomogę. Powiem tylko, że zdobycie obecnie kompletu graniczyć będzie z cudem, lub zakupem z drugiej ręki po dość wysokich kwotach. Obecnie brak kompletu Fire and Stone, Predatora 30th Anniversary oraz Aliens - Labirynt.
« Ostatnia zmiana: So, 11 Grudzień 2021, 16:52:39 wysłana przez michał81 »

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3036 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 17:07:10 »
To nie pomogę. Powiem tylko, że zdobycie obecnie kompletu graniczyć będzie z cudem, lub zakupem z drugiej ręki po dość wysokich kwotach. Obecnie brak kompletu Fire and Stone, Predatora 30th Anniversary oraz Aliens - Labirynt.

No zobaczę ja kto będzie wychodziło cenowo po nowym roku, bo w tym to ja już odpadam. Zdobycie wszystkich mang w twardej od JPF mocno nadszarpnęło budżet, a w planach mam jeszcze kilka tytułów o Studia JG. No i w pierwszej kolejności musze dorwać pierwszy tom Ateliera od Kotori. Na bank wezmę Terminatory, bo to moje ulubione uniwersum, potem Alieny i na końcu Predator (chociaż bez niego mogę się obejść). Wszystko zależy od tego jak bardzo pójdą ceny do góry w 2022 roku, bo jednak mangi mają u mnie pierwszeństwo, więc komiksy od Scremu dokupywałbym sporadycznie, albo w jakichś większych ilościach na promocjach za jednym razem.

Offline HaVoK

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3037 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 17:10:45 »
Kilka słów o "Pasji" Manary.

Bardzo lubię rysunki i komiksy Manary, ale "Pasja" to drugi po "Kobietach" rozczarowujący ARTBOOK mistrza. Oba cierpią na dość sztuczny podział tematyczny. Jednak najgorsze jest to, że ilustracje nie są opisane. I o ile jestem w stanie jakoś przeżyć ten zabieg, oglądając "Kobiety", to w "Pasji" adnotacji, kiedy powstał dany rysunek,jaki ma tytuł (jeżeli ma), na zlecenie jakiej kampanii itp. itd. cholernie brakuje, przez co mam wrażenie obcowania z zupełnie przypadkowym i kompletnie nieprzemyślanym wydawnictwem. "Malarz i Modelka" to zdecydowanie najlepszy z wydanych u nas Artbooków Manary.

Offline Ty_draniu

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3038 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 17:16:26 »
2 pierwsze tomy Fire and Stone jeszcze mają na captainhook.

Offline Midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3039 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 17:53:19 »
Obecnie brak kompletu Fire and Stone, Predatora 30th Anniversary oraz Aliens - Labirynt.
Oraz Aliens - 5th Scream Anniversary Edition vol.1 (Uprowadzeni/Spustoszenie)

Offline amsterdream

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3040 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 19:36:23 »
Ostatnio myślę żeby skompletować te wszystkie Alieny, Predatory i Terminatory od Screamu i w związku z tym mam małą prośbę. Czy ktoś posiada w swojej kolekcji wszystkie te tytuły i mógłby cyknąć łączną fotę z półeczki (same grzbiety wystarczą). Bo prawdę mówiąc pogubiłem się już w ilości tytułów, a nie chciałbym czegoś pominąć :-P





Brakuje tylko Fire and Stone 1-5.

Offline michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3041 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 19:39:12 »
Brakuje tylko Fire and Stone 1-5.
I Terminator Płonąca Ziemia.

Offline Gorzki

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3042 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 22:00:17 »
Amsterdream to przypadkowe ustawienie czy jest w tym jakaś logika ?
Chodzi mi przede wszystkim o te nierocznicowe wydania.

Offline kenji

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3043 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 22:16:39 »
Wyglada to fajnie , ale … czy to się da czytać ? Czy tylko ładnie wyglada na półce ?

Offline amsterdream

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3044 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 22:55:20 »
Amsterdream to przypadkowe ustawienie czy jest w tym jakaś logika ?
Chodzi mi przede wszystkim o te nierocznicowe wydania.

Te rocznicowe są mniej więcej chronologicznie na tyle ile się da (wyłączając Black & White), co do reszty to jakiejś większej logiki w tym nie ma - część jest chronologicznie, część autorami a część w taki sposób żeby grzbiety wyglądały dobrze na półce.

Wyglada to fajnie , ale … czy to się da czytać ? Czy tylko ładnie wyglada na półce ?

Myślę, że nawet nie będąc takim fanem uniwersum jak ja, jak najbardziej da się to czytać bo to dobre komiksy sci-fi/horror/cyberpunk - szczególnie oryginalny AvP, Koszmarny Azyl i Wojna o ziemię, Pieśń Włóczni/Twierdza, Labirynt, Dead Orbit, Z prochu w proch i Ofiarowanie.