Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808346 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2850 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 08:05:48 »
Tez bym wolal to w wiekszych odstepach czasowych lub liczyli ze fani Lary wydadza  tyle kasy odrazu bo 3 tiomy to koszt chyba 1 nowej gry? Nie wiem po ile sa gry bo nie gram od 20 lat ale tanie z tego co wiem nie sa.

Online kv

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2851 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 08:50:34 »
Pierwszy tom podobno schodził jak świeże bułeczki... Może rzeczywiście wydanie szybko 2 kolejnych tomów spowodowało spowolnienie ze względu na cenę tych tomiszczy. Zobaczymy, choć ja optymistą nie jestem.

Na szczęście te 3 tomy to prawie pełna seria główna (bez jednego numeru).

Ale Scream chyba szykuje sobie kolejną burzę na łeb.

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2852 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 08:53:15 »
Czwarty tom musza wydac, byc moze po przerwie i w mniejszym nakladzie, ale wydadza.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline amsterdream

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2853 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 09:31:00 »
Pierwszy tom podobno schodził jak świeże bułeczki... Może rzeczywiście wydanie szybko 2 kolejnych tomów spowodowało spowolnienie ze względu na cenę tych tomiszczy.
A może większość osób po przeczytaniu drugiego tomu trzeciego już nie kupiła. Poziom tego komiksu to równia pochyła.

Offline Midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2854 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 14:45:07 »
Nowy Romling Mroczne miasta są dzisiaj dostępne. Wszystkie ceny lepsze niż na Gildii (piza nowym Incalem).

Offline Motyl

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2855 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 15:16:25 »
W błyskawicznym czasie wydali pod rząd trzy części (i to niezłe grubasy), ale na czwarty ostatni jest mała szansa. Czy tylko ja widzę w tym brak logiki?

Tu nie ma braku logiki. Patrząc na szybkie wydawanie Alienów z uwagi na zawirowania licencyjne (przeskok ksenomorfów do Marvela), tutaj mogła zajść jakaś tożsama sytuacja. Zgaduję. Szybkie wydanie trzech tomów może świadczyć o tym, że terminy goniły, więc może w przypadku czwartego przegoniły.

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2856 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 15:37:07 »
Ej dobra, przegapiłem info Midara w którym mówi o małej szansie na czwarty tom... trochę paranoja, super hiper ekskluzywne wydania na specjalistycznym offsetowym papierze głęboko przemyślanym za dwie i pół stówy, a nie wydadzą ostatniego zeszytu serii.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Castiglione

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2857 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 15:43:38 »
Ekskluzywność made in Poland.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2858 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 15:46:27 »
Mało tego teraz ci którzy się zastanawiali jeszcze nad zakupem serii mogą odpuścić skoro nie będzie całości.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2859 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 15:54:14 »
Z drugiej strony ja kupiłem tom pierwszy i jeśli brak czwartego jest spowodowany słabą sprzedażą to może za jakiś czas się trafi jakaś mocniejsza przecena, dzięki czemu kupię drugi i trzeci, bo ten pierwszy to bardzo spoko rozrywka, ale jednak nie za takie pieniądze, szczególnie że kolejne ponoć coraz słabsze.

Offline amsterdream

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2860 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 17:05:16 »
Przecież oni wydali całość. Te trzy tomy to jest kompletna seria. Ostatni zeszyt #50 znajduje się w tomie 3. Brakujący zeszyt #25 crossuje się z innym seriami do których Dark Horse nie ma praw. Tom 4 Archiwów to zbiór pobocznych serii wydawanych w tamtym czasie i nie ma żadnego związku z główną serią.

Offline Konrad

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2861 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 19:47:26 »
Na MFKiG premiera albumu Manary - 320 stron dotąd niepublikowanych najnowszych jego prac.
Cytuj
Ponieważ nie ze wszystkimi czytelnikami Screamu uda się nam spotkać w Warszawie podczas najbliższych dni, zapraszamy Wszystkich Was do odwiedzin stoiska podczas najbliższej łódzkiej MFKiG. Już w październiku. Będą i nowości wrześniowe i jedna ale za to jaka premiera! Najnowszy album rysunkowy Milo Manary!
320 stron dotąd niepublikowanych najnowszych jego prac. Pozycja dla kolekcjonerów i miłośników sztuki oraz... pięknych kobiet.
Jeden z rozdziałów jest poświęcony pięknym kobietom pracującym oraz ratującym życie ludzkie podczas pandemii Covid-19.
Poniżej w załączeniu, kilka przykładowych plansz.
https://www.facebook.com/screamcomics/posts/2905110619802531






Offline Midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2862 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 20:05:00 »
Obowiązkowo!

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2863 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 20:14:49 »
No i tak to jest ze Screamem, drogo, z błędami, ale takie rzeczy wydają, których nie mogę nie kupić.

Offline death_bird

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2864 dnia: So, 11 Wrzesień 2021, 14:03:15 »
Wybaczcie pytanie manarowego ignoranta, ale gryzie mnie to od dłuższego czasu: czy gość potrafi rysować wyłącznie jedną twarz czy to jest jakaś jego muza/maniera i każda z definicji musi wyglądać tak samo?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".