Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808527 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Offline Cypher

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2010 dnia: Śr, 21 Kwiecień 2021, 16:25:21 »
A mi już Alieny i Predatory wydawały się przerostem formy nad treścią...  :o
Scream to potrafi jednak z czytadeł zrobić ekskluzywy!
Tylko, że w tym przypadku, w oryginale te komiksy, czyli Tomb Raider Archives wyszły chyba tylko w HC i były w większym formacie, takim Dark Horse'owym Library Edition.
A więc nie ma tu upgrade'u, wyjdą w Polsce tak jak wyszły w Stanach. :)
Nie ma więc tu żadnego robienia z miękiszonów HC-ków, jak to Scream robił z AvP czy Egmont z niektórymi komiksami. 8)

Online michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2011 dnia: Śr, 21 Kwiecień 2021, 16:28:04 »
A mi już Alieny i Predatory wydawały się przerostem formy nad treścią... 
Scream to potrafi jednak z czytadeł zrobić ekskluzywy!
Problem jest taki, że to nie są ekskluzywy. Tomb Raider - Archiwa była właśnie tak wydawane przez Dark Horse.

Choć po Predatorach i Aliens ten format też się przejadł. To są bardzo niewygodne cegły do czytania, ....... ale i tak kupię licząc na tom 4 oraz Tomb Raider Library Edition.


Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2012 dnia: Cz, 22 Kwiecień 2021, 11:02:16 »
"Ekskluzywy" czy nie - kwestia nazewnictwa, ale nie to jest dla mnie istotą problemu. Chodzi o fakt wydawania czytadeł w formacie godnym prawdziwych pereł. Osobiście kupiłbym sobie te TR ale format i cena mnie niestety już odrzucają. Nie wiem na ile umowy wiążą Scream w kwestiach formy, ale jeśli w grę wchodziły również bardziej ekonomiczne edycje to obstawiam, że sprzedałoby się tego więcej, a tak część odpuści - tyle innego dobra na rynku...

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2013 dnia: Cz, 22 Kwiecień 2021, 11:20:54 »
Chyba troche przegieli z formatem i cena, bo sporo osob juz na to narzeka, lepiej jak by to puscili w 8 mniejszych wydaniach i nawet moj brat by sobie kupil, ale on takrze odpuszcza. Wiem ze nie stanowimy duzej grupy i moze sie ladnie sprzedac ale nawet kilkadziesiat osob to zawsze jakis zarobiek niz nic.

Offline Uluru

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2014 dnia: Cz, 22 Kwiecień 2021, 11:59:49 »
Bardzo się ucieszyłem jak było info o starych Tomb Raiderach, ale widząc cenę jednak odpuszczam, za kasę z tych trzech tomów można mieć dwa razy więcej dużo lepszych pozycji co bardziej do mnie przemawia.

Online nori

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2015 dnia: Cz, 22 Kwiecień 2021, 12:05:33 »
Bardzo czekałem na tego Tomb Raidera, ale także niestety podchodzę sceptycznie. W sumie nadal sie łamie, ale chyba sobie ostatecznie odpuszczę, dla mnie nieco przerost formy nad treścią, wolałbym normalne wydanie w normalnym formacie za nieco normalniejszą cenę.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline vision2001

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2016 dnia: Cz, 22 Kwiecień 2021, 12:14:25 »
Obecnie też jestem na zakupowe "nie" (patrząc na cenę po rabatach / jaką realnie musiałbym dać za każdy z tych tomów, bo chyba taniej niż na gildia.pl będzie ciężko kupić i rozpiętość w czasie, w jakim miałbym wydać pieniądze - bo rabaty nie są wieczne), ale! Spójrzcie na cenę miękkookładkowych tomów TR i ilość stron. Jeden TRA to około 4-5 tomów TR, więc cena jest bardzo porównywalna. Oczywiście są czynniki inne, które powodują niechęć zakupu i znów wydania kasy za jeden komiks w kwocie 150 pln lub większej, no i oczywiście to, co tu przytaczacie: są inne (świetne) komiksy, które są wyżej na liście zakupów...

Ja to obecnie tylko żałuję, że (bodajże w poprzednim roku) na wyprzedaży w MVM (tak, wiem) nie kupiłem tych komiksów, a chodził w cenie około 120 pln za tom.

DOWN: wiem i rozumiem. Sam okłamuję siebie i robię kilka mniejszych zakupów, bo łatwiej wydać 5x300 pln niż 1x1450 ;)
« Ostatnia zmiana: Cz, 22 Kwiecień 2021, 12:53:36 wysłana przez vision2001 »

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2017 dnia: Cz, 22 Kwiecień 2021, 12:45:57 »
Zbiorczo wyjdzie taniej jednak psychika czlowieka zawsze daje sie nabrac na raty i raczej w 8 wiekszych ratach kupilo by wiecej osob niz w mnijeszej jednej cenie choc wylozonej jednorazowo.

Offline GoNzO

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2018 dnia: Cz, 22 Kwiecień 2021, 13:39:26 »
Mam odwrotnie, format tego wydania zachęca do kupna.

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2019 dnia: Cz, 22 Kwiecień 2021, 14:25:16 »
Na sie napalaem na te serie ale teraz nadal chce ale mam dylemat bo by trzeba odrazu kupic 3 tomy zeby miec ten rabat, bo potem na raty to na Scream max 10%;/

Offline gashu

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2020 dnia: Cz, 22 Kwiecień 2021, 14:35:45 »
Ja jestem bogaty, więc jak pierwszy (zamówiony) tom przypadnie mi do gustu, to wezmę również pozostałe.

Offline Midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2021 dnia: Cz, 22 Kwiecień 2021, 16:01:42 »
Mnie format akurat mocno zachęcił, a cena standardowo Screamowa.

Offline jotkwadrat

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2022 dnia: Cz, 22 Kwiecień 2021, 16:28:19 »
Napalałem się na to, ale cena jest zaporowa. Może kiedyś kupię, jeśli trafi się gdzieś rabat 50% albo inna wyprzedaż.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2023 dnia: Cz, 22 Kwiecień 2021, 17:21:08 »
Ja też podzielam zdanie przedmówców - miałem te tomy w schowku, ale raczej odpuszczę. Może gdyby był jeden tom, góra dwa. To można zamienić na 10 naprawdę dobrych komiksów :(

Offline kv

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2024 dnia: Cz, 22 Kwiecień 2021, 17:47:50 »
Liczę na to, że jednak niedługo po premierze pojawią się te Archiwa w korzystniejszej cenie - tak się stało z Sercem Amazonek.

Chociaż może to było powiązane z wykrytym błędem?