Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808431 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline kubisz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1935 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 14:34:57 »

Online parsom

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1936 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 14:45:13 »
Powstaje pytanie, co z czymś takim można zrobić? Przecież nie wyrwą stron i nie wkleją ich na nowo. Jeżeli to miałoby się wiązać z przemieleniem nakładu to ja osobiście bym podziękował. Szkody wywołane przez zamienienie stron są jednak znacznie mniejsze.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1937 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 14:51:10 »
Też tak uważam. Po prostu niech w przyszłości nie popełniają takich błędów. Nic mi się nie stało, że w jednym miejscu najpierw przeczytałem planszę po prawej,a potem po lewej. Szkoda tych albumów oraz czasu wydawcy, który można przeznaczyć na wydanie dopieszczonego drugiego tomu Nestora Burmy. :) Komiksy Egmontu są czasem wydrukowane w całości na Commodore 64 i mają wywalone, a tutaj dwie kartki trzeba przeczytać najpierw prawą, a potem lewą. Trudno.

Offline isteklistek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1938 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 15:03:18 »
Bardzo dobra postawa wydawnictwa, czekam jak to się skończy. Komiks trafia na listę "może'.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1939 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 15:10:04 »
Generalnie to widzimy różnicę między ostatnim zachowaniem Ongrysa i Scream, a pewnymi pajacami, co nie? Chyba już ostatecznie każdy widzi.

Offline Crono

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1940 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 15:24:45 »
Info z FB: dwa pierwsze archives Tomb Raider pod koniec kwietnia. Trzeci tom od 10 do 14 dni później. Pierwszy numer za 199 zł, drugi za 249 zł (okładkowa). Jaram się 🙂

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1941 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 15:55:19 »
Na Scream jaki rabat moze byc maksymalny 30% na Gildi?

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1942 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 16:31:39 »
Tak, 30. Najlepszy jest czasem przez Ceneo na takim Tantis
 42-43.

Offline s-ebola

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1943 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 16:52:07 »
Na Gildii Serce Amazonek już niedostępne,ciekawe czy nakład się wyczerpał czy wycofali ze sprzedaży?

Offline death_bird

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1944 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 18:00:48 »
Jeżeli to miałoby się wiązać z przemieleniem nakładu to ja osobiście bym podziękował. Szkody wywołane przez zamienienie stron są jednak znacznie mniejsze.

Nigdzie nie jest napisane, że w obrocie gospodarczym każda umowa i każde zlecenie musi przynieść zysk.
Czasami błędy trzeba naprawiać na własny koszt.
Pytanie brzmi: "Jakie masz podejście do swoich klientów?"
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online parsom

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1945 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 18:14:00 »
Ech, polska droga kapitalizmu... A np. koszty środowiskowe?

c08mk

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1946 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 18:22:18 »
Ech, polska droga kapitalizmu... A np. koszty środowiskowe?
Jak komiks się nie sprzeda bo jest wadliwy to wzrosną (lata magazynowania, a później i tak utylizacja).

Offline death_bird

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1947 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 18:29:12 »
Ech, polska droga kapitalizmu... A np. koszty środowiskowe?

Jakie koszty środowiskowe? Spalarnie potrafią być ekologiczne. Nawet energię można z nich odzyskiwać.
A co do "polskiej drogi" to rozumiem, że na zachodzie nie wycofuje się wybrakowanych produktów, "bo się nie opłaca"?
Wg Ciebie co jest lepsze dla firmy: jednorazowa strata i wzrost zaufania klienta czy jednorazowy zysk i spadek tegoż zaufania?


"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online parsom

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1948 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 18:48:21 »
No nie wiem, może np. drzewa z których zrobiono ten papier? Może zużyta farba, prąd zużyty do produkcji?
Wzrost zaufania w tym przypadku będzie raczej i tak niewielki. Bodźce pozytywne słabo działają.
Polska droga kapitalizmu to jest właśnie takie myślenie - moje ponad wszystko, innym racjom na pohybel. Zysk z tego że będziesz miał dwie strony w odpowiedniej kolejności jest niewielki, koszty naprawy są jednak sporo większe. Także te środowiskowe.

Offline death_bird

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1949 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 19:10:38 »
Wychodzi na to, że jesteś idealnym nabywcą produktów i usług.
W każdym razie dla producentów i wykonawców.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".