Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 807497 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1755 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 14:45:55 »
Duzy format spoko, szkoda, ze dla Screamu czesto to jest pretekst do podbicia ceny..

Nie mam problemu, zapłacę ile trzeba. Byle był duży format i na twardo. To podstawa.

Offline Lafar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1756 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 16:17:00 »
Świetna zapowiedź od Screamu - będą wydawać Love. Komiksy bez tekstu, o życiu zwierząt. Miałem na swojej liście życzeń więc już nie trzeba będzie ściągać oryginałów  8)

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1757 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 16:23:50 »
A powiesz czemu to takie świetne?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online kenji

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1758 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 16:26:12 »
Świetna zapowiedź od Screamu - będą wydawać Love. Komiksy bez tekstu, o życiu zwierząt. Miałem na swojej liście życzeń więc już nie trzeba będzie ściągać oryginałów  8)

A ja właśnie wsparłem na kickstarterze ....

Offline gashu

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1759 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 16:44:20 »
Ja wezmę tego Tomb Raidera, głównie ze względu na sentyment do lat 90., gier z serii TR z tego okresu i ogólnie czasów kiedy Lara była seksowna, arogancka i potrafiła zrobić rozpierduchę, a nie tylko płakała i zachowywała się jak siedem chodzących nieszczęść (patrz. współczesna inkarnacja tejże bohaterki).
Może być powiększony, pomniejszony, whatever...

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1760 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 16:51:19 »
a nie tylko płakała i zachowywała się jak siedem chodzących nieszczęść (patrz. współczesna inkarnacja tejże bohaterki).

Masz na myśli nowe gry TR czy jakieś komiksy?

Offline Lafar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1761 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 17:00:06 »
A powiesz czemu to takie świetne?

Bo to całkiem fajna sprawa. Akcja dzieje się w naturalnym środowisku, gdzie nie ma człowieka - dlatego w komiksie nie ma tekstu. Główną atrakcją są jednak piękne rysunki.

Całość ma 4 tomy - Tygrys, Lis, Lew i Dinozaur z piątym który ma wyjść w 2021 (Mastif).

Przykładowe plansze z tygrysa:


JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1762 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 17:06:28 »
dlatego w komiksie nie ma tekstu.
To nie będzie błędów?  :'(

brvk

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1763 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 17:07:19 »
Love - świetne rysunki i bardzo płynna narracja.

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1764 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 19:29:13 »
Hmm... intrygująca rzecz.

Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Rafa

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1765 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 19:34:33 »
Info ze sklepu gildii:
Otrzymaliśmy wiadomość od wydawcy w sprawie premiery komiksu Aliens vs. Predator - Wojna i Wojna Trzech Światów. Nowość jest już d dodrze do nas i powinna być na magazynie w przeciągu 2-3 dni. Przerażamy za to opóźnienie. Postaramy się wysłać zamówienia najszybciej jak to będzie możliwe.

Online michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1766 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 19:36:48 »
To nie będzie błędów?  :'(
Musimy się przyzwyczajać do zwiększonej jakości w komiksach Screamu.

W przypadku Tomb Raidera będzie dobrze, a w przypadku Owadów i Miast jeszcze lepiej ;)

Info ze sklepu gildii:
Otrzymaliśmy wiadomość od wydawcy w sprawie premiery komiksu Aliens vs. Predator - Wojna i Wojna Trzech Światów. Nowość jest już d dodrze do nas i powinna być na magazynie w przeciągu 2-3 dni. Przerażamy za to opóźnienie. Postaramy się wysłać zamówienia najszybciej jak to będzie możliwe.
W sklepie już podają że premiera za 5 dni, a w przypadku Predatora za 10 (pewnie lekko asekuracyjnie).

« Ostatnia zmiana: Pn, 25 Styczeń 2021, 19:38:32 wysłana przez michał81 »

c08mk

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1767 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 20:20:38 »
Oglądanie jak biedne małe stworzonko ginie w paszczy tygrysa ... taki komiks nie tylko powinien mieć oznaczenie 18+ ale też adnotację, że jest przeznaczony dla czytelników o mocnych nerwach.
Co do Tomb Raidera się waham. Lubię mieć kompletne serie ale może zaufam wydawcy, że wyda całość. W końcu komiksy zbieram dopiero od miesiąca, wiec trzeba się uczyć na błędach, komu zaufać i czego można oczekiwać po wydawcach.
A co do najnowszych odsłon Tomb Raider ... ktoś kto wymyślił płaską Larę spędzi wieczność w piekle!
Pewnie skuszę się też na komiksy lotnicze. Pasują do klimatów gier wojennych, które mi pozostały w kolekcji. Z serii Bitwy morskie mam jeden tom i bitwy morskiej tam prawie nie ma i przypuszczam, że cała seria będzie podobna, więc ją raczej ominę.

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1768 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 21:08:22 »
... ktoś kto wymyślił płaską Larę spędzi wieczność w piekle!
A w ostatnie gry grałeś?

A jak już przy grze jesteśmy to wypada zapodać klasyka:

Offline gashu

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1769 dnia: Wt, 26 Styczeń 2021, 08:03:29 »
Masz na myśli nowe gry TR czy jakieś komiksy?

Gry.