Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808346 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1740 dnia: Pt, 22 Styczeń 2021, 08:54:06 »

Ja bym martwił się całkowicie innymi rzeczami. Mam na myśli stronę redakcyjną z korektą i tłumaczeniem. W Alienach i Predatorach się udało, ale dlatego że wzięli do tego ludzi znających temat i znający się na swojej pracy. Ja się obawiam, żeby komiks z AVP nie były takim pojedynczym zrywem jakości.

Czas ich gonił, może dlatego sięgnęli po dodatkowe, zewnętrzne siły.

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1741 dnia: Pt, 22 Styczeń 2021, 09:10:00 »
Gdyby  ten nowy Tomb Raider sie slabo sprzedal to by w tego starego nie wchodzili wiec niektorzy raczej tu przesadzaja.

Sporo osob nie kupilo tego nowego i domagalismy sie tego starego, wiec jakas grupa dodatkowa jest :)

Offline SawiK

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1742 dnia: Pt, 22 Styczeń 2021, 15:22:21 »
Lipa z tym TR, liczyłem na klasyczne wydanie w HC.
Teraz zakup zejdzie na dalszy plan lub wg 😔

Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1743 dnia: Pt, 22 Styczeń 2021, 20:03:09 »
Gdy pojawiły się gry z serii TR byłem już „za stary” by śnić na mokro o falującym biuście bohaterki stąd dziś hajp mnie omija, a tradycyjny ostatnio dla Scream przerost formy nad treścią nie pomaga w dodaniu tytułu do schowka na Gildii.
Bardziej kusi ten Elektroniczny morderca spod piórka Rossa.

Offline michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1744 dnia: So, 23 Styczeń 2021, 12:18:33 »
tradycyjny ostatnio dla Scream przerost formy nad treścią
Lipa z tym TR, liczyłem na klasyczne wydanie w HC.
Czy mogę się zapytać dlaczego nie marudziliście w przypadku "Dom Pokuty" od Kboom? Tam jest taki sam format jak w zapowiedzianych Tomb Raiderach, a oryginalnie nie było wydane w standardzie "amerykańskim".

Bardziej kusi ten Elektroniczny morderca spod piórka Rossa.
Chyba pędzla ;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1745 dnia: So, 23 Styczeń 2021, 12:19:40 »
Czy mogę się zapytać dlaczego nie marudziliście w przypadku "Dom Pokuty" od Kboom? Tam jest taki sam format jak w zapowiedzianych Tomb Raiderach, a oryginalnie nie było wydane w standardzie "amerykańskim".

Ale Dom Pokuty to wizualna uczta! A te Tombrajdery?

Offline SawiK

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1746 dnia: So, 23 Styczeń 2021, 12:44:23 »
Michal81
Mimo tego jakiej treści jest TR to chciałbym go kupić. Magia Tm-Semic dziala, każde wznowienia są dla mnie ważne.
Marudzę bo ten komiks winien być w standardowej formie co wiąże się też z nieco niższa ceną. Komiks nie jest niczym wybitnym po co powiększać, dla ladnyej szaty graficznej...

Offline Jaxx

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1747 dnia: So, 23 Styczeń 2021, 13:04:39 »
Nie marudziłem o format "Domu Pokuty", bo ten komiks mnie nie interesuje ;) Strona graficzna jest po prostu nie dla mnie.

A poważnie - tu chodzi bardziej o ogólny gabaryt. Duży format plus grubość powyżej 400 stron trzyma się i czyta strasznie nieporęcznie. Przynajmniej dla mnie. Wolałbym standard wydania, nawet jeżeli rysunki Andy Parka będą lepiej wyglądać w dużym formacie. Ale cóż - kupię i tak, bo format to dla mnie nie jest element decydujący o zakupie.

 

Offline michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1748 dnia: So, 23 Styczeń 2021, 13:16:00 »
Ale Dom Pokuty to wizualna uczta! A te Tombrajdery?
Masz rację Dom Pokuty to wizualna uczta jak najbardziej, ale..... dla niektórych Lara z Top Cow też taką będzie ;) 

Marudzę bo ten komiks winien być w standardowej formie co wiąże się też z nieco niższa ceną. Komiks nie jest niczym wybitnym po co powiększać, dla ladnyej szaty graficznej...
Co do ceny to nie spodziewałbym się niższej jeśli nawet byłby standardowy format, to jest Scream nie Egmont, inne nakłady, inna polityka wydawnicza. Może nie jest niczym wybitnym, ale szata graficzna jest zdecydowanie "ładna" i nie tylko ona zyska na powiększeniu ;)
« Ostatnia zmiana: So, 23 Styczeń 2021, 13:36:30 wysłana przez michał81 »

Offline Gieferg

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1749 dnia: So, 23 Styczeń 2021, 15:28:54 »
Mnie ten powiększony format generalnie odstrasza. W pewnych sytuacjach mogę z tego powodu nie kupić czegoś, co kupiłbym, gdyby było mniejsze.

Z Semikowych TR miałem (może nawet dalej mam) tylko jakiś Tomb Raider/Witchblade, pamiętam że rysunki mi się podobały, ale poza tym nic nie pamiętam. Sentymentów brak, więc kupować nie planuję.
« Ostatnia zmiana: So, 23 Styczeń 2021, 15:30:26 wysłana przez Gieferg »

Offline Castiglione

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1750 dnia: So, 23 Styczeń 2021, 16:09:38 »
Czy mogę się zapytać dlaczego nie marudziliście w przypadku "Dom Pokuty" od Kboom? Tam jest taki sam format jak w zapowiedzianych Tomb Raiderach, a oryginalnie nie było wydane w standardzie "amerykańskim".
Chyba pędzla ;)
Bo to taśmowe czytadło na licencji gry komputerowej, a "Dom pokuty" zapowiadał się trochę inaczej.

Offline michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1751 dnia: So, 23 Styczeń 2021, 16:37:38 »
Z Semikowych TR miałem (może nawet dalej mam) tylko jakiś Tomb Raider/Witchblade, pamiętam że rysunki mi się podobały, ale poza tym nic nie pamiętam. Sentymentów brak, więc kupować nie planuję.
Tomb Raider/Witchblade tego nie będzie w tym wydaniu.

Bo to taśmowe czytadło na licencji gry komputerowej, a "Dom pokuty" zapowiadał się trochę inaczej.
Podobnie jak Tokyo Ghost i Potworna Kolekcja, to też taśmowe komiksy i też mają ten sam format co zapowiedziany Tomb Raider.

Nie wiem czemu wam przeszkadza ten format w Tomb Raiderze, kiedy inne komiksy amerykańskie jak pokazuje też dostały większy format i tam nie ma takiego narzekania. Jestem przekonany, że zmniejszenie formatu nie wpłynęło by na cenę. Weźmy znowu Dom pokuty duży format jak TB i jest tylko o 14 zł droższy od God Country, które jest mniejsze. To nie jest jakaś ogromna suma. Już sama Mucha mówiła, że ich powiększony format nie wpływa na cenę komiksu.

Jest też jeszcze jedna rzecz, wymóg licencyjny, choć tego nie możemy wiedzieć jako czytelnicy.
« Ostatnia zmiana: So, 23 Styczeń 2021, 18:02:27 wysłana przez michał81 »

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1752 dnia: So, 23 Styczeń 2021, 17:25:52 »
Bardzo fajne zapowiedzi ze Scream, biorę wszystko. Nawet tego TR, po którego fabule wiele się nie spodziewam, ale dla samych rysunków - miodzio. To niech jeszcze się wezmą za Witchblade  8)

A powiększony format zawsze na propsie. Wszystko co większe jest lepsze.

Online Murazor

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1753 dnia: So, 23 Styczeń 2021, 18:07:58 »
Duzy format spoko, szkoda, ze dla Screamu czesto to jest pretekst do podbicia ceny..

Offline Rafa

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1754 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 11:18:38 »
Wiadomo kiedy ukaże się Aliens vs. Predator - Wojna i Wojna Trzech Światów?
Sklep gildii pisze o opóźnionej premierze...