Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808300 razy)

0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.

Online michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1590 dnia: Cz, 10 Grudzień 2020, 13:08:09 »
A Bratnie Dusze to pewnie Predator: Kindred? Jakoś nie mogę znaleźć informacji o oryginalnych tytułach publikacji.
Chyba. Scream przemieszał zawartość względem oryginalnych omnibusów, więc nie jestem pewien. 

Offline LordDisneyland

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1591 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 01:57:41 »
Oby ten Predator nie był wycięciem czy okienkiem a la to znane z PTSD ;)

Kurdę, kupiłbym, ale najpierw żądam spełnienia warunków Gazzy :)
 Scream ma niestety skłonność do przerostu formy na treścią w przypadku takich komiksów, jak Obcy czy Predator. Tu spokojnie można by wydać to skromniej, chociaż wiadomo- prezent musi wyglądac reprezentacyjnie, a w końcu każdy komiks przez nas kupiony to prezent dla samych siebie ;)
,, - Eeeeech.''

Online michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1592 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 05:24:38 »
Oby ten Predator nie był wycięciem czy okienkiem a la to znane z PTSD ;)
To jest nadruk na okładce, nie żadne wycięcie.
« Ostatnia zmiana: Pt, 11 Grudzień 2020, 06:57:20 wysłana przez michał81 »

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1593 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 06:37:52 »
Przecież to wycięcie w PTSD to fajny bajer. Gdyby DC zastosowało coś takiego w Batmanie, a Egmont by tego nie zrobił, to byłoby narzekanie, jak to Egmont idzie na łatwiznę  ::)

Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1594 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 09:55:52 »
DC zastosowało to w formie dustjacket do HERLEEN i oczywiście Egmont tym razem tego nie podchwycił choć zrobił to wcześniej w Batmanie z N52!... ;) Ale wiem, to nie to samo co okładka typu die-cut.

Offline fikander

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1595 dnia: Pn, 14 Grudzień 2020, 14:16:20 »
Gdyby jeszcze Wam było mało Alienów i Predatorów, Gildia uruchomiła przedsprzedaż dwóch kolejnych komiksów, które Scream zapowiedział na styczeń:

Aliens vs. Predator - Krew nie Woda
Aliens vs. Predator - vs Terminator


Gildia podaje datę premiery 23.12 z adnotacją: "Nie możemy niestety zagwarantować że ten tytuł dotrze do Państwa przed świętami".

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1596 dnia: Pn, 14 Grudzień 2020, 14:23:07 »
Oni serio wydają te cienkie 96-stronicowe komiksy za okładkowe 60 zł?

eh...

Offline fikander

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1597 dnia: Pn, 14 Grudzień 2020, 14:44:03 »
Zwietrzyli interes :)
Muszą się nachapać, bo alienowe i predatorowe źródełko wkrótce wyschnie. Chyba, że się dogadają z Marvelem, ale chyba sami w to nie wierzą.
Cena zakupu nie jest jednak taka straszna, bo rabat 30%.

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1598 dnia: Pn, 14 Grudzień 2020, 15:21:09 »
Przeciez pisale ze maja z tym tytulem problem i 1 z 4 numerow bedzie w b&w tylko dla fanow z malym nakladem bo wiedza ze po Allegro sie wala wersja TM Semic.

Offline Lavender Blue

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1599 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 10:42:10 »
Chyba. Scream przemieszał zawartość względem oryginalnych omnibusów, więc nie jestem pewien.
Przeglądałam sobie okładki z różnych predatorowych serii i teraz jestem pewna, że "Bratnie dusze" to "Kindred", bo ilustracja okładkowa tego tomu od Screams jest wzięta z jednego z zeszytów "Kindred" właśnie. Który jest niestety mocno takim sobie komiksem, więc odpuszczam, dla samej "Złej krwi" nie będę brać.

Offline Arne

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1600 dnia: Nd, 20 Grudzień 2020, 22:47:39 »
Przeczytalem wlasnie dzisiaj jeden z komiksow z mojej haldy wstydu: "Cialo i dusza" od wydawnictwa Scream. Spodziewalem sie przecietnego akcyjniaka z przecietna fabula - po prostu kilkudziesieciu minut lekkiej rozrywki. I jakze srogo sie zawiodlem!
Gorszego badziewia juz od dlugiego czasu nie czytalem. Kretynska fabula obrazajaca moja inteligencje i poczucie gustu, rysunkowo tez niespecjalnie nadrabia. :(
Pierwszy raz od dlugiego juz czasu pozalowalem pieniedzy wydanych na komiks.
Zdecydowanie nie polecam!

Offline Castiglione

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1601 dnia: Nd, 20 Grudzień 2020, 23:52:13 »
Hmm, pamiętam, ze kiedyś interesowałem się tym tytułem... Chyba dobrze zrobiłem, że o nim zapomniałem :P

Offline Brzon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1602 dnia: Pn, 21 Grudzień 2020, 00:06:51 »
Mam już w swoich łapskach Predator vol. 2 i 3. Oto skład oryginalnych historii:

Predator Zła Krew/Bratnie dusze
Kindred
Bad Blood
Hell and Hot Water

Predator Pierwotny Gniew/Świadkowie
Primal
Nemesis
Homeworld
Strange Roux
Demon's Gold
Blood Feud

Offline kenji

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1603 dnia: Pn, 21 Grudzień 2020, 10:33:08 »
Przeczytalem wlasnie dzisiaj jeden z komiksow z mojej haldy wstydu: "Cialo i dusza" od wydawnictwa Scream. Spodziewalem sie przecietnego akcyjniaka z przecietna fabula - po prostu kilkudziesieciu minut lekkiej rozrywki. I jakze srogo sie zawiodlem!
Gorszego badziewia juz od dlugiego czasu nie czytalem. Kretynska fabula obrazajaca moja inteligencje i poczucie gustu, rysunkowo tez niespecjalnie nadrabia. :(
Pierwszy raz od dlugiego juz czasu pozalowalem pieniedzy wydanych na komiks.
Zdecydowanie nie polecam!

po tym tytule zacząłem bardziej się zasnatnawiać nad zakupem komiksów od tego wydawnictwa.
idiotyczny komiks. nawet go chyba nie sprzedałem , tylko wyrzuciłem....

Offline GoNzO

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1604 dnia: Pn, 21 Grudzień 2020, 11:25:05 »
Takie same miałem odczucia po przeczytaniu "Ciało i Dusza" jak i "Badlands". Od tego czasu mocno sprawdzam co kupuję od tego wydawnictwa.