Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808299 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Offline Jaxx

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1575 dnia: Śr, 09 Grudzień 2020, 20:30:32 »
Albo źle przypisali tytuł i chodzi o wydanie Egmontowe.

Mam nadzieję, że jednak nie, bo od dawna rozglądam się za tym tytułem i byłoby miło, gdyby Scream to wznowił.

Online michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1576 dnia: Śr, 09 Grudzień 2020, 23:22:08 »
Jest styczniowa zapowiedź Predatora vol. 4


Offline Hood

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1577 dnia: Śr, 09 Grudzień 2020, 23:41:54 »
Predator 5th Scream Anniversary vol.4:
 - OBRZĘD PRZEJŚCIA
 - LWY Z NGHASY
 - NAJSZCZERSZA PRAWDA
 - KREW NA GÓRZE DWÓCH CZAROWNIC
 - MIASTO ŁOWÓW
 - 1718
 - KSENOGENEZA
 - PIEKIELNY WĘDROWIEC
 - WIĘZIEŃ
 - BESTIA, CHOĆ DZIKA...

Offline amsterdream

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1578 dnia: Cz, 10 Grudzień 2020, 00:21:37 »
vol. 2


vol. 3


Dziwnie to wygląda. Każdy tom ma inny kolor a tutaj daliby takie same? Chyba, że to jakaś pomyłka.

Offline horror

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1579 dnia: Cz, 10 Grudzień 2020, 08:11:32 »
Centaurus miał rozwiązanie pod... drugi cykl :)

a bedzie drugi cykl?

Offline misiokles

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1580 dnia: Cz, 10 Grudzień 2020, 09:26:25 »
Nie. Ten sam skład planuje kolejnego 5 tomowca dziejącego się na Europie.
https://www.actuabd.com/+Pour-Rodolphe-Leo-et-Zoran-Janjetov-Europa-succede-a-Centaurus+

To nie będzie kontynuacja a nowa historia, ale wcale bym się nie zdziwił, gdyby ci sami Obcy byli zamieszani w obydwie fabuły.

Offline fikander

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1581 dnia: Cz, 10 Grudzień 2020, 09:33:29 »
Gildia uruchomiła przedsprzedaż Predator vol. 2 i vol. 3 oraz Predator - Łowcy tom 3. Podają datę premiery 30.12 (za 15 dni roboczych), choć na zdjęciach okładek widnieje 23.12. Nadal brakuje Alien - oryginalny scenariusz i Wika 2. Rabat na tomy rocznicowe 20% (czyli niższy niż w Bonito), na Predator - Łowcy 3 rabat 30% (czyli wyższy niż w Bonito).
Czekam na ruch Bonito, bo nadal nie wiem gdzie zamówić i kiedy ukażą się komiksy. Scream na FB wspomniał, że 3. tom rocznicowy ma opóźnienie w drukarni z powodu covida, ale ani słowem nie wspomnieli o opóźnieniu pozostałych zapowiedzi grudniowych. Dziwnie to wygląda...

Online michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1582 dnia: Cz, 10 Grudzień 2020, 09:36:47 »
Alien już jest.

https://www.gildia.pl/komiksy/448465-alien-oryginalny-scenariusz

Dziwnie to wygląda. Każdy tom ma inny kolor a tutaj daliby takie same? Chyba, że to jakaś pomyłka.

Już to poprawili, w zapowiedziach gildii jest niebieski

Offline fikander

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1583 dnia: Cz, 10 Grudzień 2020, 09:39:50 »
Gildia wrzuciła już cały pakiet grudniowy od Scream. Predator 2 i Alien - premiera 23.12, pozostałe - 30.12. Rabaty 30%, z wyjątkiem rocznicowych Predatorów (20%).
Czyli pod choinką raczej nie znajdziemy tych smakołyków. Trudno.
Dobrze, że zróżnicowali kolory Predatorów, fajnie to wygląda.
Alien ma inną okładkę od tej prezentowanej na FB, ale jest równie klimatyczna, a tytułowy przyjemniaczek ślini się i wygląda sympatycznie. ;)

EDIT: Zamówiłem w Gildii. Mają dziś dzień darmowej dostawy dla zamówień powyżej 20 zł.
Zauważyłem, że Gildia często podaje daty premier dość zachowawczo i faktycznie komiksy są dostępne wcześniej. Po cichu liczę, że przynajmniej część grudniowego pakietu od Scream zdąży przed świętami.
« Ostatnia zmiana: Cz, 10 Grudzień 2020, 11:06:20 wysłana przez fikander »

Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1584 dnia: Cz, 10 Grudzień 2020, 10:47:31 »
O! Widzę, że w vol 5 będzie historia 1718. Mam figurkę Golden Angela więc teraz będzie okazja uzupełnić komiksem. A jak vol 5 to i wcześniejsze będę musiał dorzucić.... Szlag. ;)

Offline fikander

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1585 dnia: Cz, 10 Grudzień 2020, 10:56:53 »
Masz chyba na myśli vol. 4...
A z piekła kompletowania można się wyleczyć, naprawdę.
Tym bardziej, że poszczególne tomy Predatora nie są numerowane (jedynie w bazach danych sklepów). Możesz więc udać, że nie ma pozostałych tomów. Żadne cyferki na okładce lub grzbiecie nie będą przypominały, że sam siebie oszukujesz. ;)

Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1586 dnia: Cz, 10 Grudzień 2020, 11:20:21 »
A tak, tak, tak! Kopnąłem się - vol 4.
Z kompleciarstwem walczę i nawet, choć nie ukrywam - z bólem, czynię pewne postępy.
Swoją drogą - uwielbiam Predatora więc ogólnie to chciałbym zebrać wszystko ale jak już wcześniej pisałem - te wydania to dla mnie przerost formy. Gdyby szło to w mniej przekombinowanych wydaniach - łykałbym jak pelikan. A tak - szkoda mi miejsca na takie duże wersje, papier też niepotrzebnie taki gruby dają etc. Ta wydawnicza i bogata para mogłaby w lepsze merytorycznie komiksy pójść. Predatory w ekonomach nic by nie straciły moim zdaniem.

Offline fikander

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1587 dnia: Cz, 10 Grudzień 2020, 11:50:52 »
Ale to wydanie rocznicowe, więc musi być na bogato :D
Mnie się ta forma wydania bardzo podoba, ale papier faktycznie jest za gruby, przez co niezbyt wygodnie się czyta i tomy niepotrzebnie zajmują tyle cennego miejsca na półce. Trochę przesadzili.
« Ostatnia zmiana: Cz, 10 Grudzień 2020, 12:02:47 wysłana przez fikander »

Offline fikander

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1588 dnia: Cz, 10 Grudzień 2020, 12:16:22 »
Nie mogę już edytować mojego postu, w którym podałem daty premier grudniowych podane przez Gildię. Widzę, że teraz je zmienili: Alien i Predator - Łowcy tom 3 mają się ukazać 18.12. Predator vol. 2 - 23.12.  Predator vol. 3 i Wika 2 - 30.12. Ale namieszali...

Offline Lavender Blue

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1589 dnia: Cz, 10 Grudzień 2020, 12:46:25 »
O kurczę, Bad Blood, podobał mi się ten komiks. "O kurczę" dlatego, że zgadzam się z Gazzą - mogliby dać te klasyczne predatorowe miniserie w bardziej budżetowym wydaniu. Zwłaszcza że tytuły ze starszą kreską jakoś tak generalnie lepiej mi pasują do wydań na miękko (bo miękka okładka kojarzy mi się z zeszytówkami i dzięki temu jest jeszcze bardziej nostalgiczne). Ale to ostatnie to już takie moje widzimisię. :P

A Bratnie Dusze to pewnie Predator: Kindred? Jakoś nie mogę znaleźć informacji o oryginalnych tytułach publikacji.

Tak czy siak, okładka super się prezentuje z tymi błyszczącymi napisami. Bardzo fajny jest też pomysł z obrazkami okładkowymi w obrysie w kształcie maski predatorów.