Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808475 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline fikander

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1545 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 11:21:58 »
Scream zapowiada na styczeń Serce Amazonek.
Uznana za arcydzieło epicka saga. Plansze w kolorach sepii, porywajacy scenariusz, piękna i sensualna historia. Dostępna na początku stycznia 2021.

Wygląda smakowicie, ale nie przywiązywałbym się do terminu wydania. Scream chyba złapał zadyszkę i nie wiadomo co z Alienem, Predatorami i Wiką zapowiedzianymi na grudzień. Przedsprzedaż jeszcze nie ruszyła, a pytania w tej sprawie na FB pozostają bez odpowiedzi. Być może ma to związek z niedawną śmiercią jednego z długoletnich współpracowników wydawnictwa. Podali, że "w zeszły piątek, na wieczną wachtę odszedł nasz Przyjaciel i redakcyjny kolega, Marcin Dębski".  :(
« Ostatnia zmiana: Wt, 08 Grudzień 2020, 11:50:34 wysłana przez fikander »

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1546 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 11:24:09 »
Mnie, czytając te opisy, zastanawia tylko przez kogo uznane za arcydzieło. Mam wrażenie, że w co drugim opisie komiksu Lain, Mandioki, Scream i innych jest mowa o arcydziele. I przeważnie jest takie rzucone mimochodem "uznane za", "uznawane", ale jak dotąd nie udało mi się uzyskać odpowiedzi przez kogo. Bo te komiksy często zbierają potem na forum opinie, że słabe lub średnie.

Offline fikander

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1547 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 11:33:52 »
Fakt, że teksty reklamujące różne produkty, komiksów nie wyłączając, są często przesadzone. Z drugiej jednak strony, różne są gusta. Komiks uznany przez wydawcę i sporą grupę czytelników za bardzo dobry, komu innemu może się wybitnie nie spodobać. Czy to znaczy, że wcale nie jest bardzo dobry, skoro nie uważają tak wszyscy?

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1548 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 12:34:47 »
Akurat wyjątkowo jaram się komiksami wymienionych przeze mnie wydawców, które niedługo wyjdą. Raport Brodecka z Mandioki, te wspomniane Amazonki z rysunkami typa od Jima Cutlassa ze Scream oraz Mroczni Sędziowie, Slaine Brutania Chronicles, Korrigans z Lain. Ale czy arcydzieła to ocenimy sami. ;)

Offline kenji

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1549 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 18:49:28 »
NajlepsZe w całej tej historii jest to co napisałeś Death na końcu. Czyli ze ocenimy sami. Bo będziemy mieli taka możliwość.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1550 dnia: Śr, 09 Grudzień 2020, 11:26:05 »
Jak to jest z tym grudniowym czerwonym Predatorem? Jedni piszą, że to vol.1, inni że vol. 2, a jeszcze inni, że vol.3.
Jak to jest? Który to jest tom, ile ich już było, a ile będzie?

Offline michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1551 dnia: Śr, 09 Grudzień 2020, 11:29:33 »
Jak to jest z tym grudniowym czerwonym Predatorem? Jedni piszą, że to vol.1, inni że vol. 2, a jeszcze inni, że vol.3.
Jak to jest? Który to jest tom, ile ich już było, a ile będzie?
Sumarycznie będą aż 4 tomy.

to jest vol. 1 i miał premierę w listopadzie


vol. 2 i vol. 3 mają mieć premierę w grudniu

vol. 2


vol. 3
« Ostatnia zmiana: Śr, 09 Grudzień 2020, 11:31:44 wysłana przez michał81 »

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1552 dnia: Śr, 09 Grudzień 2020, 11:30:25 »
Dzięki :)

Offline michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1553 dnia: Śr, 09 Grudzień 2020, 11:33:06 »
One poza opisami w księgarniach nie mają nigdzie na okładce numeracji. Identycznie było z rocznicowymi Aliens.

Offline fikander

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1554 dnia: Śr, 09 Grudzień 2020, 11:36:14 »
W listopadzie wyszedł Predator vol. 1. Na grudzień zapowiedzieli vol. 2 i vol. 3, ale przedsprzedaż jeszcze nie ruszyła i nie wiadomo, czy ukażą się w grudniu. W sumie mają wydać 4 rocznicowe tomy Predatora i 1 tom Alien vs Predator, w którym będzie kontynuacja "Wojny" z żółtego tomu AvP. Wszystkie rocznicowe Predatory będą miały czerwone okładki. Na FB pokazali projekty wszystkich okładek, z wyjątkiem Predatora vol. 4.

Edit: kolega michał81 mnie ubiegł  :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 09 Grudzień 2020, 11:38:03 wysłana przez fikander »

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1555 dnia: Śr, 09 Grudzień 2020, 11:36:29 »
One poza opisami w księgarniach nie mają nigdzie na okładce numeracji. Identycznie było z rocznicowymi Aliens.

tak, wiem :) Mam Aliensy i tego Predatora. Zastanawiałem się po prostu, czy czegoś nie przegapiłem. Może niektórzy wliczają tego Predzia na 30-lecie albo AVP do tej serii, stąd stosowanie "vol.3".

EDIT: OK Panowie, teraz wszystko jasne - być może numeracja była w porządku a ja się kopnąłem i na pierwszy rzut oka nie odróżniłem jednej okładki od drugiej. Są bliźniaczo podobne i wróżę u niektórych zakupowe problemy  ::)
« Ostatnia zmiana: Śr, 09 Grudzień 2020, 11:39:37 wysłana przez Pocztar »

Offline Jaxx

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1556 dnia: Śr, 09 Grudzień 2020, 11:52:53 »
W listopadzie wyszedł Predator vol. 1. Na grudzień zapowiedzieli vol. 2 i vol. 3, ale przedsprzedaż jeszcze nie ruszyła i nie wiadomo, czy ukażą się w grudniu.

W Bonito już mają w przedsprzedaży, razem z trzecim tomem "Łowców" i Obcym wg oryginalnego scenariusza. Podają datę 12/12. Rabat chyba najlepszy na Scream, bo 25% + lojalka, a przynajmniej ja nie znalazłem nigdzie w lepszej cenie (chodzi ogólnie o komiksy Screamu, nie akurat na te Predki). Jak ktoś ma możliwość odbioru osobistego, to opcja bardzo dobra.
 

Offline michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1557 dnia: Śr, 09 Grudzień 2020, 11:57:26 »
12/12? To wychodzi, że powinno być jeszcze w tym tygodniu. Gildia nie ma jeszcze nawet w zapowiedziach.

Offline fikander

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1558 dnia: Śr, 09 Grudzień 2020, 12:53:01 »
Ale grudniowych zapowiedzi Scream nie można zamówić na Bonito, tylko dodać je do schowka...

Offline Jaxx

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1559 dnia: Śr, 09 Grudzień 2020, 13:00:03 »
Ale grudniowych zapowiedzi Scream nie można zamówić na Bonito, tylko dodać je do schowka...

No nie, u nich zamawiać można dopiero, jak towar będzie fizycznie dostępny. Może istotnie nie powinienem tego wówczas nazywać "przedsprzedażą" :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 09 Grudzień 2020, 13:05:44 wysłana przez Jaxx »