Autor Wątek: Relax magazyn opowieści rysunkowych  (Przeczytany 272010 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Enceladus

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1935 dnia: Pn, 22 Maj 2023, 19:02:31 »
Sama okładka z Hitlerem aż tak mi nie przeszkadza. Wybór jej jako podstawowej już bardziej, bo może mieć to charakter jednak już "promocyjny".  A promowanie się wizerunkiem Hitlera jest trochę słabe. Byłbym za tym, aby była np. limitowana - "wilk syty i owca cała"   ;)
Ale nie jestem wydawcą, nie mi cyferki muszą się zgadzać, nie ja odpowiadam za wzrost sprzedaży.

Relax od Labrum zamierzam nadal kupować.

Offline Alexandrus888

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1936 dnia: Pn, 22 Maj 2023, 19:10:51 »
Relaxy rozróżniałem po logo, teraz to już nie takie proste :o
Co do specjalnej od Laboratorium: zgadzam się, że trzeba by ją dać w kolorze i logo limitki. Ale wtedy trzeba by też zrobić jej lustrzane odbicie.

Offline Kot Tip-Top

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1937 dnia: Wt, 23 Maj 2023, 09:26:02 »
Sama okładka z Hitlerem aż tak mi nie przeszkadza. Wybór jej jako podstawowej już bardziej, bo może mieć to charakter jednak już "promocyjny".

Samo zestawienie loga Relaxu z facjatą Adolfa wywołuje spory niesmak  :-\

Offline Midar

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1938 dnia: Wt, 23 Maj 2023, 16:14:24 »
Samo zestawienie loga Relaxu z facjatą Adolfa wywołuje spory niesmak  :-\
U mnie nie.

Offline eridraven

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1939 dnia: Wt, 23 Maj 2023, 16:36:01 »
U mnie nie.

Podbijam. Jakikolwiek magazyn komiksowy by to wydał, byłoby niesmacznie. A tak Labrum robi swoje, może wsadza kij w mrowisko, ale to ponoć dobra pozycja jest.

Niech zwapniałe komiksowo się rozrusza, a nie RELAXuje wznowieniami :D
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline bibliotekarz

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1940 dnia: Wt, 23 Maj 2023, 16:40:33 »
Adolf z zadowoleniem zaaprobował plansze najnowszego Relaxu ;)
Batman returns
his books to the library

Offline Karol W.

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1941 dnia: Wt, 23 Maj 2023, 22:09:29 »

(...)
5] PCA limitowana - lubię symetrię, estetycznie mi pasuje, szkoda że treść taka ponura.
(...)


Może to efekt tego, że Artur znacznie lepiej czuje się w ciemnych tuszach i jego komiksy z reguły są robione w czerni i bieli/w szarościach. Widziałem jak pracuje na żywo - ołówek, pędzelki, tusze... Efekt jest świetny, ale kolor w takiej pracy jest problematyczny. Może fajnie wyglądałoby, gdyby spróbować metodą Gipiego, ale wtedy materiał wyjściowy powinien wyjść w ołówku.

Ta okładka jest w szarościach, historia w środku podobnie.
Karol Weber - scenarzysta komiksowy - https://karolweber.com/

Offline Zwirek

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1942 dnia: Wt, 23 Maj 2023, 23:17:38 »
Ktoś wyjaśni o co chodzi z tym Austriakiem? Co on ma wspólnego z komiksami albo relaksem?

ukaszm84

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1943 dnia: Wt, 23 Maj 2023, 23:22:17 »
Ktoś wyjaśni o co chodzi z tym Austriakiem? Co on ma wspólnego z komiksami albo relaksem?

No to, że komiks o nim będzie w Relaxie.

Offline misiokles

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1944 dnia: Wt, 23 Maj 2023, 23:31:53 »
Ktoś wyjaśni o co chodzi z tym Austriakiem? Co on ma wspólnego z komiksami albo relaksem?

Była długa dyskusja o tym kilka stron wcześniej. Szybciej będzie ci się cofnąć, niż nam wyjaśniać.

Offline tuco

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1945 dnia: Wt, 06 Czerwiec 2023, 18:29:31 »
nowy Grubalex:

.......śmieszne nawet.

Offline Rodrigues

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1946 dnia: Wt, 06 Czerwiec 2023, 18:37:57 »
Chyba śmierzne raczej :P

Offline Leyek

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1947 dnia: Wt, 06 Czerwiec 2023, 22:07:08 »
"duetu Graniak" też brzmi tak sobie, choć może i co do czego jest poprawnie, ale można by jakoś "ładniej" zapisać np. "duetu braci (?) Graniak" czy nawet "duetu Graniak-Graniak". Pewnie i "-ów" do nazwiska można dodać.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1948 dnia: Wt, 06 Czerwiec 2023, 22:08:51 »
"duetu Graniak" też brzmi tak sobie, choć może i co do czego jest poprawnie, ale można by jakoś "ładniej" zapisać np. "duetu braci (?) Graniak" czy nawet "duetu Graniak-Graniak". Pewnie i "-ów" do nazwiska można dodać.

To samo zacząłem pisać, ale już w końcu nie byłem pewny czy to jest niepoprawne. Ale na pewno brzmi głupio. Za to "nie publikowane" pisze się łącznie.

Offline Kadet

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1949 dnia: Wt, 06 Czerwiec 2023, 22:11:45 »
"duetu Graniak" też brzmi tak sobie, choć może i co do czego jest poprawnie, ale można by jakoś "ładniej" zapisać np. "duetu braci (?) Graniak" czy nawet "duetu Graniak-Graniak". Pewnie i "-ów" do nazwiska można dodać.

Ja bym dał po prostu "braci Graniaków", bez żadnego "duetu". Prosto, krótko, na temat.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!