Autor Wątek: PolishComicArt.pl  (Przeczytany 95430 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #510 dnia: Nd, 19 Luty 2023, 12:05:51 »
A ja po wymianie poglądów z Wami opchnąłem Thorgale z PCA i dobrze mi z tym. A Szninkla, Ptaka Czasu ani Legend nie kupiłem w ogóle. Ani żadnego Relaxu ;) Po prostu po tych wszystkich akcjach mierziło mnie patrzenie na te pstrokate grzbiety Thorgala bez nadruku a jak dowiedziałem się od Was jakim dobrem jest czarno-biały Thorgal od Niffle, to już nie było się nad czym zastanawiać.

Typ na mnie już nie zarobi.

Same here. Został mi tylko Szninkiel, ale też poleci.

Offline Gryllen

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #511 dnia: Nd, 19 Luty 2023, 20:10:37 »
Też kiedyś napisałem dowcipny i kulturalny komentarz u niego na FB. Ale nie był wazeliniarski jak pozostałe, więc oczywiście poleciał, a ja dostałem bana :) Szkoda że grubcio nie wykazuje się taką konsekwencją np. przy stylistyce i ortografii swoich wydań. No ale jak to mawiają najstarsi górale - człowiek z dresu wyjdzie, ale dres z człowieka nigdy ;) Natomiast jeśli bardzo wam zależy na tym, aby ludzie postronni mieli dostęp do bardziej krytycznych opinii na temat tego pana, to piszcie mu w opiniach Google. Tam chyba usuwać nie może, a jakiś czas temu rzuciło mi się w oczy, że ma same piątki oraz ochy i achy. Natomiast dużo tych opinii nie ma, zaprzągł wyłącznie najbliższą rodzinę lub nie chciało mu się tworzyć więcej fejkowych kont.

Boli mnie natomiast to, że będzie wydawał Tomka Grota. Naprawdę czekałem na ten komiks, ale teraz go nie kupię, nawet gdybym przyzwoitość odłożył na bok, czego oczywiście nie zrobię. Bo po prostu to będzie taki wydawniczy gniot jakich mało i w dodatku zapewne w bardzo ekskluzywnej cenie. Ech....

Cieszy z kolei, że grubcio czyta to forum ;)

Offline Nephilim

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #512 dnia: Pn, 20 Luty 2023, 10:36:07 »
Boli mnie natomiast to, że będzie wydawał Tomka Grota. Naprawdę czekałem na ten komiks, ale teraz go nie kupię, nawet gdybym przyzwoitość odłożył na bok, czego oczywiście nie zrobię. Bo po prostu to będzie taki wydawniczy gniot jakich mało i w dodatku zapewne w bardzo ekskluzywnej cenie. Ech....

Cieszy z kolei, że grubcio czyta to forum ;)
Jeśli gość pisze, że nie da się wydać Grota z ilością stron +/- 60, w cenie poniżej 100 to na bank będzie ekskluzywna. Obstawiam 150 ;)

btw: skąd wiadomo, że czyta?

Offline Arne

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #513 dnia: Pn, 20 Luty 2023, 11:27:31 »
Też dostałem bana, jak po raz kolejny zapytałem, co z niespodziankami dla tych, co kupili "Borgie". No i komentarz usunięty, oczywiście.

Offline turucorp

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #514 dnia: Pn, 20 Luty 2023, 11:29:58 »
btw: skąd wiadomo, że czyta?
Wszyscy wydawcy czytają, a ten ma nawet konto na forum (w sumie administracja nadal nie raczyła wyjaśnić, czy tylko jedno ;) ).

Offline Nephilim

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #515 dnia: Pn, 20 Luty 2023, 11:43:41 »
Wszyscy wydawcy czytają, a ten ma nawet konto na forum (w sumie administracja nadal nie raczyła wyjaśnić, czy tylko jedno ;) ).
O! I bardzo dobrze, niech czyta XD Tyle, że ja bym już dawno spalił się ze wstydu albo przemyślał swoje postępowanie albo politykę a ten nic ;/ Idzie w zaparte.

Offline Deg

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #516 dnia: Pn, 20 Luty 2023, 19:24:24 »
Jedno wiemy, nie jest adminem, bo inaczej ten wątek już by nie ist........................
This is my truth, tell me yours.

Bender

  • Gość
Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #517 dnia: Pn, 20 Luty 2023, 19:37:28 »
Energię włożoną w banowanie i kasowanie postów powinni poświecić na projektowanie okładek. Ten Relax 41.... o ja pier**le.  😬🤦‍♂️

Offline Leyek

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #518 dnia: Pn, 20 Luty 2023, 19:45:27 »
@Bender
Nie no Relax 41 w podstawowej okładce:


To jest dzieło sztuki w porównaniu do podstawowej okładki z 40:


Więc jest poprawa :)

Offline Gryllen

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #519 dnia: So, 25 Luty 2023, 22:05:21 »
Jeśli gość pisze, że nie da się wydać Grota z ilością stron +/- 60, w cenie poniżej 100 to na bank będzie ekskluzywna. Obstawiam 150 ;)

btw: skąd wiadomo, że czyta?

Tak wywnioskowałem po tym, jak zedytował tego posta z Thorgalem wydawanym przez Egmont, po tym jak tutaj go skrytykowano za próbę podpięcia się pod to wydawnictwo.

Offline Spiff

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #520 dnia: So, 25 Luty 2023, 22:25:32 »
(...)po tym jak tutaj go skrytykowano za próbę podpięcia się pod to wydawnictwo.
takie tam nasze potyczki ze złem. :)


- No i jesteśmy na bezludnej wyspie.
- Jaka tam ona bezludna! A ty, to pies?

Offline Death

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #521 dnia: Pn, 27 Luty 2023, 17:06:13 »
Dostałem info z Paczkomatów, że galeria mi coś wysłała. Chyba idzie piąty Thorgal. :)

Offline JanJ

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #522 dnia: Pn, 27 Luty 2023, 18:58:47 »
25 lutego miała być premiera nowego Thorgala. Zawsze się chwalili na FB wypuszczając co parę dni newsy a tym razem jakoś dziwnie cicho.

Offline misiokles

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #523 dnia: Pn, 27 Luty 2023, 19:21:15 »
Dostałem info z Paczkomatów, że galeria mi coś wysłała. Chyba idzie piąty Thorgal. :)
A nie kalendarz? ^^

Offline starcek

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #524 dnia: Pn, 27 Luty 2023, 19:24:04 »
A nie kalendarz? ^^

Ten do Borgii?
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.