Autor Wątek: Ongrys  (Przeczytany 402955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 251
  • Polubień: 228
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1860 dnia: Cz, 14 Marzec 2024, 18:22:10 »
Drogi Ongrysie, czy są jakieś konkretne plany związane z drugim integralem Comanche?
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

Offline Ongrys

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1861 dnia: Pt, 15 Marzec 2024, 14:53:19 »
Kolejne tomy wszystkich rozpoczętych serii są w trakcie przygotowań. Niestety, ostatnimi czasy wszystko się sypie (mówię o różnych seriach, nie tylko Comanche) - składacz zawala terminy, bo mówi, że ma nawał zleceń, tłumacz przesyła kawałek albumu i mówi, że nie ma pojęcia, kiedy prześle następny, bo jest zarobiony, redaktor nie odbiera telefonów itp.

Staramy się oczywiście motywować ich wszystkich do działania, a jak się nie da, to znaleźć zastępców, ale kumulacja takich zdarzeń jest wyjątkowa.

Najbliżej finiszu są czwarty Jonathan i trzeci Lester, ale o Brazilu i Comanche też nie zapominamy.

Offline PJP

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1862 dnia: Pt, 15 Marzec 2024, 15:14:03 »
A jak prace związane z wydaniem staroci Tadeusza Baranowskiego?

Offline Ongrys

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1863 dnia: Pt, 15 Marzec 2024, 15:53:36 »
A jak prace związane z wydaniem staroci Tadeusza Baranowskiego?

Wygląda na to, że powoli zbliżamy się do końca prac nad albumem z Twisti.

Offline starcek

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1864 dnia: Pt, 15 Marzec 2024, 16:05:24 »
  No i co się stało ze zbiorczym Żbikiem?

Pewnie nie wydadzą przed końcem całej serii, bo im sprzedaż zeszytów siądzie. Tym bardziej, że to co najlepsze już zostało wydane.

Dwa lata do kolejnego integrala szybko zlecą. :D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 251
  • Polubień: 228
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1865 dnia: Pt, 15 Marzec 2024, 18:24:08 »
Kolejne tomy wszystkich rozpoczętych serii są w trakcie przygotowań. Niestety, ostatnimi czasy wszystko się sypie (mówię o różnych seriach, nie tylko Comanche) - składacz zawala terminy, bo mówi, że ma nawał zleceń, tłumacz przesyła kawałek albumu i mówi, że nie ma pojęcia, kiedy prześle następny, bo jest zarobiony, redaktor nie odbiera telefonów itp.

Staramy się oczywiście motywować ich wszystkich do działania, a jak się nie da, to znaleźć zastępców, ale kumulacja takich zdarzeń jest wyjątkowa.

Najbliżej finiszu są czwarty Jonathan i trzeci Lester, ale o Brazilu i Comanche też nie zapominamy.
Dzięki. Doskonale rozumiem taką niemoc, kiedy Ci od których jesteśmy zależni, dają ciała. Trzymam kciuki za przełamanie złej passy i czekam na kolejne fantastyczne komiksy.
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

Offline Rapanui

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1866 dnia: Pt, 15 Marzec 2024, 18:52:08 »
Kolejne tomy wszystkich rozpoczętych serii są w trakcie przygotowań. Niestety, ostatnimi czasy wszystko się sypie (mówię o różnych seriach, nie tylko Comanche) - składacz zawala terminy, bo mówi, że ma nawał zleceń, tłumacz przesyła kawałek albumu i mówi, że nie ma pojęcia, kiedy prześle następny, bo jest zarobiony, redaktor nie odbiera telefonów itp.

Obraz nędzy i rozpaczy. Każdy ma go w d****.

Offline stachel

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1867 dnia: Pt, 15 Marzec 2024, 23:29:40 »
Jeśli ktoś ma jakieś sugestie jakie komiksy są wskazane, aby dołożyć je do tomów 20-22 albo 6-12, co się z czym łączy albo co się uzupełnia - nie krępujcie się. Byle nie po wysłaniu do druku, tylko wcześniej.

Przejrzałem listy z sieci (Dredda poznaję z Wami, więc nie wiem na ile to sensowne typy, ale pewnie warte sprawdzenia)
* Akta 08: Aftermath Ron Reagan to historia towarzysząca do Anderson, Psi-Division: Revenge
* Akta 10: Pinboing Replay to sequal do Pinboing Wizard (Judge Dredd Annual 1981)
* Akta 12: The Brainstem Man to prequal do Anderson, Psi-Division: Helios
* Akta 22: Terror With Mrs. Gunderson to sequel do Young Death (vol. 1 no. 1-12)

Generalnie jak szukam czegoś z uniwersum Dredda to posługuję się tymi 3 listami:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6c/Dredd2AD.pdf
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/ff/Judge_Dredd_Megazine_story_index.pdf
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ea/Index_of_every_story_published_in_British_comic_2000AD.pdf

Nie mam pojęcia na ile kompletne, ale wcześniej wymieniony tu Czyściec się pojawia.

Btw, czy ktoś posiada listę różnic w polskich wydaniach względem oryginalnych?
« Ostatnia zmiana: Pt, 15 Marzec 2024, 23:34:41 wysłana przez stachel »

Offline Zwirek

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1868 dnia: So, 16 Marzec 2024, 00:23:10 »
Zaraz, czegoś nie rozumiem. Wygląda na to, że Czyściec (Purgatory) jest w kompletnych aktach 19.

PURGATORY Progs 834-841
Story continues in Judge Dredd: “Inferno” (progs 842-853)

Case Files Vol. 19
  • Enter Jonni Kiss (Prog 830)
  • Judge Who Lives Downstairs (Prog 831)
  • The Chieftan (Prog 832 - Prog 834)
  • Great Brain Robbery (Prog 835 - Prog 836)
  • Muzak Killer - Live! (Prog 837 - Prog 839)
  • Tough Justice (Prog 840)
  • Down Among the Dead Men (Prog 841)
  • Inferno (Prog 842 - Prog 853)
  • War Games (Prog 854)
  • Judge Tyrannosaur (Prog 855)
  • The Jigsaw Murders (Meg 2.27 - Meg 2.29)
  • Ladonna Fever (Meg 2.30)
  • The Hottie House Siege (Meg 2.31)
  • The Al Capone Story (Meg 2.32)
  • Bagging The Bagwan (Meg 2.33)
  • Slick Dickens - Dressed to Kill (Meg 2.34 - Meg 2.35)
  • Revenge of the Egghead (Meg 2.36)
  • Mechanismo - Body Count (Meg 2.37 - Meg 2.43)

Offline stachel

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1869 dnia: So, 16 Marzec 2024, 00:31:23 »
No nie, w jednym numerze jest kilka opowieści: https://www.2000ad.org/?zone=prog&page=profiles&choice=834

Offline Zwirek

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1870 dnia: So, 16 Marzec 2024, 00:47:05 »
Z twojego linku:

The Chieftan 3 episodes (Progs 832 to 834) 19 pages
Script: Garth Ennis, Artist: Mick Austin
Reprinted
Rebellion: Judge Dredd The Complete Case Files 19

Jak się poklika po tych pozostałych Progs, to większość jest w Aktach 19 albo 18. Progs to progs, chyba, że ja czegoś nie rozumiem.

Offline Randal63

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1871 dnia: So, 16 Marzec 2024, 03:19:13 »
Przejrzałem listy z sieci (Dredda poznaję z Wami, więc nie wiem na ile to sensowne typy, ale pewnie warte sprawdzenia)
* Akta 08: Aftermath Ron Reagan to historia towarzysząca do Anderson, Psi-Division: Revenge
* Akta 10: Pinboing Replay to sequal do Pinboing Wizard (Judge Dredd Annual 1981)
* Akta 12: The Brainstem Man to prequal do Anderson, Psi-Division: Helios
* Akta 22: Terror With Mrs. Gunderson to sequel do Young Death (vol. 1 no. 1-12)

Akta 08 bym chętnie przytulił  ;)

Offline FDH

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1872 dnia: So, 16 Marzec 2024, 10:12:24 »
Ja tam cieszę się z informacji że żadne serie nie będą przerwane mimo trudności wszelakich.Kupka wstydu rośnie,wychodzi mnóstwo fajnych komiksów więc mam co czytać i mogę spokojnie czekać na następne   tomy.Nie mam ciśnienia że muszę mieć wszystko teraz, już natychmiast  ;D

Offline Ongrys

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1873 dnia: Pn, 18 Marzec 2024, 07:35:26 »
Przejrzałem listy z sieci (Dredda poznaję z Wami, więc nie wiem na ile to sensowne typy, ale pewnie warte sprawdzenia)
* Akta 08: Aftermath Ron Reagan to historia towarzysząca do Anderson, Psi-Division: Revenge
* Akta 10: Pinboing Replay to sequal do Pinboing Wizard (Judge Dredd Annual 1981)
* Akta 12: The Brainstem Man to prequal do Anderson, Psi-Division: Helios
* Akta 22: Terror With Mrs. Gunderson to sequel do Young Death (vol. 1 no. 1-12)

Generalnie jak szukam czegoś z uniwersum Dredda to posługuję się tymi 3 listami:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6c/Dredd2AD.pdf
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/ff/Judge_Dredd_Megazine_story_index.pdf
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ea/Index_of_every_story_published_in_British_comic_2000AD.pdf

Nie mam pojęcia na ile kompletne, ale wcześniej wymieniony tu Czyściec się pojawia.

Btw, czy ktoś posiada listę różnic w polskich wydaniach względem oryginalnych?

Dzięki. wszystkie cztery wymienione historie już są w CCF, więc będą też w polskich wydaniach.


Zaraz, czegoś nie rozumiem. Wygląda na to, że Czyściec (Purgatory) jest w kompletnych aktach 19.

PURGATORY Progs 834-841
Story continues in Judge Dredd: “Inferno” (progs 842-853)

Case Files Vol. 19
  • Enter Jonni Kiss (Prog 830)
  • Judge Who Lives Downstairs (Prog 831)
  • The Chieftan (Prog 832 - Prog 834)
  • Great Brain Robbery (Prog 835 - Prog 836)
  • Muzak Killer - Live! (Prog 837 - Prog 839)
  • Tough Justice (Prog 840)
  • Down Among the Dead Men (Prog 841)
  • Inferno (Prog 842 - Prog 853)
  • War Games (Prog 854)
  • Judge Tyrannosaur (Prog 855)
  • The Jigsaw Murders (Meg 2.27 - Meg 2.29)
  • Ladonna Fever (Meg 2.30)
  • The Hottie House Siege (Meg 2.31)
  • The Al Capone Story (Meg 2.32)
  • Bagging The Bagwan (Meg 2.33)
  • Slick Dickens - Dressed to Kill (Meg 2.34 - Meg 2.35)
  • Revenge of the Egghead (Meg 2.36)
  • Mechanismo - Body Count (Meg 2.37 - Meg 2.43)

Sam Pan umieścił listę komiksów z CCF 19 w poście i widać czarno na białym, że "Purgatory" na niej nie ma.

Pozdrawiam

Offline jedrol

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1874 dnia: Pn, 18 Marzec 2024, 10:01:42 »
Niema jako wpisanej histori ale:

PURGATORY  834-841

Zawartość CF19;
Great Brain Robbery (Prog 835 - Prog 836)
Muzak Killer - Live! (Prog 837 - Prog 839)
Tough Justice (Prog 840)
Down Among the Dead Men (Prog 841)

Numery zeszytów sie zgadzaja, stad pewnie zamieszanie :)