Autor Wątek: Nowości komiksowe na blogach  (Przeczytany 122707 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline eridraven

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #540 dnia: Pn, 20 Grudzień 2021, 11:27:39 »
Nowości na blogu:

Superman i Batman. World’s finest – Strażnicy Sprawiedliwości (Bohaterowie i Złoczyńcy DC. Tom 9): https://comixxy.com/2021/12/08/superman-i-batman-worlds-finest-straznicy-sprawiedliwosci/

Kamila i konie. Tom 3. Na łonie przyrody: http://comixxy.com/2021/12/09/kamila-i-konie-tom-3-na-lonie-przyrody/

Trolle z Troy. Tom 5: http://comixxy.com/2021/12/10/trolle-z-troy-tom-5/

W cieniu drzew. Tom 2. Podmuch zimy: http://comixxy.com/2021/12/13/w-cieniu-drzew-tom-2-podmuch-zimy/

Lego Ninjago Komiks tomy 1-6 + Trylogia Mrocznej Wyspy: http://comixxy.com/2021/12/14/lego-ninjago-komiks-tomy-1-6-trylogia-mrocznej-wyspy/

Odyn i dziewięć światów (Mitologia Nordycka tom 2): http://comixxy.com/2021/12/15/odyn-i-dziewiec-swiatow-mitologia-nordycka-tom-2/

Batman Death Metal. Tom 2: http://comixxy.com/2021/12/16/batman-death-metal-tom-2/

Komornik dusz. Tom 1 i 2/b]: http://comixxy.com/2021/12/17/komornik-dusz-tom-1-i-2/

Listopad 2021 roku w świecie komiksów na blogu Comixxy: http://comixxy.com/2021/12/19/listopad-2021-roku-w-swiecie-komiksow-na-blogu-comixxy/

Trzeba ratować święta: http://comixxy.com/2021/12/20/trzeba-ratowac-swieta/

Wrażenia z użytkowania EMPIK GO:

Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

Zapraszam na blog: Comixxy

Online Motyl




Offline herman

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #544 dnia: Śr, 29 Grudzień 2021, 18:00:41 »
Witam na forum :)
Chciałem zaprosić do siebie na instagrama - skromny profil z mini-recenzjami komiksów + jakieś wrzutki z gier planszowych. Zdecydowana większość komiks europejski. Żaden ze mnie recenzent - ot takie przemyślenia szybkie z mojej strony.

https://www.instagram.com/czytamigram/

Offline eridraven

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #545 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 09:53:09 »
Nowości na blogu:

Joker. Ostatni Śmiech (Bohaterowie i Złoczyńcy DC tom 10): http://comixxy.com/2021/12/21/joker-ostatni-smiech-bohaterowie-i-zloczyncy-dc-tom-10/

Wojownicze Żółwie Ninja. Tom 1: http://comixxy.com/2021/12/22/wojownicze-zolwie-ninja-tom-1/

X-Men. Punkty zwrotne. Kompleks Mesjasza: http://comixxy.com/2021/12/23/x-men-punkty-zwrotne-kompleks-mesjasza/

Tony opowieści. Sen Jaguara: http://comixxy.com/2021/12/24/tony-opowiesci-sen-jaguara/

Marvel FRESH grudzień 2021 – Deadpool, Strażnicy Galaktyki oraz X-Men: http://comixxy.com/2021/12/27/marvel-fresh-grudzien-2021-deadpool-straznicy-galaktyki-oraz-x-men/

Loki i przepowiednia Ragnarok (Mitologia Nordycka. Tom 3):http://comixxy.com/2021/12/27/loki-i-przepowiednia-ragnarok-mitologia-nordycka-tom-3/

Metal Hurlant. Tom 1: http://comixxy.com/2021/12/29/metal-hurlant-tom-1/

Osiedle Swoboda. Tom 1: http://comixxy.com/2021/12/31/osiedle-swoboda-tom-1/
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

Zapraszam na blog: Comixxy

Offline popkultura

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #546 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 22:33:16 »
Rok kończę rozczarowującym, przynajmniej dla mnie, tytułem Carole&Tuesday.


Online Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #547 dnia: Wt, 04 Styczeń 2022, 21:40:01 »
Nowości:

„Clifton” tom 5 - https://paradoks.net.pl/read/42663-clifton-tom-5-recenzja

„Darth Vader” tom 2: „Prosto w ogień” - https://paradoks.net.pl/read/42662-darth-vader-tom-2-prosto-w-ogien-recenzja

„Pinokio” - https://paradoks.net.pl/read/42659-pinokio-recenzja

„Sandman” tom 2: „Dom lalki” - https://paradoks.net.pl/read/42655-sandman-tom-2-dom-lalki-recenzja

„Newton. Grawitacja w akcji” - https://paradoks.net.pl/read/42652-newton-grawitacja-w-akcji-recenzja

„Vasco – wydanie zbiorcze” księga 6 - https://paradoks.net.pl/read/42651-vasco-wydanie-zbiorcze-ksiega-6-recenzja

„Srebrni na szlakach Bitwy Warszawskiej 1920 r.” - https://paradoks.net.pl/read/42645-srebrni-na-szlakach-bitwy-warszawskiej-1920-r-recenzja

„Koleje losu” - https://paradoks.net.pl/read/42642-koleje-losu-recenzja

„Lucyfer” tom 2: „Boska tragedia” - https://paradoks.net.pl/read/42639-lucyfer-tom-2-boska-tragedia-recenzja

„Boska komedia Oscara Wilde’a” - https://paradoks.net.pl/read/42636-boska-komedia-oscara-wildea-recenzja

„Chainsaw Man” tom 8 - https://paradoks.net.pl/read/42650-chainsaw-man-tom-8-recenzja

„Podziemie łączy” - publikacja o ruchu oporu w Polsce i na Litwie - https://paradoks.net.pl/read/42668-podziemie-laczy-publikacja-o-ruchu-oporu-w-polsce-i-na-litwie


Podsumowanie 2021 roku - łącznie ukazało się 419 recenzji komiksów, czyli odrobinę więcej niż w latach poprzednich (2020 - 403 i 2019 - 392).


Online Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #549 dnia: Wt, 11 Styczeń 2022, 22:44:13 »
Nowości:

KOMIKSOWE PODSUMOWANIE 2021 r. - https://paradoks.net.pl/read/42692-komiksowe-podsumowanie-2021-roku

„Wujek Sknerus i Kaczor Donald” tom 10: „Druga tajemnica starego zamczyska” - https://paradoks.net.pl/read/42695-wujek-sknerus-i-kaczor-donald-tom-10-druga-tajemnica-starego-zamczyska-recenzja

„Znajdujemy ich, gdy są już martwi” tom 1: „Poszukiwacz” - https://paradoks.net.pl/read/42691-znajdujemy-ich-gdy-sa-juz-martwi-tom-1-poszukiwacz-recenzja

„AKT” #28 - https://paradoks.net.pl/read/42689-akt-28-recenzja

„Pacjent” - https://paradoks.net.pl/read/42686-pacjent-recenzja

„Wujek Sknerus i Kaczor Donald” tom 9: „Powrót trzech caballeros” - https://paradoks.net.pl/read/42681-wujek-sknerus-i-kaczor-donald-tom-9-powrot-trzech-caballeros-recenzja

„Mroczne sekrety Olimpu” - https://paradoks.net.pl/read/42675-mroczne-sekrety-olimpu-recenzja

„Kiwu” - https://paradoks.net.pl/read/42671-kiwu-recenzja

„Jeremiah” tom 24: „Ostatni diament” - https://paradoks.net.pl/read/42669-jeremiah-tom-24-ostatni-diament-recenzja

„Star Wars Łowcy Nagród” tom 2: „Cel: Valance” - https://paradoks.net.pl/read/42678-star-wars-lowcy-nagrod-tom-2-cel-valance-recenzja

„Darling in the Franxx” tom 5 - https://paradoks.net.pl/read/42672-darling-in-the-franxx-tom-5-recenzja

Styczniowe nowości Klubu Świata Komiksu - https://paradoks.net.pl/read/42680-styczniowe-nowosci-klubu-swiata-komiksu-3

Styczniowe nowości Non Stop Comics - https://paradoks.net.pl/read/42694-styczniowe-nowosci-non-stop-comics-3

„DC Batman Metal” - https://paradoks.net.pl/read/42688-dc-batman-metal-recenzja

Offline eridraven

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #550 dnia: Wt, 18 Styczeń 2022, 12:32:05 »
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

Zapraszam na blog: Comixxy


Offline laf

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #552 dnia: Pt, 21 Styczeń 2022, 08:31:46 »
Nowy magazyn „Spidey i Super-Kumple” - https://paradoks.net.pl/read/42715-nowy-magazyn-spidey-i-super-kumple-inspirowany-uniwersum-marvela
Dzięki za info. Kolejny magazyn do kupienia. Zastanawiam się tylko nad ikonką: ta  :D czy ta  >:(

Offline Severan

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #553 dnia: Nd, 23 Styczeń 2022, 11:23:48 »
Redakcyjne podsumowanie roku 2021 – KOMIKSY
https://nerdheim.pl/post/redakcyjne-podsumowanie-roku-2021-komiksy/

Offline Severan

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #554 dnia: Śr, 26 Styczeń 2022, 20:34:51 »
https://nerdheim.pl/wosp2022/

Po bardzo udanej w zeszłym roku akcji, podczas której przygotowaliśmy ponad 120 aukcji na rzecz WOŚP i uzbieraliśmy ponad 6000 złotych przyszedł czas na kolejną edycję. W tym roku gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy jeszcze bardziej. Nasza ekipa wspólnie z partnerami przygotowała dla Was całą masę aukcji Charytatywnych, na których możecie licytować m.in. książki, komiksy, gry i wiele wiele innych ciekawych przedmiotów. Zapraszamy do licytowania.