Autor Wątek: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów  (Przeczytany 359530 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #450 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2019, 20:09:29 »
Taka okładeczka do Life Story #3 w wykonaniu Aco.

Offline LordDisneyland

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #451 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2019, 22:09:32 »
Jak na razie wszystkie okładki do tej serii są fajoskie.
Ta aż zionie majami wajs i błękitnym gromem :)
,, - Eeeeech.''

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #452 dnia: So, 20 Kwiecień 2019, 13:28:36 »
MJ wygląda jak wersja McFarlane z Amazingów gdy MJ ćwiczyła fitness :)

Offline OokamiG

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #453 dnia: So, 20 Kwiecień 2019, 14:01:27 »
Te kolory są tak eightisowe, że bardziej chyba się nie da. :D

Offline Gascon200

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #454 dnia: So, 20 Kwiecień 2019, 18:22:17 »
Skoro jesteśmy w klimacie oldschoolowych okładek, to przypominam o okładce do Ant-Man #4, zrobioną przez Alexa Rossa :]




Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #455 dnia: So, 20 Kwiecień 2019, 18:33:40 »
Czad, w komiksie powinien być jeszcze Ultron handlujący kokainą. To tylko taka okładka, czy historia w całości to głupawka?

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #456 dnia: So, 20 Kwiecień 2019, 18:39:20 »
W Life Story to tylko okładka. Co do Ant-Mana to nie wiem ;)
Jako że lubię fiolety to wrzucam wariant do ASM #21. Autorem jest Josemaria Casanovas.
I ekskluzywnym wariant Mattiny do BWL #5 dla Frankie's Comics. Widać, że Mattina trafił na komiks Rejected

« Ostatnia zmiana: So, 20 Kwiecień 2019, 18:44:06 wysłana przez komiksowe_warianty »

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #457 dnia: So, 20 Kwiecień 2019, 18:52:09 »
  Takie pytanie z czystej ciekawości o sens tej formy zbieractwa (oczywiście pomijam dosyć oczywiste kwestie czysto finansowe), czy skupowanie tych wariantów to ze względu, naprzykład na chęć posiadania jakiegoś tam kompletu? Bo tak patrząc się od strony artystycznej to całkiem spora część prezentowanych tu okładek jest po prostu brzydka. Często niechlujna, albo narysowana wogóle bez pomysłu. Ot ktoś tam coś nabazgrał i powstał kolejny wariant. Ja się oczywiście nie stawiam tutaj w roli jakiejś ostatecznej wyroczni dobrego gustu, ale dosyć często zaglądając w ten zakątek forum, nachodzą mnie myśli "boże, ale to jest chu....e"

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #458 dnia: So, 20 Kwiecień 2019, 19:57:44 »
Kupuję, bo mi się podobają, bo są limitowane, bo przedstawiają lubiane przeze mnie postacie, bo są od artystów, których szanuję. Co do wyglądu to oczywiście jest to 100% subiektywne. Dla Ciebie coś jest brzydkie, mało pomysłowe, dla innej osoby ładne i oryginalne. Zapewne coś zbierasz, więc odpowiedź na to pytanie powinieneś znać ;) Powodów jest cała masa, ale ciężko mi to wszystko ubrać w słowa w sposób zwięzły.
« Ostatnia zmiana: So, 20 Kwiecień 2019, 20:00:27 wysłana przez komiksowe_warianty »

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #459 dnia: So, 20 Kwiecień 2019, 20:22:35 »
Subiektywność też ma swoje granice.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #460 dnia: So, 20 Kwiecień 2019, 20:33:36 »
Może i tak, ale nie podejmę dyskusji na ten temat. W moim zbieractwie obchodzą mnie tylko moje odczucia, mimo iż wielokrotnie spotkałem się z podważaniem sensu takiego kupowania, czy to ze względów finansowych, czy estetycznych, to nadal nikt nie przekonał mnie, aby z tego zrezygnować.
« Ostatnia zmiana: So, 20 Kwiecień 2019, 20:35:20 wysłana przez komiksowe_warianty »

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #461 dnia: So, 20 Kwiecień 2019, 20:43:46 »
Żeby nie było, absolutnie nie podważam.

Offline Gascon200

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #462 dnia: So, 20 Kwiecień 2019, 21:06:45 »
Czad, w komiksie powinien być jeszcze Ultron handlujący kokainą. To tylko taka okładka, czy historia w całości to głupawka?

Raczej tylko taka okładka, ale komiks również jest bardzo spoko i jest conajmniej kilka naprawdę ciekawych pomysłów. Imo lepszy od tego tomu z SBM ze Scottem, jednocześnie jedna z najlepszych (mini)serii w Marvel Now. Nick Spencer wie jak pisać postacie, którym delikatnie mówiąc, niezbyt dobrze im się wiedzie w życiu.

Ja wiem, że prawdopodobnie zostanie ten post przeniesiony, dlatego proszę Adminie, żeby trafił do tematu Marvel Now :P

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #463 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 08:53:25 »
Na Atomie jest już lipcowy PREORDER  8)

Z tej okazji - VAMPIRELLA #1 CVR A CHO:

Offline stachel

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #464 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 10:20:13 »
Powoli kształtuje się wygląd Star Wars AoR w wariancie puzzle (na grafice brakuje kilku  znanych już okładek, ale nic nowszego nie znalazłem). Co jednak ciekawe w lipcowym preorderze brakuje na razie puzzle variant dla jednego komiksu, mam nadzieję, że pojawi się niedługo w ofercie.