Autor Wątek: Najbardziej wyczekiwane wydania  (Przeczytany 21323 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #75 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 14:35:07 »
Holy Terror Millera.

Offline Death

Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #76 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 14:39:41 »
Też bym kupił Weapon X. Najlepiej wydany tak jak ostatnio Havok/Wolverine z rysunkami Mutha. To moim zdaniem najlepszy komiks Marvela. A okładkę bym chciał tę zimową. Płacę jak za prezydenta. :)


Offline death_bird

Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #77 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 15:48:33 »
Ale tom wydany jak w TM-Semic (papier, kolory) czy jak w ramach WKKM?  ::)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Death

Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #78 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 16:59:24 »
Bardziej się skłaniam ku offsetowi i bardziej bladym kolorom.

Offline Castiglione

Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #79 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 17:04:33 »
Też bym kupił Weapon X. Najlepiej wydany tak jak ostatnio Havok/Wolverine z rysunkami Mutha.
Nie mam nic przeciwko. Pod warunkiem, że zrobią jak z "Watchmen" i do wyboru będzie zarówno standardowa edycja, jak i wersja Limited.

Offline Death

Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #80 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 17:07:58 »
Standardowa już była. Tm-semic, potem dubel z wkkm. Chciałbyś kolejnego dubla zamiast czegoś nowego? Ech, głupi Egmont. Tylko kolekcje. 39,99 i zapach kiosku. ;)

Online michał81

Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #81 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 18:01:20 »
Marvels w linii Marvel Limited.

Offline bibliotekarz

Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #82 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 20:00:47 »
Ze wznowień czekam przede wszystkim na All Star Superman, Na wszystkie pory roku i Mroczne zwycięstwo.

Natomiast z klasyki i nie tylko DC:
Legends - pierwsze crossover DC po Kryzysie na Nieskończonych Ziemiach ustanawiające nowe status quo bohaterów i pisane przez Ostrandera w świetnej formie.

New Gods i Fourth World (Jack Kirby) - jedne z największych klasyków superhero wciąż nie wydane dotąd w Polsce.

Justice League Dark - mroczna, czerpiąca z Vertigo a jednocześnie wysoko oceniana współczesna seria.

52 - znów wysoko oceniana seria przedstawiająca wydarzenia zaraz po Nieskończonym Kryzysie.

Astro City - ostatnie nie wydane w Polsce wielkie dzieło Alexa Rossa (i Kurta Busieka).

Osobna kwestia to Batmany. Tutaj lista tytułów, na które wciąż niecierpliwie czekam jest długa: The Batman's Grave, Red rain, cały Morrison, całe Legends of the Dark Knight vol. 1, Night cries, Testament, Prey, Nevermore, Harvest breed, Going sane, Thrillkiller, Child of dreams, Death and the maidens, Dead reckoning, Heart of Hush, Cacophony, War on Crime, War Games, Battle for the Cowl. I jeszcze, jeszcze trochę.  ::)
Batman returns
his books to the library

Offline HugoDumont

Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #83 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 21:06:25 »
Bardziej się skłaniam ku offsetowi i bardziej bladym kolorom.
Też skłaniam się ku offsetowi, ale moim marzeniem jest wersja czarno-biała Weapon X(mogłaby być to limitka).

Offline Death

Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #84 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 21:30:18 »
Standardowa już była. Tm-semic, potem dubel z wkkm. Chciałbyś kolejnego dubla zamiast czegoś nowego? Ech, głupi Egmont. Tylko kolekcje. 39,99 i zapach kiosku. ;)
Chyba nikt nie zrozumiał mojego głupiego żartu. Był głupszy niż myślałem. :(

Też skłaniam się ku offsetowi, ale moim marzeniem jest wersja czarno-biała Weapon X(mogłaby być to limitka).
Jakoś mnie przestały przekonywać te wersje bez kolorów. Tylko Thorgal naprawdę mi się podoba w takiej wersji. Długie Halloween bym wolał jednak z kolorami, a mam tylko bez.

Offline Nawimar III

Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #85 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 22:03:53 »
Najwyraźniej nigdy nie trafiłeś na prezentacje czarno-białych plansz "Broni X". Wyglądają wprost obłędnie. Nic nie uchybiając Grzesiowi "wolne sądy" Rosińskiemu jeszcze efektowniej i zdecydowanie bardziej ekspresyjnie niż Thorgallo.

Offline Death

Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #86 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 22:26:26 »
Gdybym miał kupić jeden taki komiks to byłby to ten: https://www.google.com/search?q=alien+artist+edition&client=ms-android-oppo-rvo3&prmd=sivxn&sxsrf=AOaemvJ5NLZZKAo1SO7BwfWrwHCc5AIyag:1631478080467&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiUlse7ofryAhU1i8MKHdhnCgQQ_AUoAnoECAIQAg&biw=360&bih=665&dpr=3
On jest jeszcze lepszy, bo nie tylko jest bez kolorów. Zawiera też ślady po kawie, poprawki, ślady korektora itd.

Offline Nawimar III

Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #87 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 22:36:27 »
Ten żart faktycznie jest już na tyle g..., tzn. niekoniecznie z tych najbardziej błyskotliwych, że zrobię co w mojej mocy nieprzesadnie dosyconej by pewnego dnia w końcu go zrozumieć 8) 

To tak jeszcze dodam na zupełnym marginesie, że z radością i przyjemnością nieskłamaną powitałbym zbiorcze wydanie Funky'ego Kovala w czerni i bieli. Optymalnie w formacie identycznym z miesięcznikiem "Fantastyka". To byłby dopiero dawnych wspomnień czar :)

Offline jotkwadrat

Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #88 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 22:54:18 »
Justice League Dark Omnibus - marzyłby mi się po polsku.

Legends of the Dark Knight

The Invisibles

pozostałe 3 tomy Catwoman

Punisher Epic Collection

Offline sad_drone

Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #89 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 23:34:01 »
@Bibliotekarz @jotkwadrat

Panowie, skąd u was takie zainteresowanie jl dark ? Zastanawiając się nad zakupem omnibusa zrobiłem mały research i seria od początku nie miała za pozytywnych ocen a im dalej w run tym jeszcze gorzej (goodreads, reddit), w 40 zeszytach zaliczyła 3 zmiany scenarzystów i crossuje sie z podobno najgorszym eventem w całym new 52 (blight).
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.