Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1071575 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6975 dnia: Wt, 05 Marzec 2024, 20:39:54 »
 Przepraszam, ale na odpowiedź kogo czekacie?
 A już tak bardziej interesownie, będzie trzecie X-Statix?

Offline Komediant

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6976 dnia: Wt, 05 Marzec 2024, 21:54:13 »


Z żółtym grzbietem ma prawdopodobnie "miększy" klej użyty i się bardziej rozkłada na płasko niż ta z czerwonym, czyli jak macie rozkładówki to więcej grafiki wiedziecie.

No troche tak, Ghost Rider łatwiej się rozkłada, New Mutants ma gruby, sztywniejszy papier i jest troche taką 'pułapką na myszy'.

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6977 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 12:10:45 »
Przepraszam, ale na odpowiedź kogo czekacie?
 A już tak bardziej interesownie, będzie trzecie X-Statix?

Marvela o możliwość dodania rozkladówek jako erraty do tomu 3. Tak, tom 3 będzie.

Online michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6978 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 12:43:07 »
Marvela o możliwość dodania rozkladówek jako erraty do tomu 3. Tak, tom 3 będzie.
Ale chcecie te strony z rozkładówkami normalnie wszyć w 3 tom? Nie byłoby to dać jako luźne strony do możliwości włożenia w tom 2 przez czytelnika?

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6979 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 13:02:22 »
Jako dodatek, który można dołączyć do tomu 2, ale musi być zgoda licencjodawcy.

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6980 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 17:45:03 »
Marvela o możliwość dodania rozkladówek jako erraty do tomu 3. Tak, tom 3 będzie.

  Chociaż tyle, będzie trzeci, kupię drugi.

Online Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6981 dnia: Pt, 22 Marzec 2024, 15:36:19 »
Od jakiegoś czasu wkręcam się powoli w planszóweczki i tak się składa, że w Polsce zaraz będzie wydana gra planszowa na podstawie komiksów Hrabstwo Harrow. Ponoć dobra. ;)

https://czachagames.pl/hrabstwo-harrow/

Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline wujekmaciej

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6982 dnia: So, 23 Marzec 2024, 15:43:03 »
Na facebooku zapowiedz kolejnego tomu X-men, a ja się zastanawiam kiedy to wszystko wydadzą ? Z zapowiedzi na Q1 nawet połowa nie wyszła w terminie...

... z drugiej strony został jeszcze tydzień. Może zaskoczą ;)

Offline Kandor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6983 dnia: So, 23 Marzec 2024, 15:48:43 »
Na facebooku zapowiedz kolejnego tomu X-men, a ja się zastanawiam kiedy to wszystko wydadzą ? Z zapowiedzi na Q1 nawet połowa nie wyszła w terminie...

... z drugiej strony został jeszcze tydzień. Może zaskoczą ;)
MARVELS q$%#%#%#%aaa!!! ;-D

Offline Kvothe

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6984 dnia: So, 23 Marzec 2024, 16:14:30 »
MARVELS q$%#%#%#%aaa!!! ;-D

Jak mówią, że wydadzą to wydadzą. Nie trzeba im przypominać co pół roku  ;)
Lepiej żeby wszystko w tym wydaniu było dobrze, bo te grube albumy coś im nie idą.

Offline zombie001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6985 dnia: So, 23 Marzec 2024, 19:13:47 »
Ja to czuję, że nawet i po 10-cio krotnej kontroli jakości i tak odwalą z tym "Marvels" jakąś kaszanę...
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Offline badday

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6986 dnia: So, 23 Marzec 2024, 19:18:50 »
Od jakiegoś czasu wkręcam się powoli w planszóweczki i tak się składa, że w Polsce zaraz będzie wydana gra planszowa na podstawie komiksów Hrabstwo Harrow. Ponoć dobra. ;)

https://czachagames.pl/hrabstwo-harrow/
Ja też się wkręciłem. Niestety... W porównaniu do planszówek ceny komiksów są groszowe...
« Ostatnia zmiana: So, 23 Marzec 2024, 19:20:28 wysłana przez badday »

Offline Bazyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6987 dnia: So, 23 Marzec 2024, 23:57:30 »
Lepiej żeby wszystko w tym wydaniu było dobrze, bo te grube albumy coś im nie idą.

Akurat Marvels zredagowali i wydali już dwa razy. Wystarczy, że na nowo opracują tylko te dodatkowe dodatki i będzie dobrze.
Fajnie jeśli Brood Saga wyjdzie przed wakacjami, czyli tradycyjnie w czerwcu. No bo chyba na majowe targi książki się nie wyrobią jak z X-Statics w zeszłym roku. No i mam nadzieję, że pójdą za ciosem i dostaniemy od nich jeszcze kolejne komiksy z X-Men, Spider-Manem czy Ghost Riderem.

Online michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6988 dnia: Nd, 24 Marzec 2024, 06:08:02 »
Akurat Marvels zredagowali i wydali już dwa razy. Wystarczy, że na nowo opracują tylko te dodatkowe dodatki i będzie dobrze.
Przecież @motyl pisał w czym jest problem i nie są to same dodatki jak sugerujesz, bo tłumaczenie ich to jest najmniejszy problem.

Online Crono

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6989 dnia: Nd, 24 Marzec 2024, 07:13:56 »
Ja się cieszę że będzie to epik 1:1. W pierwszych zapowiedziach pominięto bowiem specjalny numer X-Men, który jednak będzie w tym tomie. Super. Motyl, właśnie takie wydania X-Men mi się marzą (materiał z epika plus format powiększony).