Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1071466 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6840 dnia: Wt, 27 Luty 2024, 15:10:07 »
Ale tylko te od Hachette są dobre  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6841 dnia: Wt, 27 Luty 2024, 15:18:25 »
Te brakujące zeszyty oraz brakujący materiał z zeszytów #10-11 jest w innym komiksie, bo nie rysował ich Jim Lee. Zresztą tytuł ten już padł kilka razy na forum, a @motyl z wypowiedzi raczej jest przychylny jego wydania. Pewnie zadecyduje sprzedarz Legend Jima Lee. 
« Ostatnia zmiana: Wt, 27 Luty 2024, 15:29:12 wysłana przez michał81 »

Offline zombie001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6842 dnia: Wt, 27 Luty 2024, 23:20:59 »
Dlatego należy dziękować Egmontowi, że podjęli się wydawania Punktów zwrotnych. Dzięki temu możemy zapomnieć, że w najbliższych kilku/kilkunastu latach dostaniemy coś więcej o mutantach niż pojedyncze albumy typu X-Men Legendy: Jim Lee czy planowaną Sagę o Brood.

Zabawne :D
Muszę się kiedyś do tego dokopać, ale to chyba na tym forum przeczytałem pierwszy raz, że skoro nie ma niczego z klasycznych mutantów u nas na rynku, "to chociaż fajnie jakby Egmont wydał te Milestones kiedyś" - albo coś w tych klimatach tutaj padło.
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Offline Crono

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6843 dnia: Wt, 27 Luty 2024, 23:51:23 »
Zabawne :D
Muszę się kiedyś do tego dokopać, ale to chyba na tym forum przeczytałem pierwszy raz, że skoro nie ma niczego z klasycznych mutantów u nas na rynku, "to chociaż fajnie jakby Egmont wydał te Milestones kiedyś" - albo coś w tych klimatach tutaj padło.
Jeszcze z 10 lat temu sam wziąłbym te milestones z pocałowaniem ręki. Tyle że przez ten czas wiele się zmieniło. Egmont wydaje epiki pająka, Punishera i Wolverine. Patrząc na częstotliwość pająka i to, że weszli w inne serię epików, każe sugerować, że serie te sprzedają się dobrze. Wydawałoby się logicznym, aby kolejnym tytułem po pająku (względnie Punisherze) były epiki X-Men. Tak się jednak nie stało.
Hachette odpowiada za kolekcję X-Men we Francji i chyba gdzieś jeszcze. Seria ta u nas nie ruszy, bo mamy poćwiartowanych mutantów z różnych wydawnictw.
I w końcu. Tak, jeżeli mieliby to być jedyni mutanci na rynku z lat 1970-1999 to tak, chcę te Milestones. Ale prawda jest taka, że dzięki temu nie dostaniemy dłuższych wycinków z tego okresu (o runie Claremonta to nawet nie wspominam), bo te Punkty Zwrotne będą długo dostępne na rynku. To nie kolekcja Hachette gdzie po dwóch tygodniach komiksu nie można już zakupić w księgarni (empiku), a na stronie wydawnictwa po ok. dwóch latach (utracie licencji).

Offline Bazyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6844 dnia: Wt, 27 Luty 2024, 23:55:11 »
Ale do tych Punktów Zwrotnych taką Utopię czy Dark Reign X-Men jeszcze byśmy mogli dostać.

Online michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6845 dnia: Śr, 28 Luty 2024, 06:02:53 »
Ale do tych Punktów Zwrotnych taką Utopię czy Dark Reign X-Men jeszcze byśmy mogli dostać.
Tego nie ma Punktach Zwrotnych.

Offline AntekSocjalny

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6846 dnia: Śr, 28 Luty 2024, 06:59:18 »
Zabawne :D
Muszę się kiedyś do tego dokopać, ale to chyba na tym forum przeczytałem pierwszy raz, że skoro nie ma niczego z klasycznych mutantów u nas na rynku, "to chociaż fajnie jakby Egmont wydał te Milestones kiedyś" - albo coś w tych klimatach tutaj padło.
Sam kiedyś coś podobnego napisałem. Przyznaje się bez bicia

Offline Gustavus_tG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6847 dnia: Śr, 28 Luty 2024, 09:25:46 »
Jeszcze trochę tych PZ nam zostało, bo oprócz zapowiedzianych na ten rok mamy jeszcze Fatal Attractions, Onslaught, Zero Tolerance, Phalanx i kilka innych. Szczególnie Fatal Attractions mnie interesuje, bo to już była końcówka mojej przygody z mutantami po polsku w zamierzchłych latach 90.

Offline SawiK

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6848 dnia: Śr, 28 Luty 2024, 09:55:36 »
Kurcze wyjaśnijcie mi proszę, bo ja tu naprawdę czegoś nie rozumiem  ::)
Dubel z marketu po TM-Semic ,jest mile widziany nic nie trzeba wycinać  lol ::)
Wychodzi wydanie MC i nagle jest dubel* trzeba wycinac XD do tego trzy pierwsze zeszyty, seri tytuowanej nazwiskiem odpowiedzialnym jest sens, to jest logika ,a w stopce ...idz do markeru tam doczytasz, ewentualnie urodziłeś sie za późno wstydz sie  ;)

Mucha mogla by wydac cos jeszcze ze swiata Ghost Ridera, chocby znany nam z Mega Marvela Świt Synów Nocy.
Z chęcią bym przeczytał i widział u nas pełne i uzupełnione wydanie, tak by każdy (kto sie nie urodził) mógl sie z tytułem zapoznac i wg GR Kubertów to jest cos  ;D
Jak przy Duchu Zemsty jestem to poprosił bym jeszcze powiększone wydanie Ghost Ridera 2099, rowniez wydanego w MM lata temu.
I co z tego ze mam i znam z wielką przyjemnoscią ustawie na polce te nowe odświeżone wydania, a TM-Semici będą stały obok w zaszczytnym miejscu, hell yeah !!!

Offline AntekSocjalny

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6849 dnia: Śr, 28 Luty 2024, 10:06:52 »
Tego nie da się zrozumieć, nie da się zrozumieć myślenia Bazyla i jego postrzegania rzeczywistości.

Offline xardas

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6850 dnia: Śr, 28 Luty 2024, 10:08:37 »
Ależ da się bardzo prosto: Bazyl ma już dany komiks w swojej kolekcji w jakimkolwiek wydaniu albo nie wydaje go Hachette - to jest dubel.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6851 dnia: Śr, 28 Luty 2024, 10:21:56 »
No w końcu, dawno nie było dyskusji o pół-dublach czy ćwierć-dublach a Hachette to w ogóle nie wydaje dubli.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6852 dnia: Śr, 28 Luty 2024, 10:26:46 »
Nic nie można wycinać, bo licencjodawca na to nie pozwoli. Wycinanie to jakaś mrzonka. Koniec tematu, nie ma co się więcej nad tym rozwodzić. Można wycinać, a raczej pominąć dodatki, które niespecjalnie są atrakcyjne, a tylko by podwyższały cenę albumu.

Offline jotkwadrat

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6853 dnia: Śr, 28 Luty 2024, 10:50:32 »
Z 4 tomu JLA wycięli cały Earth 2, ale to chyba jedyna taka sytuacja, jaką kojarzę.

Online michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6854 dnia: Śr, 28 Luty 2024, 11:33:29 »
Z 4 tomu JLA wycięli cały Earth 2, ale to chyba jedyna taka sytuacja, jaką kojarzę.
Dlatego, że to wyszło blisko wydania w koleckcji, więc pewnie problem licencyjny się pojawił.