Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1071646 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Crono

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6795 dnia: Śr, 17 Styczeń 2024, 08:05:11 »
Na pewno kupiłbym jeden tom, najlepiej jakby to była zamknięta historia. Czy byłbym zainteresowany większą ilością żółwi? Raczej nie, chociaż nigdy nie wiadomo 🙂

Offline Takesh

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6796 dnia: Śr, 17 Styczeń 2024, 08:32:45 »
Żólwie od Muszki? Biorę w ciemno.

Amberowych nie tknąłem nawet. Tak się  nie wydaje. Czekałem, aż ktoś to przejmie.

Natomiast co to by mogło być? Jest sporo możliwości. IDW przedłużyło licencje, mamy jubileusz, nowe serie itp. Może być klasyczna historia, może być aktualna. Mamy też sporo mini i innych produkcji wartych uwagi. Po cichu tylko liczę, że kiedyś dostaniemy też wersję Larsena z Image, która to została pokolorowana i wydana przez IDW. Tylko to by znaczyło, że Żółwie w Polsce się dobrze przyjęły i dostaliśmy oryginalną serię Mirage. A jest to fajna seria pełna szokujących zwrotów i rozwiązań. Wkurzyła też trochę fanów, ale przynajmniej stworzyli coś nowego.

Jakby nie było, to czekam i kupuje już dziś to, co zaserwuje nam Muszka.

Online dreamer36

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6797 dnia: Śr, 17 Styczeń 2024, 09:20:23 »
Poprosimy serie IDW w zbiorczych zamiast cieniasów od Amberu.

Odkąd na mojej półce zagościły Transformersy i Power Rangesr to już chyba wszystko jest możliwe, więc pewnie żółwie też bym kupił, na pewno coś na próbę, bo aż tak to nie znam TMNT. Ale za gówniarza oglądałem, więc spróbować na pewno bym spróbował. Ale tylko w jakichś fajnych zbiorczych - takim wydaniom, gdzie okładka grubsza od komiksu mówię stanowcze NIE.

Offline rzodkiew

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6798 dnia: Śr, 17 Styczeń 2024, 09:54:47 »
Jak wygląda sprawa z wydaniem Stray Bullets? Będzie w tym roku?

Offline Castiglione

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6799 dnia: Śr, 17 Styczeń 2024, 10:11:36 »
Odkąd na mojej półce zagościły Transformersy i Power Rangesr to już chyba wszystko jest możliwe
No tylko, żeby z żółwiami nie wyszło jak z PR.

Offline Brzon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6800 dnia: Śr, 17 Styczeń 2024, 18:05:59 »
Żółwie? Zdecydowanie NIE.

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6801 dnia: Śr, 17 Styczeń 2024, 19:27:47 »
Ja z sentymentu wziąłbym tylko te co TM-SEMIC wydał 18 numerów - http://www.wak.net.pl/old/index.php?idn=op_teenage_mutant_hero_turtles_tm-semic&kat=op
Wszelkie inne (czarno białe, IDW) próbowałem i nie podeszło mi.

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6802 dnia: Śr, 17 Styczeń 2024, 20:13:40 »
Last Ronin z kontynuacją? Jak najbardziej. Choć nie wiem, czy czytelnicy znający tylko serial nie odpadli by po pierwszym tomie.

Czytam właśnie Lost Years i trzyma poziom. Natomiast RE-EVOLUTION dopiero zaczyna się ukazywać.

Dziękuję za Wasze wszystkie opinie ;)



Jak wygląda sprawa z wydaniem Stray Bullets? Będzie w tym roku?

Jest już przetłumaczone, czeka w kolejce na produkcję. Jeśli nic nieprzewidzianego się nie wydarzy, to powinno się ukazać w drugim kwartale.

Online michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6803 dnia: Śr, 17 Styczeń 2024, 21:53:17 »
Ja z sentymentu wziąłbym tylko te co TM-SEMIC wydał 18 numerów - http://www.wak.net.pl/old/index.php?idn=op_teenage_mutant_hero_turtles_tm-semic&kat=op
Wszelkie inne (czarno białe, IDW) próbowałem i nie podeszło mi.
Nie wiem czy twój sentyment wytrzymałby jakbyś przeczytała całą nieokrojoną serię.
Klasyczna seria dużo lepsza, a restart IDW rewelacyjny.
« Ostatnia zmiana: Śr, 17 Styczeń 2024, 22:01:04 wysłana przez michał81 »

Offline Interloper

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6804 dnia: Śr, 17 Styczeń 2024, 22:15:00 »
Jeszcze była seria z Image, którą IDW wydało ponownie z zakończeniem, bo za czasów Image ta seria się takowego nie doczekała.
IDW wydało to jako TMNT Urban Legends. Też fajne!

Offline Simon11

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6805 dnia: Cz, 18 Styczeń 2024, 08:38:11 »
Fajne żółwie parę lat temu wznawiał Image pod nazwą Urban Legends. Piękna rzecz!

Online michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6806 dnia: Cz, 18 Styczeń 2024, 11:38:50 »
A ta seria TMNT z Image nie była osadzona w świecie Savege Dragona? Czy dobrze kojarzę, że pojawiali się w niej bohaterowie z tego uniwersum?

Offline kenji

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6807 dnia: Cz, 18 Styczeń 2024, 16:44:04 »
Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie tytuł - Na wschód od zachodu. Teraz jest fajna promocja na gilldii -35%.
Czy ktoś może w 2-3 zdaniach opisać tą serie. Podając podobne tytuły do wspomnianego.
dzięki

Online OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6808 dnia: Cz, 18 Styczeń 2024, 16:59:39 »
Nie ma podobnych. Seria to połączenie scifi, postapo i westernu. Ważne są także wątki duchowe Indian. Nie braknie także orientalnego klimatu. Seria opowiada o upadających Stanach, gdzie różne frakcje się ze sobą ścierają, a wszystko tow cieniu powrotu jeźdzców apokalipsy, w których szeregach także panuje niezgoda. Do tego świetne rysunki.

Online LukCook

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6809 dnia: Cz, 18 Styczeń 2024, 17:05:00 »
Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie tytuł - Na wschód od zachodu. Teraz jest fajna promocja na gilldii -35%.
Czy ktoś może w 2-3 zdaniach opisać tą serie. Podając podobne tytuły do wspomnianego.
dzięki

Przeczytałem i gorąco polecam. Świetna dystopia i wszystko co napisał OokamiG.