Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1071550 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Online misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4830 dnia: Nd, 25 Grudzień 2022, 14:20:38 »
Z rysunkami jest ten sam przypadek co w Locke & Key. Na początku się na nie kręci nosem, po lekturze się stwierdza, że pasują jak żadne inne :)

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4831 dnia: Nd, 25 Grudzień 2022, 14:59:57 »
Przeczytał już ktoś X-Statix: Sławni i martwi? Jakieś opinie? Bo ja cały czas bije się z myślami czy w to wchodzić.
Przeczytałem, opinię powinien sobie wyrobić każdy sam, kilka razy się naciąłem, że ktoś polecał jakiś komiks, a po jego kupnie okazało się, że to totalna szmira. A ten tytuł jest specyficzny. Niemniej to jeden z nielicznych komiksów superhero, który mam na szerokiej liście tytułów do mojego top 15 za 2022 r. Warstwa graficzna mi akurat pasuje, bo lubię rysunki Allreda.

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4832 dnia: Nd, 25 Grudzień 2022, 15:58:25 »
  Na nic się nie kręci nosem, Michael Allred to Jack Kirby w glanach pijący tanie wino na koncercie Drive Like Jehu. Dla mnie to szok, że się komuś może nie podobać.

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4833 dnia: Nd, 25 Grudzień 2022, 16:07:55 »
Ja osobiście nie trawię stylu Ligne Claire. Musi być cieniowanie i setki kreseczek żeby mi się podobało.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4834 dnia: Nd, 25 Grudzień 2022, 16:15:16 »
Allred to sztos.

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4835 dnia: Nd, 25 Grudzień 2022, 16:18:12 »
  Pierwsze słyszę o jakimś Ligne Claire, chociaż nazwa chyba podpowiada co to jest. Ja nie przepadam za realistycznym rysunkiem czy tam malunkiem co nie przeszkadza mi podziwiać Bernie Wrightsona czy Alexa Rossa. A korzystając z okazji to zrobię reklamę konkurencji. Dzisiaj otworzyłem aby przejrzeć zakupionych na ostatnią chwilę "Największych Superbohaterów na Świecie" i wygląda megakozacko. Kupujcie jak ktoś się zastanawia czy brać czy nie.

Offline Brzon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4836 dnia: Nd, 25 Grudzień 2022, 16:24:41 »
Przeczytał już ktoś X-Statix: Sławni i martwi? Jakieś opinie? Bo ja cały czas bije się z myślami czy w to wchodzić. Czytałem wiele dobrego o tym komiksie, ale cena wysoka i te proste rysunki ciosane grubą kreską strasznie mnie odrzucają od tej pozycji.
Jeśli lubisz klimat the Boys czy serialu Peacemaker, to tytuł dla Ciebie (oczywiście jest chyba grzeczniej troszkę, ale jazda jest).
« Ostatnia zmiana: Nd, 25 Grudzień 2022, 16:57:21 wysłana przez Brzon »

Online Raveonettes

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4837 dnia: Nd, 25 Grudzień 2022, 22:57:48 »
Przeczytał już ktoś X-Statix: Sławni i martwi? Jakieś opinie? Bo ja cały czas bije się z myślami czy w to wchodzić. Czytałem wiele dobrego o tym komiksie, ale cena wysoka i te proste rysunki ciosane grubą kreską strasznie mnie odrzucają od tej pozycji.
Ja bardzo polecam. Obok Astonishing X-men Whedona, to moja ulubiona seria o mutantach Marvela ever.

Offline Bazyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4838 dnia: Pn, 26 Grudzień 2022, 11:48:33 »
Przeczytał już ktoś X-Statix: Sławni i martwi? Jakieś opinie? Bo ja cały czas bije się z myślami czy w to wchodzić. Czytałem wiele dobrego o tym komiksie, ale cena wysoka i te proste rysunki ciosane grubą kreską strasznie mnie odrzucają od tej pozycji.

Mnie też odrzucają, dlatego właśnie nie kupuję niestety.

Dzisiaj otworzyłem aby przejrzeć zakupionych na ostatnią chwilę "Największych Superbohaterów na Świecie" i wygląda megakozacko. Kupujcie jak ktoś się zastanawia czy brać czy nie.

Pożycz 175 zł, to kupię.

Offline OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4839 dnia: Pn, 26 Grudzień 2022, 12:08:34 »


Pożycz 175 zł, to kupię.
Żałosne.

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4840 dnia: Pn, 26 Grudzień 2022, 13:23:27 »
Mnie też odrzucają, dlatego właśnie nie kupuję niestety.

Pożycz 175 zł, to kupię.

  Szklanki wody bym ci draniu nie podał za twoją działalność i to nie tylko tutaj. Od kilku dni znowu forum całe zapychane czterema tematami a w każdym to samo pieprzenie kotka za pomocą młotka. Wracaj na taśmę i daj korzystać z tego miejsca innym.

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4841 dnia: Pn, 26 Grudzień 2022, 13:28:38 »
Mnie też odrzucają, dlatego właśnie nie kupuję niestety.

Pożycz 175 zł, to kupię.

Nie przesadzasz nieco, Bazyl? Komiksy Egmontu kupujesz i to droższe, to raz, a dwa nie potrzebujesz 175 zł, aby kupić ten komiks, bo ze zniżką kosztuje 125 zł, a znając Ciebie to masz jeszcze w tych tanich książkach czy innych internetowych wynalazkach dodatkowe rabaty, więc nie dramatyzuj. FF od Egmontu pewnie też nie kupisz, bo musisz pożyczyć pieniądze, bo kosztuje tyle samo co X-Statix.

Online xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4842 dnia: Pn, 26 Grudzień 2022, 13:48:56 »
Na zły Egmont zawsze znajdzie pieniądze ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Castiglione

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4843 dnia: Pn, 26 Grudzień 2022, 14:31:15 »
Jemu chyba chodziło o "Największych superbohaterów na świecie".

Offline HugoL3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4844 dnia: Pn, 26 Grudzień 2022, 14:31:54 »
Jemu chyba chodziło o "Największych superbohaterów na świecie".

Ja też tak to odebrałem