Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1071662 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3705 dnia: So, 19 Marzec 2022, 14:40:59 »
Niektórym to chyba "sufit na głowę spadł" to co zrobiła Mucha to nic niesamowitego, nowego itd. tak właśnie są wydawane komiksy w USA.
Jak się sprzedają trejdy to wydają w ohc, jak ohc się sprzedaje to w omnibusach czy tam absolutach itd.
Jakby te pojedyncze tomy się nie sprzedawały to tego zbiorczego nikt by wam nie wydał ::)
Czyli reasumując - najlepiej jak się nie sprzedaje  ::) ::) ::) ::) bo się polscy klienci obrażają, bo ich się oszukuje na pieniądze  ::)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3706 dnia: So, 19 Marzec 2022, 14:41:23 »
  Oczywiście, że mam i to cały czas te same. Pierwsze to to że każdy kto zakupił Spectacular Spider-Mana to się dorzucił ździebko do waszych wtop wydawniczych i aktualną świeżynkę, że się nagle okazało, że musi być taniej. Bo wcześniej być nie musiało.

Offline Castiglione

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3707 dnia: So, 19 Marzec 2022, 14:43:02 »
Niektórym to chyba "sufit na głowę spadł" to co zrobiła Mucha to nic niesamowitego, nowego itd. tak właśnie są wydawane komiksy w USA.
Jak się sprzedają trejdy to wydają w ohc, jak ohc się sprzedaje to w omnibusach czy tam absolutach itd.
Jakby te pojedyncze tomy się nie sprzedawały to tego zbiorczego nikt by wam nie wydał ::)
Czyli reasumując - najlepiej jak się nie sprzedaje  ::) ::) ::) ::) bo się polscy klienci obrażają, bo ich się oszukuje na pieniądze  ::)
Ja bym nawet powiedział, że różnorodność wydań tego samego komiksu to całkiem dobry krok dla naszego rynku.

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3708 dnia: So, 19 Marzec 2022, 14:48:37 »
  Oczywiście, że to dobry krok w końcu porównanie naszego rynku do rynku USA jest jak najbardziej trafne, mamy ze sobą tak wiele wspólnych mianowników że ja cię kręcę.

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3709 dnia: So, 19 Marzec 2022, 14:49:28 »
  Oczywiście, że mam i to cały czas te same. Pierwsze to to że każdy kto zakupił Spectacular Spider-Mana to się dorzucił ździebko do waszych wtop wydawniczych i aktualną świeżynkę, że się nagle okazało, że musi być taniej. Bo wcześniej być nie musiało.

Plączesz się w zeznaniach. Spectacular 584 strony - 229 zł, Gideon ponad 800 stron 320 zł. A propos tego tak drogiego Spectaculara, o którym lubisz przypominać, nadmienię tylko, że lada moment będzie Green Lantern 560 stron za 229,99 zł od największego w Polsce wydawcy. Ponawiam zatem pytanie, dawaj te dowody dojenia, jakieś kwity masz?

Offline Uluru

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3710 dnia: So, 19 Marzec 2022, 14:51:36 »
Ten Lantern o którym wspominasz to nie Deluxe czasem ?

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3711 dnia: So, 19 Marzec 2022, 14:52:30 »
  Oczywiście, że to dobry krok w końcu porównanie naszego rynku do rynku USA jest jak najbardziej trafne, mamy ze sobą tak wiele wspólnych mianowników że ja cię kręcę.
Czyli najlepiej jak się komiksy w Polsce nie sprzedają, bo jakby się zaczęły sprzedawać to jeszcze coś się zmieni na lepsze ::)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3712 dnia: So, 19 Marzec 2022, 14:54:48 »
   Nadmień przy okazji jeszcze daty w kalendarzu i przytocz może co się działo od tego czasu żeby nie doszło do jakichś nieporozumień.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3713 dnia: So, 19 Marzec 2022, 15:00:01 »
   Nadmień przy okazji jeszcze daty w kalendarzu i przytocz może co się działo od tego czasu żeby nie doszło do jakichś nieporozumień.
Ile ty masz lat 5 ? Obraziłeś się na wydawnictwo bo kupiłeś pojedyncze tomy a oni zapowiedzieli zbiorczo ::)
I teraz jak będziesz chciał sprzedać to mniej zarobisz czy tam więcej stracisz  ::)
Załóż wydawnictwo jak chcesz zarabiać na książkach.
Po prosty oszukali cię na pieniądzach ;D
A najgorzej jest to, że ktoś kupi cały materiał w jednej książce taniej niż ty sześciu.
« Ostatnia zmiana: So, 19 Marzec 2022, 15:01:50 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3714 dnia: So, 19 Marzec 2022, 15:00:06 »
Ten Lantern o którym wspominasz to nie Deluxe czasem ?

Nie wiem, na oczy go nie widziałem.

   Nadmień przy okazji jeszcze daty w kalendarzu i przytocz może co się działo od tego czasu żeby nie doszło do jakichś nieporozumień.

Och, ktoś ci zabrał foremki z piaskownicy. To idź się pobaw z innymi dziećmi. Może mama Cię po główce pogłaszcze i będziesz cacy. Nie płacz.

Online parsom

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3715 dnia: So, 19 Marzec 2022, 15:13:04 »
Motyl, ty się zdaje z niejakiego Maxa nabijałeś, jakieś kilka postów temu. Szczerze mówiąc - nie powinieneś.

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3716 dnia: So, 19 Marzec 2022, 15:26:21 »
Motyl, ty się zdaje z niejakiego Maxa nabijałeś, jakieś kilka postów temu. Szczerze mówiąc - nie powinieneś.

Napisałem, że jeden się przekonał, że nie tak łatwo jest mieć wydawnictwo. Jak nie rozumiesz słowa nabijać się, to twój problem. Nabijało się to z pół komiksowa, które wpierw podawało swoje wymarzone tytuły wydawcy do publikacji, a później jechało równo po wydawcy. Także wiesz, możesz zabrać swoje zabawki i przesiąść się do piaskownicy Skandalisty. Nadajecie na tych samych falach, zgracie się.

Offline Uluru

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3717 dnia: So, 19 Marzec 2022, 15:28:50 »
Nie wiem, na oczy go nie widziałem.


To bardzo sympatycznie że nadmieniasz o rzeczach o których masz mizerne pojęcie ;)

Online parsom

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3718 dnia: So, 19 Marzec 2022, 15:34:29 »
To ty Motyl nie rozumiesz, więc napiszę drukowanymi - jesteś takim samym chamem jak Max. Prywatnie być chamem to jednak co innego niż reprezentować jako cham jakąś firmę.

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3719 dnia: So, 19 Marzec 2022, 15:34:48 »
Ile ty masz lat 5 ? Obraziłeś się na wydawnictwo bo kupiłeś pojedyncze tomy a oni zapowiedzieli zbiorczo ::)
I teraz jak będziesz chciał sprzedać to mniej zarobisz czy tam więcej stracisz  ::)
Załóż wydawnictwo jak chcesz zarabiać na książkach.
Po prosty oszukali cię na pieniądzach ;D
A najgorzej jest to, że ktoś kupi cały materiał w jednej książce taniej niż ty sześciu.

  Po kiego grzyba się wcinasz skoro nie masz nic mądrego do powiedzenia? Dało się jednak wcześniej wydać to taniej? No wychodzi na to że się dało. Dlaczego tego nie zrobiono? Wszyscy co potrafią zawiązać sznurowadła wiedzą. Co ma człowiek do wydawnictwa na ten temat do powiedzenia? Nic co widać przewijając strony bo nie da się nic powiedzieć w tym temacie, reszty zachowania jego nie komentuję bo widać co widać. Czy w USA jest to normalny sposób wydawania? Możliwe. Czy w Polsce tak jest? Nie, jakby to było wydane równomiernie to pies z kulawą nogą by się nie zainteresował pojedynczymi tomami. A co do tego ile mam lat i na czym chcę zarabiać to Cię to facet gówno powinno interesować.