Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1071609 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline gashu

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2925 dnia: So, 02 Październik 2021, 13:13:56 »
“40-50 letnie randomy”  ;D. Hyhy... :)

Offline stempel

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2926 dnia: So, 02 Październik 2021, 13:37:28 »
No cóż, okazuje się, że skupianie się na podstawach komiksu tj. treści, fabule i rysunku jest: elitaryzmem, boolem doopy, frustracją, januszowaniem, brakiem wiedzy, bezpodstawną krytyką, bełkotem itd., czyli passe. Szanowni forumowicze teraz trzeba komiksy tylko odpakowywać (najlepiej jak jest dużo folii, podwójnych pudełek, bo to dobrze wypada w kadrze), przekartkować wydając ochy/achy lub blee jak to woli, i kilkukrotnie powtórzyć o konieczności zostawienia lajka, łapki czy suba. Tak właśnie wygląda dzisiejszy świat.... Wstydzę się Was smutni panowie jak nawijacie tutaj o błędach, chochlikach, gramaturze/rodzaju papieru, fabule/historii postaci/autorów itd. Trzeba pójść z duchem czasu - teraz zamiast tysięcy wystukiwanych liter, setek wrzucanych zdjęć proponuje wrzucanie filmów, a co. Będziemy dawali lajki, suby etc., a miszczem forum (co to za konkurs - z jakiego komiksy jest ten kadr - fuj....) zostanie ten, co najwięcej wykręci folii z unboxów.... ;D ;D ;) 8)

p.s. nie jest to krytyka autora tamtego filmu, tylko generalnie zachwytów jakie budzi taka forma reklamy/pokazania komiksów.

Offline emedzi 12

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2927 dnia: So, 02 Październik 2021, 14:06:07 »
Poczytałem trochę komentarzy pod tym drama-filmem i w porównaniu i ile tam się hejtu wylało "pod naszym adresem" to jest pełna kultura i konstruktywna krytyka :) :



Tak dość przykre te komentarze, szkalujące foruomowiczów, co ciekawe chyba nawet dla samego Jacka Kolekcjonera, zwłaszcza ten o tym, iż na forum są SAMI frustraci i janusze, gdyż możliwe że kilka innych osób, które tak jak ja wcześniej śledziło jego kanał oraz 2 kanał na którym się udziela, wie że na naszym forum dość aktywnie w pewnych wątkach udziela się jego dobry kolega (nie będę wskazywał kto bo nie ma sensu, kto ogarnia komiksowo ten wie, a jeszcze ktoś odczytałby ten post jako jakieś "polowanie na czarownice", a nie taki mam zamiar).

Offline LukCook

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2928 dnia: So, 02 Październik 2021, 14:25:13 »
No i mamy problem.

Dzieciaki, których nie stać na komiks powyżej stówy vs. pokolenie tm-semic.

Miałem nie oceniać ale jak koleś mówi „to naprawdę duży komiks” to powinien przestać a używając słownictwa iutuba: jest de€&)!m. Ha!

Offline Xmen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2929 dnia: So, 02 Październik 2021, 14:49:54 »
@eguaroc ja nie mówię już o jacku kolekcjonerze niech chłop "tworzy" to co "tworzy". Tylko o zatrzęsieniu takich kanałów. To już bardziej moje rozważania filozoficzne. Chodzi mi głównie o to że chcę pokazać komiks na filmiku to go pokazuję ,po co stękać och ach aaa on jest fajny gdy nie ma się pojęcia że jest fajny bo się go nie czytało i może nie przeczyta.
Teraz każdy chce w jakiś sposób zaistnieć ale wiele pracy też nie chce w to włożyć.
Nie krytykuję każdy ma prawo robić to co chce, takie jest moje zdanie i każdy "twórca" na yt powinien liczyć się z tym że nie każdy rozpłynie się nad jego "kontentem".
Powiedzcie mi jescze bo ktoś wspomniał sstelmacha, czy on cisnął gdzieś po tym forum czy chodzi o jego całkształt i "ciekawe" poglądy?
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline Castiglione

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2930 dnia: So, 02 Październik 2021, 15:43:54 »
Tylko o zatrzęsieniu takich kanałów.
To chyba nie w Polsce widzisz to zatrzęsienie, bo u nas kanały, na których ktoś odpakowuje komiksy sądzę, że można by policzyć na palcach jednej ręki. No może mangi.

Offline sad_drone

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2931 dnia: So, 02 Październik 2021, 15:48:48 »
@xanar No ale szczerze, ja forum speca generalnie lubię ale tutaj przecież co chwila jest jakaś afera, stale pojawia się off top polityczny a najdłuższe dyskusje są zazwyczaj o największych pierdołach, czy dymki są dobrze wypełnione i czy kolor grzbietu pasuje do półeczki. Dyskusji o treści komiksów jako takich tu raczej za wiele się nie pojawia w stosunku do reszty tematów, więc nie dziwie się że nie robimy zbyt dobrego wrażenia z zewnątrz. (przykładów nie trzeba daleko szukać, chociażby wspaniała i merytoryczna dyskusja z poprzedniej strony co jest w rozumieniu specowiczów dozwolone jako rozrywka xd)
« Ostatnia zmiana: So, 02 Październik 2021, 15:51:40 wysłana przez sad_drone »
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2932 dnia: So, 02 Październik 2021, 16:22:19 »
Ja to generalnie mam wy$%&#@ na te komentarze, tylko chodzi mi o kontrast, ja nie widziałem ze strony komikspeca w stosunku do jego filmu odzywek typu: ***** go, jest randomem na youtubie albo, że masturbuje się tymi swoimi filmikami itp. ale rozumiem, że to dzieci piszą.

Najbardziej podobał mi się komentarz : Ich krytyka nie była zła ale nie bardzo widzę w tym jakiś sens  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Xmen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2933 dnia: So, 02 Październik 2021, 17:01:03 »
@eguaroc Widzę w polsce mase tych kanalów 100 200 subskrypcji i rozpakowują komiksy. Co miesiąc powstaje jakiś nowy.
Nie mówie tu o takich "dużych" kanałach jak Jacka 800 subskrypcji
Haha "ich krytyka nie była zła ale nie widzę w niej sensu" , ja nie widzę sesnsu w mówieniu że coś jest fajne gdy nie ma się pojęcia czy coś jest fajne.
« Ostatnia zmiana: So, 02 Październik 2021, 17:05:24 wysłana przez Xmen »
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2934 dnia: So, 02 Październik 2021, 17:15:26 »
Jak jest wysyp kanałów, no to w sumie dobrze dla wszystkich - większe zainteresowanie czyli większa oferta.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Wtem!

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2935 dnia: So, 02 Październik 2021, 17:16:29 »
Akurat na Lubie Komiksy też znajdziesz całkiem sporo rozpakowywania paczek ;).

Online Leyek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2936 dnia: So, 02 Październik 2021, 20:42:24 »
Poczytałem trochę komentarzy pod tym drama-filmem i w porównaniu i ile tam się hejtu wylało "pod naszym adresem" to jest pełna kultura i konstruktywna krytyka :) :



Filmiku nie komentowałem, bo nie było warto nawet tracić na to czasu. Obejrzałem tego drugiego 3 minuty, więcej nie dałem rady. Ze 1,5-2 strony komentarzy a gościu się rozwodzi i rozczula nad tym 10 minut. Żal. Ogólnie cała sprawa wygląda tak, że troll sum41 wrzucił jakiegoś amatora i liczył na aferę i jakąś tam małą aferkę dostał.

A komentarze to typowy poziom facebookowo-youtubowy. Poczytać coś merytorycznego czy pewnie nawet zalogować się na forum (bo nie można przez FB) to pewnie dla większości z nich zbyt duży wysiłek. Lepiej pooglądać unboxingi komiksów (to już chyba gorsze niż let's playe z gier).

A Pan Cybula to wychodzi, że jakiś kret i piąta kolumna :)

Offline Xmen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2937 dnia: So, 02 Październik 2021, 20:48:54 »
Mordy dajcie już spokój, co wy czilu nie macie? Zamiast tutaj toczyć piane lepiej rozpakować jakiś komiks dla rozrywki, ja starszy pan z bólem doopy tak robię ;)
Nikt nie zarzuca Jackowi że nie zna się na tym co robi, dobrze rozpakowuje komiksy.
« Ostatnia zmiana: So, 02 Październik 2021, 20:50:44 wysłana przez Xmen »
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2938 dnia: So, 02 Październik 2021, 21:10:10 »
Tak troll i foliarz sum41 wrzucil filmik zeby niezdecydowani zobaczyli jak wyglada tak namietnie przez kilka stron walkowany Spectacular i liczyl na drame...

Offline Interloper

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2939 dnia: So, 02 Październik 2021, 21:23:47 »
Dobrze rozpakowuje komiksy. xD