Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1071642 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2355 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 10:39:32 »
Zgadzam się w 100%. Miałem więcej nie komentować ale jak widzę posty o 'bólu dupy' i 'biedzie', 'rozdawaniu za darmo' to nie wiem co mam myśleć. Jakbyśmy byli w przedszkolu.

Zgodzil bym sie z toba gdybys raz lub dwa razy napisal post komentujacy nie pasujaca cene i ok, ale twoich postow jest kilkanasci i to pisanych w formie wysmiewania innych postow ktore sa przychylne cenie/wydawcy.

Takie wbijanie szpileczki, wiem ze to nic nie da ale poczuje sie lepiej...

Online LukCook

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2356 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 10:47:27 »
Zgodzil bym sie z toba gdybys raz lub dwa razy napisal post komentujacy nie pasujaca cene i ok, ale twoich postow jest kilkanasci i to pisanych w formie wysmiewania innych postow ktore sa przychylne cenie/wydawcy.

Takie wbijanie szpileczki, wiem ze to nic nie da ale poczuje sie lepiej...

Widzę, że Ty trollując czujesz się lepiej. Patrząc nie niektóre posty to ciężko się nie śmiać.

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2357 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 10:55:52 »
Ukradłem z FB (sorry Łukasz O. i Rafał T.):











Cytuj
80% stron ma bardzo dobrą jakość ale niestety jest kilka numerów pod koniec które wyglądają jak wydruki z niskiej jakości JPG i skanowane prosto z zeszytu bez remastera.



A tu mały kwiatek:



« Ostatnia zmiana: Cz, 02 Wrzesień 2021, 10:57:23 wysłana przez vision2001 »

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2358 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 10:58:43 »
no to teraz bedzie bombardowanie ze taka drozyzna a tu babole, schodze do schronu :)

W tym drugim kadrze to co jest nie tak?

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2359 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 11:00:21 »
W tym drugim kadrze to co jest nie tak?

Info z FB:
Cytuj
Graficy też widzę na ścisku, nie wystemplowany do końca tytuł wyskakuje spod wersji PL

Offline Lafar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2360 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 11:04:03 »
Już miałem wrzucać ale widzę, że już wszystko przeklejone - nie gniewam się ;)

Te kilka baboli na szybko, wypełnienie niektórych pól tekstem też mi nie leży ale to są już mniejsze rzeczy. Ogólnie jest na plus, szkoda tylko, że te kilka błędów będzie psuło efekt.

Offline Adolf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2361 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 11:08:34 »
Im dłużej czytam ten wątek, tym bardziej szanuję Muchę. Porwali się na olbrzymie ryzyko, wydać w tych ciężkich czasach poważny produkt, dla wąskiej grupy komiksiarzy. Jest to niewątpliwie wielki przełom na naszym rynku. Komiks, który zostanie zapamiętany na lata. Wielkie dzieło, które podzieliło środowisko fanów na naszym rynku. Jak każda kultowa rzecz, musi wywoływać kontrowersję. Strefy komfortu komiksiarzy oszalały, potrzebują oni czasu by dojrzeć do tej publikacji, początkowo jej nie akceptując, lecz z czasem zdadzą sobie sprawę, że była niezbędna.

To całe ujadanie na cenę i rozgoryczenie powoduje duży rozgłos. I dobrze, dzięki temu Mucha ma darmową reklamę, więcej ludzi usłyszy, więcej ludzi się zainteresuje. Tak to już jest, że przełomowe produkty startują w atmosferze skandalu, choćby cenowego. To nawet pozytywne marketingowo. Z drugiej strony, gdyby Mucha się wycofała z wydania tego tomu, tłumacząc się rosnącymi kosztami, które spowodują nieatrakcyjną cenę, to wtedy byłby to klasyczny strzał w stopę. Mucha wydając ten komiksy tylko zyskuje.

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2362 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 11:13:27 »
Jak zacznie brakowac w ksiegarniach, przez wyprzedawanie to nawet krzykacze zakupia  zeby potem nie pluc sobie w brode ze na alegro bedzie drozej nie o magiczne 30 zl tylko 300 zl :D

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2363 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 11:38:44 »
O, czyli jednak mimo ceny Spider nie został odpowiednio przygotowany. Klasyka. :)
Tymczasem ciekawe co z moim Thorgalem z Libertago. Data premiery już minęła (25.08) i ani się nie chwalą wydrukowanymi egzemplarzami w mediach społecznościowych ani nic. Ci to już w ogóle nigdy nie zrobili niczego dobrze od A do Z. :D Jedyne co można zrobić to się nie przejmować, czytać sobie te polskie wydania i modlić się, żeby niczego tym razem nie spieprzyli.

Offline Frank_C

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2364 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 11:41:01 »
Tutaj taka ciekawostka sprzed dwóch lat. Wtedy takiego rabanu o cenę nie było.
https://www.gildia.pl/komiksy/418505-aliens-black-white-classic-omnibus

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2365 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 11:47:45 »
Tutaj taka ciekawostka sprzed dwóch lat. Wtedy takiego rabanu o cenę nie było.
https://www.gildia.pl/komiksy/418505-aliens-black-white-classic-omnibus
Taa... Jakże trafny link zapodałeś. Już pierwszy komentarz to płacz o cenę hahahaha

Offline haryztybetu

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2366 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 11:51:27 »
Im dłużej czytam ten wątek, tym bardziej szanuję Muchę. Porwali się na olbrzymie ryzyko, wydać w tych ciężkich czasach poważny produkt, dla wąskiej grupy komiksiarzy. Jest to niewątpliwie wielki przełom na naszym rynku. Komiks, który zostanie zapamiętany na lata. Wielkie dzieło, które podzieliło środowisko fanów na naszym rynku. Jak każda kultowa rzecz, musi wywoływać kontrowersję. Strefy komfortu komiksiarzy oszalały, potrzebują oni czasu by dojrzeć do tej publikacji, początkowo jej nie akceptując, lecz z czasem zdadzą sobie sprawę, że była niezbędna.

Historia pisze się na naszych oczach, epokowy event :)

Offline eyesore

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2367 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 12:07:17 »
dorzucę do ognia  8) ,
z FB Muchy:

"Zauważyliśmy, że nasz sklep przechodzi prawdziwe oblężenie! 😃 Niestety część osób nie dostała maila aktywującego konto, o czym informujecie nas w wiadomościach prywatnych i mailach.💔
Czym skutkuje nieaktywne konto? Co zrobić w takim wypadku?
👉Aktywacja konta nie ma wpływu na realizację zamówienia. Jeżeli dokonaliście płatności, to komiks otrzymacie.
👉Dajcie nam znać w wiadomości prywatnej, jakiego maila użyliście - pomożemy aktywować konto.
Przepraszamy Was za zaistniałą sytuację - będziemy sprawę wyjaśniać ze sklepem."

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2368 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 12:10:43 »
Sam u nich na stronie/sklepie byle pierwszy raz w zyciu :)

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2369 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 12:19:31 »
Czyli nie da się wydać komiksu bez błędów, to musi być straszny problem sprawdzić to przed drukiem.
Twój komiks jest lepszy niż mój