Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1071637 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Marvelek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2295 dnia: Śr, 01 Wrzesień 2021, 19:50:24 »
A te starocie podobno tak slabo sie sprzedaja bo to takie straszne ramoty...

Sentyment, co nie zmienia faktu, że DeMatteis to najlepszy scenarzysta, który w latach 90. przytrafił się Pająkowi i są to po prostu dobre historie. Buscema zaś to rysownik o kontrowersyjnej kresce. Jak wielu tutaj w czasach Semica uwielbiałem Bagley'a, ale po latach doceniłem kunszt tych kwadratowych facjat Buscemy. To jest klasyka komiksu pełną gębą i pod względem scenariusza napewno nie można przyrównać tego do ramotek, choćby tych sympatycznych i fajnie się czytających z epica "Ostatnie łowy Kravena".

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2296 dnia: Śr, 01 Wrzesień 2021, 20:01:07 »
W sumie byłaby beka z muchy gdyby się okazało, że niedoszacowali nakład i niepotrzebnie dali taką cenę a cała pula rozejdzie się przed premierą.

Pytanie czy w takiej sytuacji będzie dodruk. ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline andrewk21

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2297 dnia: Śr, 01 Wrzesień 2021, 20:05:14 »
Też zamówiłem na Gildi. Czekałem aż się pojawi na Bonito ale po akcji z Klossem postanowiłem nie ryzykować

Offline adrian23

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2298 dnia: Śr, 01 Wrzesień 2021, 20:07:41 »
Ja to samo, zamówiłem na gildii bo widzę że szybko się to skończy.. :o

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2299 dnia: Śr, 01 Wrzesień 2021, 20:13:18 »
Po dwa zamawiajcie  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Interloper

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2300 dnia: Śr, 01 Wrzesień 2021, 20:16:41 »
Po pięć od razu.

Online michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2301 dnia: Śr, 01 Wrzesień 2021, 20:25:56 »
To ja mam takie pytanie, co będzie na grzbiecie? Sam tytuł Spectacular Spider-man czy wzorem Egmontowych epików lata jakie ten zbiór będzie obejmował?

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2302 dnia: Śr, 01 Wrzesień 2021, 20:28:32 »
Motyl chyba się obraził za ten hejt cenowy i przestał się udzielać w tym temacie  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2303 dnia: Śr, 01 Wrzesień 2021, 20:34:43 »
Sentyment sentymentem, ale do fajne historie nie tak ja te dzisiejsze mega przekombinowane. Nierozumiem tez tej niecheci bo niby glupie ramotki, tylko za 20 lat gdy np. poprawnosc polityczna bedzie juz w zaawasowanym stopniu bedzie mozna dzisiejsze komiksy okreslac jako naiwne.

A juz napewno nie bedzie do obecnych komiksow takiego sentymentu.

Offline LukCook

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2304 dnia: Śr, 01 Wrzesień 2021, 20:49:40 »
To ja mam takie pytanie, co będzie na grzbiecie? Sam tytuł Spectacular Spider-man czy wzorem Egmontowych epików lata jakie ten zbiór będzie obejmował?

Stawiam na ekskluzywne logo Muchy.

Offline Adolf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2305 dnia: Śr, 01 Wrzesień 2021, 21:28:58 »
Jestem w pełni gotowy na wyzwanie jakie dała nam Mucha. Także to cenowe. Jest ona wysoka, ale adekwatna do oczekiwań. Ja z dumą podzielę się z nimi moimi pieniędzmi i będę się cieszyć, że je mają w tych trudnych czasach, a jednocześnie przekażę informację, że jak chcą więcej, to czekam na kolejne tego typu wydawnictwa. W zasadzie zapłacę chętnie za wszystko ze Spider-Manem, a tu Mucha ma pole do popisu, bo Egmont wszystkiego nie ogarnie, a materiału jest sporo, więc można wybierać i przebierać.

Dodam jeszcze, że cieszę się, że dostajemy takie fajne grubasy. Epiki czytam z radością i się nimi delektuję. Ich największą zaletą jest ciągłość, a nawet po ostatnim Venomie widzę, że jego ciągłością, lecz odgałęzieniem jest tom Todda McFarlane i to jest świetne. Pojedyncze historie z klasyki by nam nie dały tego uczucia. Jeśli wyjdzie u nas kiedyś Śmierć Jean DeWolff, to mam nadzieję, że będzie to część większego albumu, za który chętnie zapłacę. Samotna historia, choćby nie wiem jak kultowa była, sporo traci jeśli nie jest osadzona w większej linii czasowej. Tak właśnie miałem z Łowami Kravena, które sporo zyskują jeśli poznamy poprzedzające je wydarzenia. Dlatego kolekcja Spider-Mana, choć przebogata w materiał, okazałaby się skazą. Wybrane, poszatkowane tomy, nie dałyby nam tego co obecnie dają nam grubasy. Egmont i Mucha robią dużo lepszą robotę, a my naszymi portfelami pokażmy jak bardzo to cenimy.

Mimo narzekań, widzę także sporo przychylnych opinii. I chciałbym podziękować tu wydawnictwu Mucha, Motylowi i wszystkim którzy dołożyli starań by sprowadzić na rynek ten przełomowy, jedyny na świecie tom. Jest przekonany, że będzie trzeba robić dodruki, czego Wam życzę.

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2306 dnia: Śr, 01 Wrzesień 2021, 21:39:34 »
  To już kompletny odjazd. Poważnie. Mam nadzieję, że to ironia.
« Ostatnia zmiana: Śr, 01 Wrzesień 2021, 21:42:18 wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

Offline LukCook

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2307 dnia: Śr, 01 Wrzesień 2021, 21:45:31 »
  To już kompletny odjazd. Poważnie. Mam nadzieję, że to ironia.

Dzięki SkandalistaLarryFlynt bo już myślałem, że ze mną jest coś nie tak. Po przeczytaniu posta Adolfa czuję się jak w filmie Barei. Łubu Dubu... Też mam nadzieję, że to ironia.

Spectacular misiem na miarę naszych czasów!




Offline HaVoK

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2308 dnia: Śr, 01 Wrzesień 2021, 21:46:59 »
Skandalista. Odpuść już albo napisz o co ci tak właściwie chodzi?  Bo przyznam, że nie rozumiem Twoich motywacji.

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2309 dnia: Śr, 01 Wrzesień 2021, 21:55:48 »
Przypominam że od jakiegoś czasu wydawcy puszczają tytuły w rzutach. Pierwszy rzut jest mały i szybko robi się niedostępny, trzeba spokojnie czekać na kolejne.