Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1070412 razy)

Pinto i 11 Gości przegląda ten wątek.

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3090 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 06:55:42 »
Nie wiem, na jakim etapie obecnie jest, przetłumaczony już dawno i się składał, więc raczej bliżej niż dalej.

Offline Lipa

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3091 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 21:26:05 »
Gideon Falls - 6 tom za mną, dla mnie mega seria, polecam każdemu niezdecydowanemu

Offline Leyek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3092 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 21:38:31 »
Kolejna "zapowiedź" od Motyla :)



Wcześniej X-Men Legacy (Legion) i dodruk Marvels. Zobaczymy w styczniu ile się sprawdzi ;)

Offline Kandor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3093 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 21:53:19 »
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że Tomasz Kołodziejczak wiedział, że planowany jest dodruk Marvels u Muchy? :-) Jego wypowiedź na konwencie w Łodzi wyraźnie to sugerowała :-)

Offline Leyek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3094 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 21:57:36 »
TK przegląda forum to wiedział ;)


Offline komiksowe_warianty

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3095 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 22:14:10 »
O kurde, Lethal Protector Oo KOZACKO!!! W sumie to jedna z nielicznych serii Venoma, która jest jakaś. Dajta mnie to!

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3096 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 22:36:01 »
Przeceniasz moje skromne możliwości, Leyku. Venomek wpadł akurat po niedawno obejrzanym spartolonym Niech nastanie Carnage. Hardy Tomasz chyba wyprztykał się już z żarcików (maczał palce w scenariuszu), a Serkisowi wystarczyło na sklecenie tej historii jakieś w porywach 82 minuty. To już Blankman trwał więcej :) A jedną z nielicznych fajnych rzeczy w wojnie symbiontów jest właśnie odwołanie do LP, Venom zresztą obwołał się tu samozwańczym Zabójczym Obrońcą :)

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3097 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 22:44:08 »
Marvels w powiekszonym formacie bedzie?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Darth_Simon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3098 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 22:55:49 »

Może coś się znajdzie. Dzięki, widać, że cena nie odstraszyła za bardzo czytelników plus fani Buscemy rzucili się na Spectaculara. W miesiąc poszło prawie dwie trzecie nakładu, więc należy to uznać za całkiem niezły wynik.


To chyba dobry wynik zważywszy na dużą dramę o cenę (np na forum, czy na Facebooku).
Jeszcze data wydania była moim zdaniem nie za szczęśliwa (40-letni rodzice często są wypłlukani z kasy na nowy rok szkolny a do np. Prezentów Gwiazdkowych trochę daleko)

Ja jestem bardzo zadowolony z zakupu.
Szkoda trochę, że Mucha nie może obecnie wydawać nic z DC.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Leyek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3099 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 23:00:19 »
Przeceniasz moje skromne możliwości, Leyku. Venomek wpadł akurat po niedawno obejrzanym spartolonym Niech nastanie Carnage. (...)

Innej odpowiedzi, niż zaprzeczająca, się nie spodziewałem :)

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3100 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 23:06:59 »
Marvels w powiekszonym formacie bedzie?

A zostało gdzieś zapowiedziane? Nope.

To chyba dobry wynik zważywszy na dużą dramę o cenę (np na forum, czy na Facebooku).
Jeszcze data wydania była moim zdaniem nie za szczęśliwa (40-letni rodzice często są wypłlukani z kasy na nowy rok szkolny a do np. Prezentów Gwiazdkowych trochę daleko)

Tak się złożyło, nie wszystkie materiały dotarły bez zwłoki. Taki jest plan, aby resztka nakładu rozeszła się podczas Black Friday, Mikołajek, Gwiazdki, wyprzedaży ponoworocznych, Walentynek, Dnia Kobiet, do Wielkanocy może już nie dotrwać. Tak naprawdę to cena zakupu oscylowała wokół 160 zł, a jak widać po wypowiedziach niektórych czytelników, to trafiali komiks niżej, nawet poniżej 140 zł. Za prawie 600 stron to było do przełknięcia.

Innej odpowiedzi, niż zaprzeczająca, się nie spodziewałem :)

Poprzedni mój awatar zignorowałeś, a szkoda, taki fajny był :) Następnego może jakiegoś Logana wrzucę, a co!

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3101 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 23:08:54 »
Myślałem, że grubo pójdziecie z epicami dublując Egmonta:

Symbiosis
Amazing Spider-Man #258, 300, 315–17, 332–33, 346–47, 388 (B story), Web of Spider-Man #1, Marvel Graphic Novel No. 68 - Avengers: Deathtrap - The Vault, Darkhawk #13-14 and material from Amazing Spider-Man Annual #25-26; Web of Spider-Man Annual #7-8; and Spectacular Spider-Man Annual #12

Lethal Protector
Amazing Spider-Man #361–363, 388, Spider-Man: The Trial of Venom #1, Web of Spider-Man #95-96, Ghost Rider/Blaze: Spirits of Vengeance #5-6, Venom: Lethal Protector #1-6 and material from Marvel Comics Presents #117-122; and Amazing Spider-Man #373, 375

Wydajcie w pakiecie, będzie taniej.  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3102 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 23:16:20 »
@xanar
Szkoda dubli, Bazyl by wyszedł z siebie i stanął obok :) Jest dużo fajnych komiksów z Pająkiem do wydania i niekoniecznie muszą one bazować na długoletnich seriach, które zaczynają się mieszać, mieszać, że można się pogubić. Warto też skupiać się na tych historiach, które zostają w pamięci, a nie na ulatujących z niej przeciętniakach. 

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3103 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 23:19:47 »
Nie mówimy o tych, o których nie rozmawiamy.


Czyli co Spider od początku:

Great Power
Amazing Spider-Man #1–17, Annual #1 and material from Amazing Fantasy #15

Dogadacie się z Egmontem, że wydacie to co się nie sprzeda i będzie dobrze :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3104 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 23:32:03 »
Nie mówimy o tych, o których nie rozmawiamy.


Czyli co Spider od początku:

Skoro chcesz od początku, to wpierw malowidła naskalne w Akwitanii będące inspiracją dla Stana Lee. Wcześniej już cofnąć się nie da :) Tam to również Taurus ma swojego przedstawiciela ;)