Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1069004 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3075 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 22:29:03 »
Jak powiem, że rozważa, to zaczną się spekulacje, więc powiem, że nie rozważa. Nostalgia jest fajna dla 40, 50-latków, dla młodszych czytelników starsze komiksy są słabe, bo nie są nowymi komiksami

A kto dysponuje kasą na te komiksy? Jadący na nostalgii 40, 50-latkowie czy siedzące u nich w kieszeni młode leszcze?  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3076 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 22:33:30 »
@xanar a to wybór tylko między Batmanem kinga a uxm remendera ? Moim zdaniem uxm jest niezłe ale ten arc z avalonem czy co to było jest okropny, od remendera z superhero całościowo bardziej mi się venom podoba np. A deadpool rzeczywiście fajnie wyszedł, jedyna wersja którą trawię.
Tak wrzuciłem tego Batmana dla kontrastu, bo dla mnie to taki paździerz, że nie szło tego do końca doczytać.
A Deadly Class to drużynowe? Też słabe ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online sad_drone

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3077 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 22:45:49 »
@xanar no to właśnie o to chodzi że jak porównujesz z paździerzem to uxm jest wybitne, ale jak z innymi świetnymi komiksami to moim zdaniem jest tylko dobre. Dawno czytałem ale pamiętam że tylko pierwszy arc x-force wyrwał mnie z kapci, następne były okej łamane na słabiutki trzeci. Co do deadly class, bardzo dobre, ja generalnie remendera lubię, fear agent i seven to eternitity tez mi się podobało, odwoływałem się wcześniej tylko do jego prac superhero.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3078 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 22:49:54 »
A kto dysponuje kasą na te komiksy? Jadący na nostalgii 40, 50-latkowie czy siedzące u nich w kieszeni młode leszcze?  8)

Tylko komiksowi weterani jak mają do wyboru 5, 6 komiksów w miesiącu za 100, 200 czy więcej złotych to i tak zrobią selekcję i coś odstrzelą, a leszczom się oczka świecą na nowego Spidera z Marvel Now 373.0 i te 25 zeta zawsze znajdą.

Tak wrzuciłem tego Batmana dla kontrastu, bo dla mnie to taki paździerz, że nie szło tego do końca doczytać.
A Deadly Class to drużynowe? Też słabe ?

Ilość przeciętnego Batmana na rynku skutecznie obrzydziła mi tę postać. Deadly Class nie przebrnąłem przez pierwszy tom.

A ja zapytam tak bardziej ogólnie: czy można już zdradzić coś z zapowiedzi na przyszły rok, oprócz kontynuacji serii?
Zapomniałbym o podpowiedzi :) Only Hickman knows ;)

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3079 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 22:52:33 »
Tylko komiksowi weterani jak mają do wyboru 5, 6 komiksów w miesiącu za 100, 200 czy więcej złotych to i tak zrobią selekcję i coś odstrzelą, a leszczom się oczka świecą na nowego Spidera z Marvel Now 373.0 i te 25 zeta zawsze znajdą.

Gdzieś czytałem (ale nie jestem w stanie zweryfikować danych), że prawie 2/3 nakładu "Spectacular" poszło w miesiąc. Kontynuacja będzie się źle sprzedawała?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online sad_drone

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3080 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 22:55:01 »
Zapomniałbym o podpowiedzi :) Only Hickman knows ;)

X-meni hickmana odpadają bo egmont to na pewno weźmie, z niewydawnych a znanych i docenianych serii jest jeszcze z image : manhattan projects i east of west, plus secret warriors z marvela. Wydaje mi się że jak egmont wydaje ff hickmana to secret warriors tez raczej klepnęli, manhattan projects z kolei jest serią urwaną co obniża jej atrakcyjność do wydawania. Także cieszcie się komiksiarze, bo east of west jest fantastyczne ;).

edit: jednak źle dedukowałem :(
« Ostatnia zmiana: Śr, 20 Październik 2021, 23:07:38 wysłana przez sad_drone »
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3081 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 22:58:07 »
Obstawiałbym East of west, ale....... z tego co pamiętam w Portugalii ten tytuł wydał inny wydawca, przez co do tej pory Mucha go nie ruszyła. I ja wiem, że Mucha wydaje nieraz serię na jeden kraj jak Era Apocalypse'a, ale wątpię w East of west.
Decorum ?
« Ostatnia zmiana: Śr, 20 Październik 2021, 22:59:42 wysłana przez michał81 »

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3082 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 22:59:32 »
Gdzieś czytałem (ale nie jestem w stanie zweryfikować danych), że prawie 2/3 nakładu "Spectacular" poszło w miesiąc. Kontynuacja będzie się źle sprzedawała?

Nie wierz plotkom, to przypadek był, awaria w sklepie z powodu oblężenia miłośników Sala Buscemy, która spowodowała chwilowe braki magazynowe, zinterpretowane jako, że już się kończy :) Porównując na sztuki czas sprzedaży innych tytułów, to po prostu kosmos.

Offline OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3083 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 23:02:46 »
East of West widzi mi się dla Non Stop, mogli by w trzech grubasach ruszyć.

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3084 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 23:04:40 »
East of West widzi mi się dla Non Stop, mogli by w trzech grubasach ruszyć.

I to jest bardzo dobra koncepcja. Też tak to widzę :)

Online sad_drone

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3085 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 23:07:20 »
@michał81 ah, cholera, zapomniałem o tej serii. No to wycofuje mój typ, decorum znacznie bardziej prawdopodobne.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3086 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 23:08:24 »
@xanar no to właśnie o to chodzi że jak porównujesz z paździerzem to uxm jest wybitne, ale jak z innymi świetnymi komiksami to moim zdaniem jest tylko dobre. Dawno czytałem ale pamiętam że tylko pierwszy arc x-force wyrwał mnie z kapci, następne były okej łamane na słabiutki trzeci. Co do deadly class, bardzo dobre, ja generalnie remendera lubię, fear agent i seven to eternitity tez mi się podobało, odwoływałem się wcześniej tylko do jego prac superhero.
Tylko spotkałem się z opiniami, że to idealny run, także jak ktoś pisze, że to strasznie słabe to mnie to zastanowiło. O Deadly Class, zapytałem czy to drużynowe bo ktoś tam wcześniej napisał, że Remender nie umie pisać drużynowych komiksów, wg mnie Deadly Class świetne.

Ilość przeciętnego Batmana na rynku skutecznie obrzydziła mi tę postać. Deadly Class nie przebrnąłem przez pierwszy tom.
Zapomniałbym o podpowiedzi :) Only Hickman knows ;)
No to teraz będzie jeszcze więcej przeciętnego Batmana, chyba aktualnie ponad połowa komiksów jest z Batmanem.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline bogi1

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3087 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 23:35:15 »
A Wolverine Rucki wyjdzie w tym roku jeszcze?

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3088 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 23:50:44 »
A Wolverine Rucki wyjdzie w tym roku jeszcze?

Jest taki plan, komiks już przetłumaczony, składa się. Wszystko zależy od tego, czy zdąży się wbić w termin drukarni.

Offline Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3089 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 23:53:02 »
@Motyl
A Family Tree też jeszcze w tym roku?