Autor Wątek: Metal Hurlant  (Przeczytany 80736 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline perek82

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #450 dnia: Cz, 10 Sierpień 2023, 08:57:27 »
Piąty numer pojawił się na empik.com więc pewnie wkrótce i w salonach się pokaże.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline volker

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #451 dnia: Cz, 10 Sierpień 2023, 17:37:42 »
Ja dziś już dostałem w salonie ze zniżką z kodu.

Offline Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #452 dnia: Cz, 10 Sierpień 2023, 23:26:35 »
@up
Gratuluję. U mnie na półkach w Empiku dalej brak.

Offline perek82

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #453 dnia: Pt, 11 Sierpień 2023, 08:28:53 »
Sprawdź na stronie, bo w wielu salonach się pojawił. Np. u mnie.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline tuco

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #454 dnia: Pt, 11 Sierpień 2023, 09:50:46 »
Sprawdź na stronie, bo w wielu salonach się pojawił. Np. u mnie.
potwierdzam:)
@up
Gratuluję. U mnie na półkach w Empiku dalej brak.
najgorsza rzecz z HM, że w PL coraz większa zaległość. odstęp między kolejnymi numerami u nas osiągnął maxa (158 dni + dodatkowo kilka dni obsuwy), a wydania francuskie od nr 3 -stabilnie co 92 dni. coraz mniej wierzę w to, że ich kiedyś dogonimy.

Online misiokles

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #455 dnia: Pt, 11 Sierpień 2023, 09:53:42 »
A musimy doganiać? Przecież to antologia, więc nie zapomnimy co było w poprzednich częściach.

Offline volker

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #456 dnia: Pt, 11 Sierpień 2023, 10:46:15 »
Najważniejsze, że dalej wydają bo to świetny magazyn. W tym numerze wśród  autorow jest nawet rodak Krzysztof Nowak.

Offline Jaxx

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #457 dnia: Pt, 11 Sierpień 2023, 13:32:16 »
W Gdańsku też już są, można na stronie lub w aplikacji podejrzeć, gdzie mają na stanie. Tylko pamiętajcie, aby przeszukiwać półki z magazynami muzycznymi, bo tam zazwyczaj lądują MH ;) No bo jak Metal w tytule, to musi być coś o ciężkim graniu...  ::)

Offline bibliotekarz

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #458 dnia: Pt, 11 Sierpień 2023, 15:24:33 »
A musimy doganiać?
Byłoby miło. Natomiast coraz większe opóźnienia premier są o tyle niepokojące, że coraz bardziej prawdopodobnie nie doczekamy się kolejnego numeru w ogóle.
Batman returns
his books to the library

Offline roble

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #459 dnia: Wt, 22 Sierpień 2023, 08:55:24 »
Byłoby miło. Natomiast coraz większe opóźnienia premier są o tyle niepokojące, że coraz bardziej prawdopodobnie nie doczekamy się kolejnego numeru w ogóle.

Następny numer myślę że jest niezagrożony, Polska okładka gotowa.. Zwróćcie uwagę na zwrot 'niebawem' z wykrzyknikiem w zapowiedzi, jak dla mnie to koniec opóźnień, gonimy oryginał..  ;)


Offline tuco

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #460 dnia: Wt, 22 Sierpień 2023, 12:11:39 »
Następny numer myślę że jest niezagrożony, Polska okładka gotowa.. Zwróćcie uwagę na zwrot 'niebawem' z wykrzyknikiem w zapowiedzi, jak dla mnie to koniec opóźnień, gonimy oryginał..  ;)

z moich kalkulacji wynika coś wprost przeciwnego. natomiast "niebawem" prawdopodobnie oznacza "jak będzie, to będzie", mamy się nie interesować kiedy, tylko cieszyć się, że w ogóle jest.... no to się cieszę.
A musimy doganiać? Przecież to antologia, więc nie zapomnimy co było w poprzednich częściach.
apropos doganiania czy też nie-
tematem przewodnim nr 5 jest metawersum. wyobrażam sobie gdybyśmy taki numer czytali (z powodu opóźnień) np. za kilka lat. chyba sporo artykułów by się troszkę zdezaktualizowało, a przynajmniej czytalibyśmy je z lekkim uśmieszkiem na twarzy (jak stare ramoty:)

WIĘC
krótko mówiąc: nie musimy, ale chcemy! a przynajmniej ja osobiście deklaruję, że bardzo chcę doganiać! oczywiście nie za cenę baboli w tekście, czy wręcz czasem quasi-bełkotu.

Offline Kadet

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #461 dnia: Śr, 23 Sierpień 2023, 22:07:28 »
Następny numer myślę że jest niezagrożony, Polska okładka gotowa..

W 1998 r. Egmont z tyłu "Zupy ze Smerfów" też dał okładkę następnego tomu, który wyszedł ostatecznie 20 lat później ;)
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Death

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #462 dnia: Cz, 24 Sierpień 2023, 06:01:36 »
Dokładnie tak było. :)

Offline roble

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #463 dnia: Pt, 25 Sierpień 2023, 11:07:41 »

a tymczasem na zachodzie europy vol. 8..  ;)
na tym zdjęciu bez kodu kreskowego i numerku na okładce, premiera była 2 dni temu..



a tu jak prezentuje się komplecik, liczę że doczekam się tych następnych wydań po polsku..
ba, chciałbym aż do emerytury zbierać kolejne..  :)


Offline bibliotekarz

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #464 dnia: So, 30 Wrzesień 2023, 19:17:29 »
Metal Hurlant proponuje numer specjalny, ale zastrzega od razu aby nie spodziewać się kolejnych.

"Ah! Nana" to numer w całości stworzony przez kobiety, którego głównym motywem są czarownice.

Batman returns
his books to the library