Autor Wątek: Metal Hurlant  (Przeczytany 80709 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #435 dnia: So, 01 Lipiec 2023, 13:59:28 »
@mazzy143 ze strony francuskiego wydawcy, bo nasz to widać zbytnio nie dba o promocję, mimo że ma niezły towar.

@brvk z pół godziny mi zeszło żeby to powrzucac tak żeby za 2 dni grafiki nie poznikaly i był jakiś porządek. Ale przepraszam że jeszcze nie przekladalem ze słownikiem albo tłumacza przysięgłego nie wziąłem do pomocy.

Offline Brvk

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #436 dnia: So, 01 Lipiec 2023, 17:47:46 »
A przepraszam, ja myślałem, że to opisy od Labrum.

Offline Dalthon

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #437 dnia: Nd, 02 Lipiec 2023, 15:04:00 »
A przepraszam, ja myślałem, że to opisy od Labrum.
Jakby były od Labrum, miałbyś błędy i literówki ;)

Offline mazzy143

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #438 dnia: Wt, 18 Lipiec 2023, 18:16:49 »
Co sądzicie o tej okładce limitki?

Offline Deepdelver

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #439 dnia: Wt, 18 Lipiec 2023, 20:09:43 »
Co sądzicie o tej okładce limitki?
Okładka limitki bardzo fajna, ale 45 zł (25 zł + 20 zł empikowej zniżki + ew. koszty wysyłki) za nią nie dopłacę.

Offline roble

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #440 dnia: Wt, 18 Lipiec 2023, 20:43:07 »
Co sądzicie o tej okładce limitki?

to może wrzucimy tą okładkę? zaintrygowany tym pytaniem chcialem poszukać w sklepie gildii, znalazłem dopiero na stronie wydawnictwa..  ;)
ja biorę na miękko ten magazyn, zgodny z zagranicznym wydaniem..  :)


Offline Rodrigues

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #441 dnia: Wt, 18 Lipiec 2023, 22:34:42 »
ja biorę na miękko ten magazyn, zgodny z zagranicznym wydaniem..  :)

+1

Ale swoją drogą całkiem niezła ta limitka.

Offline Takesh

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #442 dnia: Śr, 26 Lipiec 2023, 09:24:16 »
MH of początku chciałem kupować wszystkie numery. Jak okazało się, że na przemian klasyka z nowościami, to większego znaczenia dla mnie to nie miało. Ale pojawiły się pierwsze strony w necie i słabe opinie. Zdecydowałem, że będę kupować klasykę, a nowosci odpuszczę.

No ale na forum pojawiły się plansze i opisy z 3 numeru (Leyek?) i zaintrygowało mnie na tyle, że kupiłem. Ale tom sobie leżał.... Właśnie jestem na wakacjach i ten numer wziąłem ze sobą. Poręczny format dla mnie na takową okazję. I co? Jestem w połowie i jestem pod wrażeniem. Każdy komiks co najmniej dobry, jak w starym Heavy Metal. Dwa artykuły też ciekawe. No kurcze, nie żałuję nawet złotówki.

I teraz pytanie do posiadaczy obu numerów z nowościami. Nr 1 ma taki sam poziom, czy te niepochlebne recenzje były słuszne i odpuścić sobie?

ukaszm84

  • Gość
Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #443 dnia: Śr, 26 Lipiec 2023, 09:33:00 »
Ja trzeciego nie czytałem jeszcze, więc nie umiem porównać. Ale w pierwszym to bym powiedział, że szału nie było. Tragedii też nie zresztą, było poprawnie według mnie.

Offline volker

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #444 dnia: Śr, 26 Lipiec 2023, 10:06:53 »
Dla mnie numery z komiksami nowościami są o tyle atrakcyjne, że podejmują aktualne tematy i jak dotąd treść i rysunki są bardzo zadowalające. Zawsze czekam z niecierpliwością na nowy numer.

Offline tuco

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #445 dnia: Śr, 26 Lipiec 2023, 12:18:28 »

I teraz pytanie do posiadaczy obu numerów z nowościami. Nr 1 ma taki sam poziom, czy te niepochlebne recenzje były słuszne i odpuścić sobie?

ja bym powiedział, że poziom 1 i 3 bardzo zbliżony. Nie powinieneś żałować

Offline mazzy143

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #446 dnia: So, 05 Sierpień 2023, 15:05:17 »
Kto już po lekturze?

Offline Jaxx

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #447 dnia: Pn, 07 Sierpień 2023, 10:20:47 »
W Empikach jeszcze nie ma czy tylko nie wyświetla się na stronie? Ktoś coś wie? Zawsze mieli takie opóźnienie względem premiery?

Offline Takesh

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #448 dnia: Pn, 07 Sierpień 2023, 10:40:24 »
Byłem w sobotę i nie widziałem.

Offline Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #449 dnia: Wt, 08 Sierpień 2023, 18:21:17 »
Byłem dzisiaj u siebie w Empiku i nadal pustka. Był tylko rozpakowany i mocno sfatyfowany egzemplarz Relaxu z wiadomą okładką.

Ale wyjazd nie był bezcelowy - wziąłem ostatni egz. 3 Spidera z MO i udało się jeszcze znaleźć Opowieści o Korpusie Zielonych Latarni (a to dla A. Moore zakup obowiązkowy).