Autor Wątek: Metal Hurlant  (Przeczytany 80728 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online roble

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #330 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 14:50:44 »
Czyli twarda oprawa już wyschła :)

Do czasu schnięcia albumu doliczyli jeszcze ten weekend co spedzi na magazynach inpostu.. ;)

Offline volker

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #331 dnia: Pn, 17 Październik 2022, 11:32:11 »
Czy w stacjonarnych empikach dostępny jest już najnowszy numer Metal Hurlant? W internetowej części sklepu brak.

Offline Rodrigues

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #332 dnia: Pn, 17 Październik 2022, 12:24:05 »
W sobotę byłem w empiku i nie znalazłem "mytal urlą"  >:(.

Offline Pinto

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #333 dnia: Pn, 17 Październik 2022, 15:34:42 »
Trzeba było najpierw zajrzeć na ich stronę.

Offline Rodrigues

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #334 dnia: Pn, 17 Październik 2022, 16:12:57 »
Nie no spoko luz, byłem tylko przy okazji sprawdzić. Widziałem, że na stronce jeszcze nie ma.

Offline Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #335 dnia: Pn, 17 Październik 2022, 18:31:16 »
Jakby ktoś był ciekawy edycji limitowanej nr 3 to jest to zdecydowanie najlepiej wydany dotychczas tom. Mimo, że wnętrze dalej klejone to ładnie się otwiera (w jedynce wszystko trzeszczało przy szerokim otwarciu), grzbiet równiutki, na okładce lakier przemieszany z matem. Logo jak i napis na tyle "Wakacje na Marsie" widoczne tylko pod odpowiednim kątem. Teraz to wydanie wreszcie przypomina produkt premium. Po przekartkowaniu graficznie też jest zdeeeecydowanie lepiej niż w jedynce ("dwójka" to wiadomo inna liga).






Offline michał81

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #336 dnia: Pn, 17 Październik 2022, 18:57:49 »
Po przekartkowaniu graficznie też jest zdeeeecydowanie lepiej niż w jedynce ("dwójka" to wiadomo inna liga).
O tak, graficznie i scenariuszowo jest wg mnie też dużo lepiej.

Offline Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #337 dnia: Pn, 17 Październik 2022, 19:20:39 »
I w sumie ten numer to samo "mięsko", dwa czy trzy krótkie teksty a reszta to komiksy. W pierwszym numerze z 50-60 stron publicystyki, ale była ona albo średnio napisana albo (na co stawiam) źle przetłumaczona, że po 2 artykułach dałem sobie spokój z jej czytaniem.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #338 dnia: Pn, 17 Październik 2022, 19:31:00 »
I w sumie ten numer to samo "mięsko", dwa czy trzy krótkie teksty a reszta to komiksy. W pierwszym numerze z 50-60 stron publicystyki, ale była ona albo średnio napisana albo (na co stawiam) źle przetłumaczona, że po 2 artykułach dałem sobie spokój z jej czytaniem.

A mi się ta publicystyka z pierwszego numeru naprawdę podobała, choć fakt, że prawdopodobnie tłumaczenie było średnie, bo nie czytało się tego płynnie. Pewnie będę w mniejszości, ale szkoda, że w tym numerze jest jej tak mało.

Offline Szekak

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #339 dnia: Pn, 17 Październik 2022, 20:41:54 »
Jakby ktoś był ciekawy edycji limitowanej nr 3 to jest to zdecydowanie najlepiej wydany dotychczas tom. Mimo, że wnętrze dalej klejone to ładnie się otwiera (w jedynce wszystko trzeszczało przy szerokim otwarciu), grzbiet równiutki, na okładce lakier przemieszany z matem.
Grzbiet rowniutki to jest kwestia losowa, u mnie jest krzywy. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline tuco

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #340 dnia: Wt, 18 Październik 2022, 11:01:54 »
Jakby ktoś był ciekawy edycji limitowanej nr 3 to jest to zdecydowanie najlepiej wydany dotychczas tom.
[...]
dodaj jeszcze, że tym razem, mimo wcześniejszego lamentu, i tak masz wcześniej HC niż my, miętkie biedaki z empikowymi kuponami.

Offline volker

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #341 dnia: Wt, 18 Październik 2022, 11:13:53 »
Żeby się nie okazało, że w empikach tego w ogóle nie będzie.

Offline misiokles

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #342 dnia: Wt, 18 Październik 2022, 11:14:55 »
Będzie. Niech się najpierw prenumeratorzy nacieszą. Należy się im.

Offline Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #343 dnia: Wt, 18 Październik 2022, 19:40:52 »
dodaj jeszcze, że tym razem, mimo wcześniejszego lamentu, i tak masz wcześniej HC niż my, miętkie biedaki z empikowymi kuponami.

I po co te złośliwości? Ja nigdy kupujących w Empiku z kuponem nie czepiałem się (sam tak kupuję Relax i MH też bym tak brał gdyby nie prenumerata :) Ale tu skusiła mnie ta twarda oprawa, no i chciałem wesprzeć ciekawy projekt).
A prenumerata dotarła w poniedziałek 4 dni po premierze (czwartkowej), a miała być 3-5 dni przed premierą. Nie było lamentu tylko stwierdzenie jak jest.

Offline tuco

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #344 dnia: Wt, 18 Październik 2022, 20:29:33 »
I po co te złośliwości?
to nie złośliwość, wcale a wcale. naprawdę.