Autor Wątek: Metal Hurlant  (Przeczytany 80758 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Toranga

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #315 dnia: Cz, 13 Październik 2022, 10:00:48 »
Niektórzy jak już zgarną kasę od "frajerów" prenumaratorów/preorderowiczów to mają krótką pamięć:

No i to mnie do tej pory powstrzymywało przed zakupem jakiegokolwiek Relaksu czy MH, choć swoim ostatnim postem z prezentacją zawartości nowego MH mnie mocno zachęciłeś.

Offline roble

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #316 dnia: Cz, 13 Październik 2022, 10:07:27 »
Leyek, mój egzemplarz będzie za dwie godziny w paczkomacie jak przypuszczam więc coś ta prenumerata daje pozytywnego. Ty masz taki bonus że zamiast 124 dales 99zl :)



Offline Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #317 dnia: Cz, 13 Październik 2022, 10:44:45 »
Jak zamawiałem to limitowana była za 109, chyba ostatnio na 124 podwyższyli. I obie wersje miały mieć "bonus" w postaci dotarcia przed premierą, co w przypadku "limitowanej" nigdy się nie udało :)

PS. @roble Ty to zawsze masz pierwszy ;)

Online michał81

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #318 dnia: Cz, 13 Październik 2022, 11:43:52 »
@roble Ty to zawsze masz pierwszy ;)
U mnie już siedzi do odebrania w paczkomacie. Nie będę miał wczesniej bo dopiero po 17 jak z pracy wyjmę. Ale jednak prenumerata miękkiej oprawy dochodzi wcześniej niż do sklepów.

Offline roble

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #319 dnia: Cz, 13 Październik 2022, 14:44:24 »

w kolejce na shellu, dziś vpower w cenie zwykłego diesla, zrobiłem fotke spisu tresci..  :)


Offline Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #320 dnia: Cz, 13 Październik 2022, 15:57:22 »
dziś vpower w cenie zwykłego diesla

Szkoda tylko, że ostatnio zwykły diesel w cenie paliwa kosmicznego :)

Offline Death

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #321 dnia: Cz, 13 Październik 2022, 16:07:53 »
Kupiłem sobie wczoraj na Gildii tę limitowaną w HC, ale trochę mam moralnego kaca, bo dałem 124, a zaraz będzie okazja, żeby zapłacić w Empiku 80 zł za zwykłą miękką. Ach to kolekcjonerstwo, choroba XXI wieku, żeby kupić sobie coś ładnego. :)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #322 dnia: Cz, 13 Październik 2022, 16:34:12 »
Kupiłem sobie wczoraj na Gildii tę limitowaną w HC, ale trochę mam moralnego kaca, bo dałem 124, a zaraz będzie okazja, żeby zapłacić w Empiku 80 zł za zwykłą miękką. Ach to kolekcjonerstwo, choroba XXI wieku, żeby kupić sobie coś ładnego. :)

Nie wiem czy to kwestia chęci posiadania ładnych rzeczy, bo regularna okładka też jest bardzo ładna. Dla mnie osobiście zapłacenie tych 40 zł więcej to zwyczajny zajob ;)

Offline donT

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #323 dnia: Cz, 13 Październik 2022, 16:56:46 »
Kiedys limitowane okladki dostawaly prawdziwe kamienie milowe, pierwsze numery, komiksy pod roznym wzgeldem specjalne i nie zdarzalo sie za czesto. Obecnie, praktycznie kazda popierdolka wychodzi w kilku (czasem w kilkunastu) wariantach. Co to za przyjemnosc posiadania czegos limitowanego, gdzie prawie wszystko jest limitowane? To nic innego jak dojenie hajsu. 
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #324 dnia: Cz, 13 Październik 2022, 17:00:34 »
Ja brałem limitowaną tylko z myślą o twardej okładce. 280 stron w miękkiej w takim formacie trochę się obawiałem. W prenumeracie było 10 zł drożej/numer więc akceptowalnie.
Jakbym wiedział jak się rozwinie wszystko (-20% w Empiku, w HC strony i tak klejone, wieśniacki napis na grzbiecie) to drugi raz bym się nie zdecydował na to rozwiązanie.
A teraz skończy się prenumerata po 4 numerze i będzie problem, bo HC słaby i drogi, ale brać dalej w SC będzie głupio wyglądać ;)

Offline Death

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #325 dnia: Cz, 13 Październik 2022, 20:23:42 »
Ja zacząłem kupować wersję w HC, bo ładniejsze okładki, twarda, no i ktoś mi powiedział, że tylko klejone, to się bałem, że mi odpadnie w tej zwykłej, a HC będzie to jakoś trzymać. Plus cena była tylko trochę wyższa.
A potem się okazało, że można kupić zwykłą za 8 dych w Empiku, twarde też są klejone (choć pewnie i tak mniejsze szanse, że się rozwalą), a cena wersji HC poszła w górę.
I nagle z różnicy 10 zł między 99 i 109 zrobiła się różnica aż 44 zł między 80 a 124. :)
To już sporo.

Offline Grrrgory

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #326 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 08:29:49 »
Orientuje się ktoś, czy już jest w empikach? Na Gildii premiera opóźniena...

ukaszm84

  • Gość
Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #327 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 08:33:15 »
Orientuje się ktoś, czy już jest w empikach? Na Gildii premiera opóźniena...

Wczoraj nie było. Ale polecam sprawdzać na stronie empik.com, przeważnie to odpowiada rzeczywistości.

Offline perek82

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #328 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 09:45:43 »
Orientuje się ktoś, czy już jest w empikach? Na Gildii premiera opóźniena...
już jest dostępne (na gildii).
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #329 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 13:57:33 »
Cytuj
   Twoja paczka od:
WYDAWNICTWO LABRUM MARCIN LECHNA
wyruszyła w drogę do Paczkomatu.

Czyli twarda oprawa już wyschła :)