Autor Wątek: Metal Hurlant  (Przeczytany 80758 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pawel.M

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #195 dnia: So, 25 Grudzień 2021, 13:38:50 »
Już mam zamówioną wersję ze szkicem.
Co do Empiku to dziwne. To nie idzie jako prasa? Praktycznie zawsze prasa jest u nich poza wszelkimi promocjami.
Niedawno kupowałem w Empiku mangę - też z działu prasy i również mi naliczyli te 20%.

Offline adamarluk

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #196 dnia: Pn, 27 Grudzień 2021, 22:33:21 »
Przejrzałem dziś czasopismo w Empiku i jestem mile zaskoczony, bardzo fajnie prezentuje się zawartość. Ciekawi mnie teraz jakość scenariuszy. Miałem kupować tylko wersję Vintage, a nabieram chęci już na pierwszy numer.

Offline Death

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #197 dnia: Pn, 27 Grudzień 2021, 22:45:07 »
Coś mi blokuje 2 zamówienia w Gildii. Coś z Labrum pewnie. Relax, Conan i Metal już wydrukowane przecież. A kalendarz Thorgala i inne czekają na nie z 24h.
Obstawiam że Relax mi blokuje jedno zamówienie, a Metal ze szkicem na okładce drugie. Też chcę sobie poczytać ten Metal i zobaczyć czy to fajne.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #198 dnia: Pn, 27 Grudzień 2021, 22:49:34 »
Ja kupiłem dziś w Empiku. Miałem tego nie robić, ale mam tak duży sentyment do stacjonarnego kupowania komiksów, że nie mogłem się powstrzymać. Te kolekcje od Hachette też czasem kupuję stacjonarnie, mimo że robiąc zakupy online bym ich na pewno nie zamówił. No i wygląda bardzo spoko na pierwszy rzut oka, choć za taką cenę to oczekiwałem raczej formatu Relaxu.

Offline Midar

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #199 dnia: Pn, 27 Grudzień 2021, 23:07:15 »
Też kupiłem dzisiaj w Empiku wykorzystując kod 20%. Przeczytałem już trochę tekstów i kilka komiksów i jak na razie nie żałuję.

Online Szekak

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #200 dnia: Pn, 27 Grudzień 2021, 23:23:01 »
W empiku maja tylko na miekko?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Midar

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #201 dnia: Wt, 28 Grudzień 2021, 01:25:23 »
Widziałem w dwóch i tylko na miękko.

Offline Death

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #202 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 21:15:09 »
Byłem przed chwilą w Empiku odebrać świetnie wydanego przez Iskry Hobbita i na półce były 3 Metale, ale skoro akurat to zamówienie z Gildii już doszło + jest coraz więcej głosów, że miękkie się ludziom rozpada, to zostałem przy wersji w HC. Choć trzeba przyznać, że kupując za 80 oszczędziłbym względem tego z gildii aż 30 zł. Okładka z tą parą i dzieckiem zaczęła mi się bardzo podobać. Ale trzeba przyznać, że przez ten malutki format i cenę 99 zł magazyn będzie odrzucał przypadkowe osoby. Nikt nie spojrzy, że aż 288 stron. Wygląda to dość marnie w tym formacie, byle gazeta za dychę jest większa. Relax z daleka góruje nad innymi magazynami wielkością. No i kosztuje 60, a nie stówę. Nikt nie spojrzy, że Metal sporo grubszy. Będę obserwował czy zniknął choć jeden Metal w moim małym Empiku. Ale cienko to widzę.

Offline Pinto

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #203 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 21:40:25 »
(...)jest coraz więcej głosów, że miękkie się ludziom rozpada, to zostałem przy wersji w HC.
Na podstawie czego wysnułeś wniosek, że wersja HC nie rozpadnie się? Przecież też jest KLEJONA, a nie zszywana.

Offline Death

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #204 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 21:46:25 »
Bo ją mam i wygląda dobrze. Oprawa nie odkleja się od bloku. Wygląda to sporo lepiej niż w miękkiej. Tam to strach otworzyć. Wyklejka w twardookładkowej mocno pomaga i trzyma komiks w ryzach.

Offline Pinto

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #205 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 21:51:04 »
Piszę do niego z żądaniem zwrotu pieniędzy za prenumeratę i niech zabiera z powrotem to, co czeka w paczkomacie. ;D
Napisałem 23, a pieniądze były na koncie już dzień później, chociaż paczka jeszcze leżała w paczkomacie do 25. Tak więc pod tym względem nic nie mogę zarzucić p. Lechnie.

Offline Midar

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #206 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 22:20:04 »
Bo ją mam i wygląda dobrze. Oprawa nie odkleja się od bloku. Wygląda to sporo lepiej niż w miękkiej. Tam to strach otworzyć. Wyklejka w twardookładkowej mocno pomaga i trzyma komiks w ryzach.
No to ja widziałem narzekania na HC, że nie szyte i niektórym kartki wypadają. Ja swój egzemplarz z Empiku kończę powoli czytać i trzyma się świetnie, nawet nie ma śladów rozkładania na grzbiecie. Zakupu nadal nie żałuję.

Offline Death

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #207 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 22:25:18 »
O, czyli zależy od szczęścia. To na razie mam. :)

Bender

  • Gość
Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #208 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 22:38:33 »
O kurcze faktycznie nie szyte  >:(  Co za lipa

Offline freshmaker

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #209 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 14:04:03 »
przeczytałem hurlanta i, z drobnymi wyjątkami, wieje nudą. graficznie nawet ok, ale mogli wymieszać trochę żywszych szortów z tymi refleksyjnymi. artykuły mocno pompatyczne, w sumie bez polotu. zapomniałem już wogole, ze jeszcze się takie rzeczy pisze. bardzo francuskie. hype mocno już opadł, czekam na numer vintage.