Autor Wątek: Metal Hurlant  (Przeczytany 80768 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #180 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 08:21:15 »
na każdym numerze na grzbiecie będziecie mieli napis edycja limitowana..?   :)
Za długo współpracował z Garulą. :D
Ja bym wolał w tym miejscu napis Przyszłość. To już jutro. :)

Offline tuco

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #181 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 08:31:01 »
na każdym numerze na grzbiecie będziecie mieli napis edycja limitowana..?   :)

Za długo współpracował z Garulą. :D
Ja bym wolał w tym miejscu napis Przyszłość. To już jutro. :)
W takim razie polecam wersję normalną: napis z boczku odpowiedni:), nic się nie rozkleja, nawet kiedy mocno rozłożyć i docisnąć - tak jak powinno być w czasopiśmie. sztywna okładka by mi tu nie pasowała.

PS.
Dla oszczędnych kupujących w znienawidzonym empiku (może komuś się przyda info):
kupowałem MH, odbierając jednocześnie zamówioną w empik.com inną książkę, pani kasjerka zaproponowała należny w takim przypadku rabat na zakup dodatkowej rzeczy (HM) w trybie stacjonarnym -20%. wyszło finalnie 78,99.

Offline Death

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #182 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 08:55:07 »
Już mam zamówioną wersję ze szkicem.
Co do Empiku to dziwne. To nie idzie jako prasa? Praktycznie zawsze prasa jest u nich poza wszelkimi promocjami.

Offline Rodrigues

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #183 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 08:59:27 »
Podobnie przecież jest z komiksami z kolekcji. Promka na stacjonarne zakupy je obejmuje.

Offline adamarluk

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #184 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 09:36:19 »
Czy z kodu można skorzystać za każdym razem robiąc zakupy w Empiku, czy tylko przy odbiorze zamówienia online.

Offline tuco

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #185 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 09:46:31 »
Czy z kodu można skorzystać za każdym razem robiąc zakupy w Empiku, czy tylko przy odbiorze zamówienia online.
przy odbiorze zamówienia złożonego online, można skorzystać z tego rabatu. ta oferta przychodzi w info o dostarczeniach już od dosyć dawna, ale jako że jestem ofertowym neptykiem, dopiero życzliwy sprzedawca musiał mnie uświadomić.

Bender

  • Gość
Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #186 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 09:52:00 »
Otrzymałem, przekartkowałem, zapowiada się obiecująco. Jak będzie po przeczytaniu to się okaże. Design layoutu to przepaść w stosunku do przaśno-corelowego Relaxu.

Offline kierpic

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #187 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 09:58:16 »
Czy z kodu można skorzystać za każdym razem robiąc zakupy w Empiku, czy tylko przy odbiorze zamówienia online.
To raz jeszcze, z kuponu możesz korzystać ile razy chcesz, w okresie jego ważności.

Tu masz aktualny:
Bez zbędnych pytań, kupon rabatowy 20% do wykorzystania w stacjonarnych empikach, ważny do 3.01.2022 r.

www.idz.do/rkfH
I tak, rabat wchodzi na kolekcje, Relax i Metal Hurlant.

Pimpek

  • Gość
Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #188 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 10:20:03 »
To jak to jest? Zwykłe wydanie dobrze się trzyma, a z ekskluzywnego wypadają kartki?

Offline tuco

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #189 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 10:35:54 »
To jak to jest? Zwykłe wydanie dobrze się trzyma, a z ekskluzywnego wypadają kartki?
nie mam ekskluzywa, więc nie wiem (podejrzewam, że jak zwykle spora przesada forumowiczów). zwykłe trzyma się bardzo dobrze, jak każdy dobrze wydany magazyn. aczkolwiek ja tam się nie znam na takich njuansach

Offline Death

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #190 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 11:19:14 »
Faktycznie, mój ziomek potwierdza, że tak kupował Relaxy.
Fajny patent. Czasem kupuję jakiś film na empik.com, to może sobie będę w ten sposób kupował Relax i Metal. Ale z drugiej strony widziałem w pobliskim Empiku numery 1-3, ale czwartego już nie. Może przestali wysyłać.
« Ostatnia zmiana: Pt, 24 Grudzień 2021, 11:25:23 wysłana przez Death »

Offline tuco

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #191 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 11:25:05 »
Faktycznie, mój ziomek potwierdza, że tak kupował Relaxy.
Fajny patent. Czasem kupuję jakiś film na empik.com, to może sobie będę w ten sposób kupował Relax. Ale z drugiej strony widziałem w pobliskim Empiku numery 1-3, ale czwartego już nie. Może przestali wysyłać.
w empikach, do których czasami chodzę, kupiłem jak dotąd wszystkie numery

brvk

  • Gość
Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #192 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 12:28:16 »
[...] byłem w empiku po MH za 79,20 (szukajcie na dziale z muzyką, to w końcu "metal").
Też byłem i nie znalazłem. Poszedłem do info, tam Pani mówi: "Pierwszy numer? Przecież Metal Hammer to stara gazeta." Ale po dodatkowych wyjaśnieniach udało się znaleźć - w poddziale Sztuka, numer Akantu skutecznie go zasłaniał.
« Ostatnia zmiana: Pt, 24 Grudzień 2021, 12:32:55 wysłana przez brvk »

Offline R~Q

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #193 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 21:10:21 »
Też byłem i nie znalazłem. Poszedłem do info, tam Pani mówi: "Pierwszy numer? Przecież Metal Hammer to stara gazeta." Ale po dodatkowych wyjaśnieniach udało się znaleźć - w poddziale Sztuka, numer Akantu skutecznie go zasłaniał.
Mówiłeś erlą czy hurlant?

brvk

  • Gość
Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #194 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 23:05:09 »
Powiedziałem "metal harlant". Ale był gwar, można było niedosłyszeć.

Jestem po lekturze kilku tekstów i dwóch komiksów. Na razie bardzo fajnie.