Autor Wątek: Metal Hurlant  (Przeczytany 80731 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline hansior

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #150 dnia: So, 18 Grudzień 2021, 21:35:08 »
Co nie zmienia faktu, że nie potrafią poprawnie zrobić nawet tak prostej rzeczy, jak wstępniak. Co więcej, przy każdym ich półprodukcie pojawia się mnóstwo zaniedbań. Do tego ich komiksy należą do najdroższych. W kupowaniu ich rzeczy nie widzę nic innego niż pozwalanie bycie oszukiwanym.

Offline Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #151 dnia: So, 18 Grudzień 2021, 21:39:58 »
W "dwójce" limitka znów z gorszą okładką, bo zakładam, że w magazynie pokazali okładkę standardową:


brvk

  • Gość
Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #152 dnia: So, 18 Grudzień 2021, 22:47:17 »
Obie fajne.

Offline roble

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #153 dnia: So, 18 Grudzień 2021, 23:05:43 »
hansior, wiem ze w modzie jest hejtowanie, ale nie odmówię sobie jako fan komiksu przyjemności obcowania z tym magazynem. nie napinam się też z powodu tych błędów ortograficznych, sam w swoich postach robię ich mnóstwo..  :)
jestem wychowany na fantastyce i dla mnie to must have...
spis treści na zyczenie @death



Offline Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #154 dnia: So, 18 Grudzień 2021, 23:21:56 »
O, Waida i Bendisa to się tam nie spodziewałem.
Ciekawe czemu aż tyle tytułów zostało po angielsku.

Ogólnie zazdro, że już masz :) Ja rozpocznę czytanie od Vareli i Lonergana, potem może Waid :)
« Ostatnia zmiana: So, 18 Grudzień 2021, 23:24:04 wysłana przez Leyek »

Offline starcek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #155 dnia: So, 18 Grudzień 2021, 23:44:52 »
To taki problem, żeby w linii gdy cześć wyrazu przechodzi do następnej linii wstawić myślnik? [...]
Tak, to problem i kolejny błąd – do dzielenia wyrazów służy dywiz, a nie myślnik.   ;D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Szekak

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #156 dnia: Pn, 20 Grudzień 2021, 14:21:05 »
Cytuj
Przychodzimy dziś z dwoma ważnymi informacjami odnośnie naszych nowości ‼️
Dziś rozpocznie się wysyłka pierwszych limitowanych wersji magazynu Metal Hurlant. 🤩 Nie gwarantujemy jednak, że paczki dotrą do Państwa przed Świętami ze względu na duże obłożenie firm kurierskich. 🙁
Wiemy, że czekacie na najnowszy numer RELAXu, jednak musimy Państwa poinformować, że z przyczyn niezależnych od nas premiera ulegnie przesunięciu. 😢 Magazyny są już w druku i lada chwili będą gotowe. Wysyłka najnowszego numeru zaplanowana jest na czwartek, tj. 23.12. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i liczymy na wyrozumiałość.
Piękno jest w oczach patrzącego.

sum41

  • Gość
Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #157 dnia: Pn, 20 Grudzień 2021, 14:51:21 »
Ladnie traktuja kurierow...

Bender

  • Gość
Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #158 dnia: Pn, 20 Grudzień 2021, 16:02:36 »
Obłożenie obłożeniem, wysłałem wczoraj (niedziela) paczkomatem przesyłki na drugi koniec Polski i już są w paczkomatach odbiorczych, tak że ten... 

Offline bibliotekarz

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #159 dnia: Pn, 20 Grudzień 2021, 16:10:27 »
Wczoraj (niedziela) nadałem zwrot w paczkomacie i wczoraj został zabrany. Także kurierzy w tym okresie wyrabiają nadgodziny i nie odnotowałem większych opóźnień.
Batman returns
his books to the library

Offline Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #160 dnia: Pn, 20 Grudzień 2021, 16:21:24 »
Takie wydawnictwo miało ładne wytłumaczenie, a Wy się doszukujecie dziury w całym ;)

Choć swoją drogą i tak jestem zaskoczony. Jak pisali poprzednio w czwartek, że w poniedziałek będzie informacja odnośnie wysyłki limitek, to byłem przekonany, że w poniedziałek dostaniemy faktycznie tylko informację, np. że wysyłka od 27.12, a tu wychodzi, że nawet są jakieś podjęte działania. Wiwat Labrum :)

Stara polityczna zagrywka - obniżyć oczekiwania, żeby potem coś małego zrobić i przekuć to na sukces - zawsze dobrze się sprawdza :)

Online misiokles

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #161 dnia: Pn, 20 Grudzień 2021, 16:51:26 »
Obłożenie obłożeniem, wysłałem wczoraj (niedziela) paczkomatem przesyłki na drugi koniec Polski i już są w paczkomatach odbiorczych, tak że ten...

Akurat formułkę "Nie gwarantujemy jednak, że paczki dotrą do Państwa przed Świętami ze względu na duże obłożenie firm kurierskich" widzę w co trzecim sklepie. Asekuracyjna, ale chyba większość handlarzy tak dmucha na zimne.

Offline Lipa

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #162 dnia: Pn, 20 Grudzień 2021, 17:09:48 »
Takie wydawnictwo miało ładne wytłumaczenie, a Wy się doszukujecie dziury w całym ;)

Choć swoją drogą i tak jestem zaskoczony. Jak pisali poprzednio w czwartek, że w poniedziałek będzie informacja odnośnie wysyłki limitek, to byłem przekonany, że w poniedziałek dostaniemy faktycznie tylko informację, np. że wysyłka od 27.12, a tu wychodzi, że nawet są jakieś podjęte działania. Wiwat Labrum :)

Stara polityczna zagrywka - obniżyć oczekiwania, żeby potem coś małego zrobić i przekuć to na sukces - zawsze dobrze się sprawdza :)
Dokładnie jak piszesz

Mój egzemplarz odebrał kurier i liczę, że jutro będzie w paczkomacie

Offline Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #163 dnia: Wt, 21 Grudzień 2021, 19:03:42 »
Jeszcze dla podgrzania oczekiwania wrzucę zdjęcie limitowanych egzemplarzy, których @Szekak nie przekleił z postu wydawcy. Swoją drogą niezły kolos, prawie wielkości choinki ;)



Szkic wg mnie dalej słabo się sprawdza jako okładka. Ale najbardziej ciekawi mnie grzbiet, jakość zdjęcia słaba więc nie da się dostrzec, ale mam nadzieję, że nie jest jednolitym kolorem tylko ma tytuł, numer itp. @roble albo ktoś kto też już posiada miękkookładkową wersję dajcie znać jak tam jest plus ew. fotkę.

Offline freshmaker

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #164 dnia: Wt, 21 Grudzień 2021, 19:49:41 »
czy hurlant / relax są normalnie do kupienia w ck?