Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 319986 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2055 dnia: So, 18 Grudzień 2021, 19:51:45 »
skoro nakład to 350 egzemplarzy to osoby które zaczęły serie raczej dozbierają do końca

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2056 dnia: So, 18 Grudzień 2021, 20:00:27 »
  Wcale bym nie był tego taki pewien, chociaż może cenę będą obniżać? Czwarty tom nie był tańszy niż pierwszy?

Offline Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2057 dnia: So, 18 Grudzień 2021, 20:17:22 »
Nie był tańszy i rozszedł się szybciej niż trzeci. Na kolejne dwa tomy większość kupujących zdecydowanie się nastawia. Potem rzeczywiście może być słabiej. Ja np. nie cierpię Garuly i jego geszeftu, ale Thorgale zamierzam dokończyć. KiK w integralach jest dopiero od października, a Libertago wydawniczo kuleje od ponad roku.

Offline JanJ

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2058 dnia: So, 18 Grudzień 2021, 20:31:02 »
Bo oni teraz wzięli się za drobnicę, kalendarze, koszulki i takie tam. A na poważnie to może coś jest na rzeczy z tym, że Piotr Rosiński wyprowadził się do Paryża i te wieloetapowe kontrole jakości zajmują nieco więcej czasu  ;)

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2059 dnia: So, 18 Grudzień 2021, 22:32:36 »
Po co kupować za ponad 500 zł słabo rysowane i pisane albumy od Królestwa w górę? Ja zbieram do Klatki czyli jeszcze dwa albumy. Niektórzy odpuszczą już teraz po Wilczycy. I tyle.

Pimpek

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #2060 dnia: So, 18 Grudzień 2021, 23:01:40 »
A zapytam z ciekawości. Te plansze w tych libertagowskich Thorgalach są faktycznie tak dużo powiększone w stosunku do tych normalnych wydań z Egmontu? Bo widziałem, że tam są też jebitne marginesy i ciekawe jak wypada samo porównanie "przestrzeni roboczej".

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2061 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 12:41:10 »
Zapomniałem wrzucić, wybacz.
Moim zdaniem przesadzili z marginesami.












Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2062 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 14:12:22 »
Pomimo tego, że niemal wszystkie komiksy od Libertago sprzedały się niemal na pniu, więc na siebie zarobiły, to o kolejnych nic nie wiadomo.
Nie no, Thorgal się tylko wyprzedaje kolorowy na pniu, Thorgal cz/b i wszystkie inne komiksy wydane przez Libertago można zamówić bez większego problemu, no Szninkiel też się wyprzedał po jakimś czasie. Coraz wolniejsze tempo Thorgala faktycznie budzi wątpliwości, szczególnie, że na początku były zapowiedzi trzech tomów na rok by wydać komplet dziewięciu w trzy lata. Słabo to wygląda.
« Ostatnia zmiana: Pt, 24 Grudzień 2021, 14:14:30 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline PabloWu

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2063 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 14:51:49 »
Jak widzę te marginesy w ekskluzywnym wydaniu to utwierdzam się w przekonaniu że podjąłem dobrą decyzję nie kupując  . Może Egmont kiedyś zrobi jakieś fajne zbiorcze Thorgala.

Offline Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2064 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 17:06:10 »
Nie no, Thorgal się tylko wyprzedaje kolorowy na pniu, Thorgal cz/b i wszystkie inne komiksy wydane przez Libertago można zamówić bez większego problemu, no Szninkiel też się wyprzedał po jakimś czasie. Coraz wolniejsze tempo Thorgala faktycznie budzi wątpliwości, szczególnie, że na początku były zapowiedzi trzech tomów na rok by wydać komplet dziewięciu w trzy lata. Słabo to wygląda.
W poszukiwaniu ptaka czasu też nie ma. Zostało trochę poobijanej Borgii i cz-b Thorgale, gdzie nakład był duży i nie każdy cz-b wydania poważa.

Offline misiokles

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2065 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 17:41:09 »
Jak widzę te marginesy w ekskluzywnym wydaniu to utwierdzam się w przekonaniu że podjąłem dobrą decyzję nie kupując  . Może Egmont kiedyś zrobi jakieś fajne zbiorcze Thorgala.
W Egmontowych twardookladkowych albumach też marginesy są zdecydowanie za duże.

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2066 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 17:46:19 »
W poszukiwaniu ptaka czasu też nie ma. Zostało trochę poobijanej Borgii i cz-b Thorgale, gdzie nakład był duży i nie każdy cz-b wydania poważa.
Ptak czasu mozna kupic na polishcomicart, pewnie na gildii tez sie jeszcze pojawi znow, przynajmniej tak bylo wielokrotnie do tej pory.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline vision2001

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2067 dnia: Nd, 26 Grudzień 2021, 13:02:53 »
A wrzucam to tutaj, bo o Relaksie to już w odpowiednim wątku wszyscy wszystko wiedzą ;)


Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2068 dnia: Nd, 26 Grudzień 2021, 13:49:43 »
Jeden kolorowy thorgal rocznie?  :-\
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline misiokles

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2069 dnia: Nd, 26 Grudzień 2021, 13:50:01 »