Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 319993 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

brvk

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #2010 dnia: Wt, 30 Listopad 2021, 20:34:56 »
Jeśli wgniecenia powstają podczas tzw. kontroli jakości, oznacza to, że wydawca (bo to on jest odpowiedzialny za finalny produkt, niezależnie, kto owej kontroli faktycznie dokonuje) nie traktuje tych książek jako wydań wyjątkowych, wartych poświęcenia im specjalnej i dodatkowej uwagi.

Dyskutowane w tym wątku przedsięwzięcia zachowują charakter ekskluzywny tylko w jednym wymiarze - wykluczają klientów nie dość majętnych, by pozwolić sobie na ich zakup.

Duch komiksu patrzy i wzdycha.

Offline death_bird

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2011 dnia: Wt, 30 Listopad 2021, 22:27:26 »
....udało się pójść na kompromis...kompletuje powoli tomy Thorgala od Egmontu (na razie mam 2-13) i zdecydowałem się też na wydanie B&W Libertago...dzisiaj

Nie znając serii?
Ułańska fantazja. :)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline mephir

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2012 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 10:32:23 »
Z powodu promocji dlugo się nie zastanawiałem i kupiłem tego Thorgala na Black Friday w gildii za 225,40 zł :)

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2013 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 11:19:20 »
No i bardzo dobrze, bo świetnie wydany świetny komiks. :)

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2014 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 11:35:00 »
No nie, ten blyszczacy papier wola o pomste do nieba. 8)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2015 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 13:43:38 »
E tam, ładnemu we wszystkim ładnie. :)

Offline mephir

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2016 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 19:14:52 »
Co by nie pisać o Libertago i jego limitowanym Thorgalu, towar jest dość chodliwy, bo na gildii ledwie się pojawił dzisiaj 4 album a już za chwilę był wykupiony (wiem bo sprawdzałem co jakiś czas z ciekawości).

Offline Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2017 dnia: So, 04 Grudzień 2021, 03:00:02 »
Ponieważ Garuła nie raz osuwał niewygodne dla niego posty, wieć wrzucam tu mój komentarz  (bo pewnie długo się nie utrzyma) na Facebooku, w kontekście kolejnego kalendarza:

A, kiedy gildia.pl dostanie  obiecane kalendarze dla osób, które dostały uszkodzone egzemplarze Borgii? Nie wstyd wam  tak oszukiwać nabywców waszych gniotów w pełnej cenie? Znając waszą korespondencję z Gildią mogę tylko jedno powiedzieć o was - oszuści!!!  Do tego usuwacie niewygodne wam posty, więc podejrzewam, że wiele osób tego nie przeczyta. Więc nazwę was jeszcze po imieniu - OSZUKAŃCY!!!

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2018 dnia: So, 04 Grudzień 2021, 06:39:00 »
Midar jak zawsze - albo grubo, albo wcale. Tak trzeba zyc. ;D
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2019 dnia: So, 04 Grudzień 2021, 09:13:28 »
Tam jest naprawdę dużo do poprawy w tym wydawnictwie. Chyba ciężko o drugie takie amatorskie, które jeszcze istnieje. Kupiłem tę Borgię ze świadomością, że może być walnięty blok z boku oraz pewnie ktoś znowu lekko pogniótł plansze. I faktycznie tak było.
Ale jak ktoś nie wiedział, zapłacił pełną cenę i dostał walnięty to może być wkurzony. Jako rekompensatę obiecano kalendarz, niedługo nowy rok i dalej nie ma.
To wydawnictwo utrzymuje na rynku tylko i wyłącznie talent Grzegorza Rosińskiego. No bo np. ja sobie nie mogę odmówić jego prac w takim super formacie. :)
Tam wszyscy poza panem Grzegorzem się na swojej robocie nie znają.

Offline michał81

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2020 dnia: So, 04 Grudzień 2021, 09:22:02 »
Chyba ciężko o drugie takie amatorskie, które jeszcze istnieje.
Sideca? Amber? Wychodzi więcej niż dwa.

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2021 dnia: So, 04 Grudzień 2021, 09:25:09 »
Amber to wydawca książkowy. Spieprzy coś z komiksami, ginie, a później wstaje jak zombie, bo z grobu wyciąga go za fraki duży książkowy brat.
A Sideca na razie wrzuciła reklamę do magazynu, ile lat temu wydali coś premierowego? Zaczekajmy. :)

Offline vision2001

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2022 dnia: So, 04 Grudzień 2021, 09:42:30 »
To wydawnictwo utrzymuje na rynku tylko i wyłącznie talent Grzegorza Rosińskiego.
A ja myslalem, ze ci, co placa niebotyczne kwoty za wydawane przez nich komiksy.
Ale moze sie myle...

DOWN:
 ;)
« Ostatnia zmiana: So, 04 Grudzień 2021, 10:03:31 wysłana przez vision2001 »

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2023 dnia: So, 04 Grudzień 2021, 09:55:10 »
No racja, jak zwykle to wszystko moja wina. Przepraszam. :D

Offline michał81

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2024 dnia: So, 04 Grudzień 2021, 10:38:39 »
A Sideca na razie wrzuciła reklamę do magazynu, ile lat temu wydali coś premierowego? Zaczekajmy. :)
Tylko, że plotki odnośnie powrotu Sideci chodzą od dłuższego czasu, a o jakieś konkrety podobno już było wiadomo na emefce.