Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 320060 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1890 dnia: Pn, 25 Październik 2021, 12:33:09 »
Ekspedycja Polcha?
Tak, wygląda na to, że tych plansz Rosińskiego powstało znacznie więcej niż dotychczas ujawniono.

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1891 dnia: Pn, 25 Październik 2021, 12:59:19 »
Tak, wygląda na to, że tych plansz Rosińskiego powstało znacznie więcej niż dotychczas ujawniono.
To tak jak Zbyt długa jesień. :D

Proszę to rozpocząć ujawniać drodzy autorzy, bo to historia polskiego komiksu. A fanów nie brakuje. :)

Online Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1892 dnia: Pn, 25 Październik 2021, 13:20:01 »
A to nie jest to kolekcjonerskie wydanie Wiedźmina Polcha z którego część nakładu "premium" (:D) miała być z autentycznym jakimś rysunkiem Polcha uzyskanym od rodziny? Coś takiego obiło mi się o uszy, może to to.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline tuco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1893 dnia: Pn, 25 Październik 2021, 16:57:59 »
A to nie jest to kolekcjonerskie wydanie Wiedźmina Polcha z którego część nakładu "premium" (:D) miała być z autentycznym jakimś rysunkiem Polcha uzyskanym od rodziny? Coś takiego obiło mi się o uszy, może to to.
Polcha??? no weź!.... ;)
może moje ślepota postępuje w szybkim tempie, ale jak dla mnie to Rosiński z połowy lat '70

Offline freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1894 dnia: Pn, 25 Październik 2021, 17:49:13 »
to nie są próbne plansze rosinskiego do ekspedycji jak napisał turu kilka postów wyżej?

Offline starcek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1895 dnia: Pn, 25 Październik 2021, 18:02:25 »
Te, które można znaleźć na Gildii nie mają takich kadrów, więc jeśli powstało więcej to może:

https://www.komiks.gildia.pl/komiksy/ekspedycja/wydaniekolekcjonerskie/recenzja
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline turucorp

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1896 dnia: Pn, 25 Październik 2021, 18:14:31 »
to nie są próbne plansze rosinskiego do ekspedycji jak napisał turu kilka postów wyżej?
To są ewidentnie nieznane "plansze próbne", na FB ktoś już nawet wygrzebał ich wersję w wykonaniu Polcha.

Offline starcek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1897 dnia: Wt, 26 Październik 2021, 12:53:41 »
Dyskusja na FB skręca w stronę artbook'a po zamieszczeniu kolejnego kadru.

Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline JanJ

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1898 dnia: Wt, 26 Październik 2021, 12:55:25 »
Przecież to może być szkic z dodatków równie dobrze. Oni to kiedyś przedobrzą z tym dozowaniem informacji i budowaniem napięcia.

Gdyby to był artbook Rosińskiego to z jednej strony bym się bardzo ucieszył, ale z drugiej strony cała ta otoczka hiper-ekskluzywnych wydań od Libertago jakoś do mnie nie przemawia.
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Październik 2021, 13:01:39 wysłana przez JanJ »

Offline turucorp

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1899 dnia: Wt, 26 Październik 2021, 13:05:58 »
Tym razem wszystko wskazuje , że to szkic z "Najdłuższej podróży", czyli jakiś artbook z niepublikowanymi wcześniej rzeczami z szuflady.

Offline Rodrigues

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1900 dnia: Wt, 26 Październik 2021, 13:16:24 »
Tym razem wszystko wskazuje , że to szkic z "Najdłuższej podróży", czyli jakiś artbook z niepublikowanymi wcześniej rzeczami z szuflady.

Faktycznie, tak to wygląda.
Kadry dla porównania:

Offline Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1901 dnia: So, 30 Październik 2021, 11:20:28 »
Sprawa się wyjaśniła:

W połowie przyszłego roku ukaże się album scalający twórczość science fiction Grzegorza Rosińskiego.
W tworzonym opracowaniu znajdziecie ❗ KILKADZIESIĄT ❗ stron niepublikowanych do tej pory prac mistrza oraz dziesiątki niepublikowanych i nieznanych szkiców.
To jeden z naszych projektów - nad którym pracujemy.
Przed nim ukaże się inny, którego szczegóły zaczniemy już wkrótce ujawniać  😍



Online Takesh

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1902 dnia: So, 30 Październik 2021, 12:43:07 »
Nieeeee!!!

Dlaczego inny wydawca tego nie wyda? Nie mam ochoty wydawać pewnie 600 zlotych za taki tom. Przydałby się w jakiejś normalnej cenie. No chyba że będzie super hiper ekskluzywnie plus "biedawydanie". Bo nie kupię od nich kolejnego ekskluzywnego wydania.

Offline Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1903 dnia: So, 30 Październik 2021, 12:50:31 »
Z pewnością cena będzie zaporowa. Tak to jest, jak „wielki marszand” położył rękę na twórczości mistrza.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #1904 dnia: So, 30 Październik 2021, 12:56:40 »
Nieeeee!!!

Dlaczego inny wydawca tego nie wyda? Nie mam ochoty wydawać pewnie 600 zlotych za taki tom. Przydałby się w jakiejś normalnej cenie. No chyba że będzie super hiper ekskluzywnie plus "biedawydanie". Bo nie kupię od nich kolejnego ekskluzywnego wydania.

Też bym bardzo chciał żeby to wydał choćby Egmont. Ale niestety, jeśli to będzie w formie takiej jak ich Thorgale to i tak kupię i będzie to pierwsza rzecz jaką mam od nich. Poza Relaxami, ale to trochę inna bajka.