Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 319977 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1755 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 13:04:26 »
Ma już ktoś tom 4?
Tak, drukarnia :D

Online Teli

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1756 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 13:06:42 »
I galeria, posiadają przynajmniej jeden tom o numerze 33/350 co udowadniają zdjęcia na FB.
Przyznać się czyj to numerek? :P

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1757 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 13:11:20 »
Mój nie, ale bliziutko... 8)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1758 dnia: Cz, 09 Wrzesień 2021, 14:24:55 »
Mogliby podać jakieś info dot. planowanego terminu wysyłki Thorgala 4.  >:(

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1759 dnia: Cz, 09 Wrzesień 2021, 14:33:31 »
Po co mieliby to robic?! To absurdalne!
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1760 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 08:03:35 »
Mogliby podać jakieś info dot. planowanego terminu wysyłki Thorgala 4.  >:(
Gdyby podali jakiś termin, ludzka przyzwoitość nakazywałaby go dotrzymać - a tak, nie ma problemu, przecież nic nie obiecywaliśmy...😁

Chociaż, biorąc pod uwagę przykład obiecanego kalendarza za skopanego Borgie, to z nie dotrzymywaniem obietnic nie mają specjalnego problemu ...😁
« Ostatnia zmiana: Pt, 10 Wrzesień 2021, 08:05:45 wysłana przez BosMan »

Offline Lipa

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1761 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 17:04:54 »
Czy któraś z ostatnich ich pozycji wyszła bez przeszkód, zgodnie z terminem?

Offline Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1762 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 15:09:58 »
Nie, no! Ten Garuła jest żałosny. Ludzie powpłacali po 5 stów i cisza. Żaden termin i obietnica informacji nie zostały dotrzymane. Jeśli choruje, to niech chociaż spadkobiercy coś napiszą.

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1763 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 15:13:26 »
Nie hejtuj kolego!
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1764 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 15:23:05 »
Ja już mam trochę za przeproszeniem wyjebane. Po prostu wiem, że z komiksami tego wydawnictwa zawsze coś musi się dziać i jeśli to nie jakiś brak korekty, pogniecione kartki i inne takie, a tylko opóźnienie to w sumie spoko. Ja naprawdę mam bardzo małe wymagania dotyczące Libertago. Czekam też aż cena Borgii pójdzie w dół na 300-350 i wtedy ewentualnie kupię. Chcę mieć ten album, tym bardziej, że czytałem tylko 1/4 tej serii, ale dla samej zasady nie dam pięciu stów skoro kartki są pogniecione. Wygląda na to, że zamawiając ostatnio wszystkie Relaxy uzupełniłem biblioteczkę do tego stopnia, że oprócz Borgii mam wszystko co wydali. :) Więc niby chciałbym hejtować, ale z drugiej strony podobają mi się rzeczy, które rzucają na rynek. Niech przyjdzie później, ale oby album był w idealnym stanie edytorskim i... fizycznym.

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1765 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 16:22:46 »
Info z gildii:
Cytuj
Dzień dobry

Niestety jeszcze czekamy na dostawę komiksu. Kontaktowaliśmy się z wydawcą i prosili o jeszcze chwilę cierpliwości - komiksy są już wydrukowane ale muszą je jeszcze ponumerować i spakować. Niestety mieli pewne problemy które spowodowały opóźnienia. Poniżej zamieszczamy też wiadomość którą opublikował wydawca na swoim profilu:

"Szanowni Państwo.
Bardzo przepraszamy za opóźnienie w wysyłce.
Albumy są już u nas i wyglądają doskonale, jednak z powodów osobistych (zdrowotnych) zmuszeni byliśmy przesunąć termin wysyłek(...)
Raz jeszcze przepraszamy za niedogodności i postaramy się w przyszłym tygodniu doprecyzować terminy, abyście Państwo wiedzieli kiedy komiksy od nas wyjadą."

Przepraszamy za kłopot. Jak tylko otrzymamy tytuł rozpoczniemy wysyłkę

Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1766 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 19:25:02 »
Ale spróbuj czlowieku tylko z przedpłata się spóźnić....

Offline tuco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1767 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 19:39:15 »
Nie, no! Ten Garuła jest żałosny. Ludzie powpłacali po 5 stów i cisza. Żaden termin i obietnica informacji nie zostały dotrzymane. Jeśli choruje, to niech chociaż spadkobiercy coś napiszą.
Ja już mam trochę za przeproszeniem wyjebane. Po prostu wiem, że z komiksami tego wydawnictwa zawsze coś musi się dziać i jeśli to nie jakiś brak korekty, pogniecione kartki i inne takie, a tylko opóźnienie to w sumie spoko. Ja naprawdę mam bardzo małe wymagania dotyczące Libertago. Czekam też aż cena Borgii pójdzie w dół na 300-350 i wtedy ewentualnie kupię. Chcę mieć ten album, tym bardziej, że czytałem tylko 1/4 tej serii, ale dla samej zasady nie dam pięciu stów skoro kartki są pogniecione. Wygląda na to, że zamawiając ostatnio wszystkie Relaxy uzupełniłem biblioteczkę do tego stopnia, że oprócz Borgii mam wszystko co wydali. :) Więc niby chciałbym hejtować, ale z drugiej strony podobają mi się rzeczy, które rzucają na rynek. Niech przyjdzie później, ale oby album był w idealnym stanie edytorskim i... fizycznym.

było już wiele razy mówione:
Libertago = Piotr Rosiński -syn słynnego ojca,
Labrum [Relax, M.Hurlant] = jakiś mało-znany koleś, pisarz ponoć,
PolishComicArt = Krzysztof Garula - pan od galerii oraz występów w tiwi.

być może dla większości to bez znaczenia, ja widzę zasługi/porażki każdego rozdzielnie. zapewne oni również.

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1768 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 19:41:27 »
Ja ich traktuję jako jeden byt, choć doskonale wiem na czym polegają te różnice.

Offline Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1769 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 20:11:14 »
PolishComicArt=Krzysztof Garuła. Pełna zgoda i tylko on zapowiada oraz odpowiada na pytania dot. ekskluzywnych komiksów (np. Thorgal) na Facebooku. Libertago jest dla mnie pomijalne, bo nie wchodzi w relacje z czytelnikami np. na etapie zamawiania komiksów, zapowiedzi, reklamacji. Wszystkim tym zajmuje się PolishComicArt, czyli Garuła.
Co do Relaxu, nie wypowiadałem się i nie wypowiadam, bo nie miałem z tym bytem kontaktu.
« Ostatnia zmiana: Pn, 13 Wrzesień 2021, 20:14:06 wysłana przez Midar »