Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 319655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adamarluk

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1260 dnia: Cz, 14 Styczeń 2021, 23:17:24 »
Tym razem chyba nie opuszczą, nakład dużo mniejszy od pierwszego tomu.

Offline freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1261 dnia: Cz, 14 Styczeń 2021, 23:49:09 »
podbijam - fajnie to wygląda!

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #1262 dnia: Pt, 15 Styczeń 2021, 16:21:18 »
Uważajcie, bo zaraz każą zdjąć . No chyba, że tego wydania się tak bardzo nie wstydzą jak Relaxu

( ͡º ͜ʖ͡º)

A co? Wydawca Relaxu chciał usunięcia jakichś zdjęć z sieci?

Offline JanJ

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1263 dnia: So, 16 Styczeń 2021, 00:09:13 »
Dzięki Death za fotki. Z tych grafik to przeglądając swoje zbiory, po raz pierwszy widzę tę na twoim ostatnim zdjęciu w prawym dolnym rogu. Być może rzeczywiście udało im się wyciągnąć coś nowego z szuflady.

Osobiście posiadam wydanie Niffle, choć mam też pierwszym tom B&W od Libertago. Kiedyś już chyba porównywałem oba wydania więc nie będę się powtarzał, ale gdyby wydanie Niffle miało okładki jak Libertago to byłby mój ideał. Rzeczywiście ta okładka w II tomie jest świetna. Papier, czcionka, format, grzbiet na korzyść Niffle.

Ciekaw jestem również jak wygląda jakość plansz w komiksie Alinoe. Wydawca z Niffle stwierdził, że jakość dostępnych skanów do Alinoe jest słaba i sami zeskanowali te plansze na nowo. Różnica jest dość widoczna nawet na moich słabej jakości zdjęciach. Po lewej Alinoe wydanie de luxe z okazji 30-lecia komiksu (le Lombard, 2015 r.), po prawej Alinoe od Niffle (II tom zbiorczy, 2017 r.). W wersji Niffle od razu lepiej widać chmury, piasek, czy teksturę skał (porównajcie np. środkowe kadry).




Mógłbyś spojrzeć Death jak to wygląda w wydaniu Libertago?

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1264 dnia: So, 16 Styczeń 2021, 06:50:13 »
Wiesz co? Wydaje mi się, że te konkretne plansze wyglądają bardzo dobrze. Dopiero co wstałem, kawa dopiero się robi i sprawdzam przy lampie, bo na zewnątrz jeszcze ciemno, ale nie widzę żeby było coś nie tak. Raczej mieli dobre materiały. Jeszcze tego brakowało żeby spierdolili czarno - białego Thorgala. Ale chyba nie. :D

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1265 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 10:04:18 »
Styczeń się kończy, a Borgii jak nie było tak nie ma. Chyba anuluję zakup tego komiksu :(.

Offline Teli

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1266 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 10:25:10 »
Cierpliwość to królewska cnota.
Legenda głosi że "Borgia" kiedyś wyjdzie, więc nie trać nadziei.

Offline fikander

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1267 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 15:27:51 »
Libertago jest tak zajęte promowaniem Relaxu, że nie ma czasu na zajmowanie się jakąś tam Borgią. >:(

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #1268 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 15:33:18 »
Sideca bis?

Offline tuco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1269 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 18:11:23 »
Libertago jest tak zajęte promowaniem Relaxu, że nie ma czasu na zajmowanie się jakąś tam Borgią. >:(
Libertago nie jest wydawcą Relaxu.
https://www.gildia.pl/komiksy/448239-relax-32

Offline fikander

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1270 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 23:30:38 »
Tym gorzej dla Libertago, bo w takim razie nie mają żadnego usprawiedliwienia na kolejną obsuwę Borgii. Miała być 25. stycznia, czyli dzisiaj, a tu głucha cisza. Ciekawe co tym razem? Awaria maszyn w drukarni? COVID-19? Powrót psychopatycznego kuriera? Atak kosmitów?

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1271 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 23:42:52 »
Szczegolnie, ze kase za towar wzieli i nie czuja potrzeby informowania klientow o tym kiedy otrzymaja towar z ktory zaplacili. Znam osoby co sie wycofaly przez to opoznienie, ja tam spokojnie czekam, ale niech Libertago sie ogarnie bo daleko w ten sposob nie zajedzie, wszedzie wtopy.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline fikander

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1272 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 23:51:49 »
Ja też złożyłem i opłaciłem zamówienie na Borgię wiele miesięcy temu i moja cierpliwość i wyrozumiałość jest wystawiona przez wydawcę na ciężką próbę. Skoro podali koleją datę premiery i z takich czy innych przyczyn jej nie dotrzymali, to ich cholernym obowiązkiem jest poinformowanie o tym fakcie klientów i błaganie o wybaczenie. Chowanie głowy w piasek w tej sytuacji to najgorsza możliwa taktyka, bo świadczy o lekceważeniu klientów. Nagrabili sobie... >:(

Offline tB

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1273 dnia: Wt, 26 Styczeń 2021, 07:36:59 »
Uważam, że dobra komunikacja to podstawa. Ale jak samo to nie wychodzi, to czasem trzeba się upomnieć, niekoniecznie od razu publicznie. Pisał/dzwonił ktoś już może w tej sprawie do "pana Krzysztofa"? Z ostatniej "dyskusji" na jednej z grup FB dot. recenzji nowego Relaksu napisał:
Cytuj
(...) nie jestem zainteresowany hejtersko-szczeniackimi pyskówkami i dlatego zapraszam wszystkich do rozmowy w korespondencji prywatnej lub najlepiej do rozmowy telefonicznej. Tak jak napisałem - jestem osobą bardzo otwartą w komunikacji. To tyle co mam do dodania w tym temacie. Mój numer telefonu jest dostępny na stronie Galerii Polishcomicart.pl. (...)
Nie jestem ich klientem i średnio mnie interesują ich produkty (właśnie przez komunikację, politykę wydawniczą, itd.), ale jestem ciekaw, czy uda się faktycznie w ten sposób uzyskać jakieś konkretne informacje.

Online michał81

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1274 dnia: Wt, 26 Styczeń 2021, 07:47:09 »
Zacznijmy od tego, że to nie była hejtersko-szczeniacka pyskówka w stosunku do pana Krzysztofa. Padł z mojej strony jeden konkretny zarzut poparty dowodem oraz pytanie, na które pan Krzysztof zareagował bardzo wybuchowo, co mnie nawet zdziwiło i finalnie nie odpowiedział, wycofując się z dyskusji.

Jeśli ktoś będzie chciał dzwonić i rozmawiać, polecam rozwagę i opanowanie w kontakcie z tym panem.
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Styczeń 2021, 07:52:09 wysłana przez michał81 »