Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 320033 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline JanJ

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1905 dnia: So, 30 Październik 2021, 13:12:09 »
 To jaki tam zbiór komiksów może być?

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1906 dnia: So, 30 Październik 2021, 13:44:45 »
To jaki tam zbiór komiksów może być?

Cytuj
mistrza...

Offline JanJ

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1907 dnia: So, 30 Październik 2021, 14:17:23 »
Moje pytanie dotyczyło jakie komiksy mogą się tam znaleźć, pewnie Wyprawa, Ekspedycja, co jeszcze?

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1908 dnia: So, 30 Październik 2021, 17:02:28 »
Nieeeee!!!

Dlaczego inny wydawca tego nie wyda? Nie mam ochoty wydawać pewnie 600 zlotych za taki tom. Przydałby się w jakiejś normalnej cenie. No chyba że będzie super hiper ekskluzywnie plus "biedawydanie". Bo nie kupię od nich kolejnego ekskluzywnego wydania.
Bo wydawcą jest jego syn. Wiadomo że cena będzie spora, ale wydanie tych komiksów to mega bomba. Muszę kupić.

Offline misiokles

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1909 dnia: So, 30 Październik 2021, 20:03:19 »
Mam nadzieję, że cena będzie spora i skutecznie mnie zniechęci do kupienia zbioru archiwalii. Mam nauczkę do zbiorczym Kasprzaku, że nostalgia to nie wszystko!

Offline Leyek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1910 dnia: So, 30 Październik 2021, 21:53:53 »
Nie mam ochoty wydawać pewnie 600 zlotych za taki tom.

Nie martw się dorzucą dwie graficzki z autografami i będzie taka cena, że 6 stów będzie się wydawało atrakcyjne :)

Na szczęście nie mam jakiegoś wielkiego sentymentu do Rosińskiego i spokojnie przy chorej cenie mogę to odpuścić. Chętnie bym przeczytał, ale nie będę nabijał kabzy naciągaczom - marszandowi i synalkowi, który znalazł na ojcu żyłę złota.

Współczuję tylko tym, dla których były to komiksy dzieciństwa i ciężko im będzie odpuścić zakup.

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1911 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 09:34:08 »
Ja tych komiksów nigdy nie czytałem, więc tym bardziej kupię, nawet nie będę się oszukiwał. Nie ma co gadać o cenie, bo wiadomo, że będzie dużo. A jeszcze przed tym albumem ma być jakiś inny. Ktoś pisał o Marinim. Gwiazda pustyni wydaje się dobrym materiałem na pojedynczy album w powiększonym formacie. Ja tylko żałuję, że zamiast Borgii nie wydali Indiańskiego lata, to byłby najlepszy pomysł na Manarę. Andreas też pewnie kiedyś będzie. Cromwell Stone byłby idealny.

Offline freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1912 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 09:36:49 »
ktoś kiedyś znalazł w necie ze libertago ma licencje na drapieżców, wiec raczej nie gwiazda pustyni

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1913 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 10:02:58 »
Z radością odpuszczę Drapieżców. :) Totalnie mnie ten komiks nie interesuje.
Jeśli mają wydawać po jednym reprezentatywnym albumie danego twórcy, żeby sobie podziwiać rysunki w 4K, to niech to będzie jakiś topowy album. Dlatego właśnie żałuję tego Indiańskiego lata, te rysunki i kolory byłyby idealne do takiego formatu.

Online Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1914 dnia: Pn, 08 Listopad 2021, 17:44:08 »
Taka ciekawostka z Facebooka. Ciekawy sposób załatwienia reklamacji. Sprawdźcie swoje egzemplarze.

„Witam. Piszę w ramach ogłoszenia społecznego a zarazem prośby o pomoc. Temat dotyczy Wydania ekskluzywnego Thorgala od Libertago, tom 4, zakupionego za pośrednictwem Polishcomicart.pl Przeglądając nowo otrzymany album zauważyłem że 2 kartki są zdublowane (strony numer 133/134 oraz 139/140) a brakuje stron o numerach 135,136,137,138. Zgłosiłem to do Polishcomicart.pl, bardzo szybko zostałem zapewniony, że to bardzo dziwne, ale się zdarza, sprawdzili kopie które mają u siebie i taka sytuacja nie występuję, proszę odesłać tom, wymienimy itd. W tym tygodniu otrzymałem nowy komiks (i widać że nie jest to mój pierwotny egzemplarz ponieważ poprzedni numer albumu, pomimo wymazania, jest nadal widoczny) i sytuacja... się powtórzyła. Znowu te same 2 kartki są zdublowane, a brakuje wyżej wymienionych stron. W związku z powyższym prosiłbym posiadaczy tego tomu o zweryfikowanie swoich albumów i skomentowania, czy to tylko ja mam takie szczęście i powinienem puścić Lotka, czy jest to szerzej zakrojona sprawa. Z góry dziękuję za pomoc.”
« Ostatnia zmiana: Pn, 08 Listopad 2021, 17:45:45 wysłana przez Midar »

Offline Mruk

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1915 dnia: Pn, 08 Listopad 2021, 19:09:35 »
Przeglądając nowo otrzymany album zauważyłem że 2 kartki są zdublowane (strony numer 133/134 oraz 139/140) a brakuje stron o numerach 135,136,137,138.

Ależ ci ludzie nic nie rozumieją...

Te strony są zdublowane KOLEKCJONERSKO i EKSKLUZYWNIE!

Offline death_bird

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1916 dnia: Pn, 08 Listopad 2021, 20:04:49 »
Taki ekskluzywny biały kruk?  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Mruk

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1917 dnia: Wt, 09 Listopad 2021, 00:01:31 »
Taki ekskluzywny biały kruk?  8)

Właśnie!

Znaczki pocztowe z błędem są warte fortunę, a co dopiero ekskluzywny komiks! To jest specjalnie tak zrobione, żeby produkt, który klient kupuje miał jeszcze większą wartość!

Offline JanJ

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1918 dnia: Wt, 09 Listopad 2021, 01:49:38 »
Przecież to nie jest komiks do czytania, tylko dzieło sztuki do podziwiania ;)

Offline kas1

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1919 dnia: Pt, 12 Listopad 2021, 12:11:34 »
Po przygodzie z "samodzielną dystrybucją" odpuszczam całkowicie ich wydania. To są jakieś jaja. Maila z zamówieniem i zdjęciami wysyłałem z trzy razy. Za każdym razem, zazwyczaj po dużo dłuższym czasie niż krótszym, niby potwierdzali zamówienie ale chcieli jeszcze raz zdjęcia. Więc dosyłałem. Odpowiedzi oczywiście czy jest ok brak. Nie przelewałem środków bo niby jak, skoro finalnie zamówienie nie jest potwierdzone. Nadszedł długo wyczekiwany czas wysyłki. No to piszę jeszcze raz czy mają moje zamówienie. Odpowiedź przyszła szybko. Mają ale nie opłacone no i oczywiście trzeba jeszcze raz dosłać zdjęcia. Dosłałem zdjęcia i pytam czy mogę to zamówienie jeszcze opłacić. No i kontakt się urwał... Cisza... Ciemno... W oddali gdzieś ujadają psy... Szkoda czasu i nerwów na taką amatorkę.