Autor Wątek: Kurc  (Przeczytany 398338 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Kurc
« Odpowiedź #495 dnia: So, 05 Grudzień 2020, 10:05:23 »
Czytałem tylko pierwszy tom Druuny (zerowy też, ale to już zupełnie inny komiks mocno wzorowany na Arzachu Moebiusa). I moim zdaniem jest świetną zamkniętą historią sci - fi. Plus bardzo dobre zakończenie. Nie wiem co jest dalej, ale tak jakby dalszego ciągu nie potrzeba.
To samo Snowpiercer. Pierwszy to jest świetną zamkniętą historią. Pewnie kupię drugi, ale oby tego nie spieprzyli.
Ps. Nie kupiłem też Strażników Początek ani Zegara zagłady. Tam już w ogóle mamy historię totalną, którą chyba głupio rozwijać w obie strony. Ale może kiedyś kupię.

Offline moai

Odp: Kurc
« Odpowiedź #496 dnia: So, 05 Grudzień 2020, 11:12:49 »
To samo Snowpiercer. Pierwszy to jest świetną zamkniętą historią. Pewnie kupię drugi, ale oby tego nie spieprzyli.
Drugi tom to inna historia, o innym pociagu :)

Offline freshmaker

Odp: Kurc
« Odpowiedź #497 dnia: Cz, 10 Grudzień 2020, 13:27:07 »
zamówiłem w sklepie incala nowe wydanie rorka - wpłaciłem kasę i zero potwierdzenia, info itd. macie podobnie?

Offline fikander

Odp: Kurc
« Odpowiedź #498 dnia: Cz, 10 Grudzień 2020, 13:36:11 »
Incal nie wysyła potwierdzeń. Jeżeli zamówienie złożyłeś po zalogowaniu się na swoje konto, możesz sprawdzić w historii zakupów czy zarejestrowali zamówienie. Jeżeli zamówiłeś bez logowania, nie dostaniesz żadnego potwierdzenia, że przyjęli zamówienie, ani nawet, że zamówienie do nich wpłynęło. Tak działa ten sklep.

Offline freshmaker

Odp: Kurc
« Odpowiedź #499 dnia: Cz, 10 Grudzień 2020, 14:10:43 »
ok dziękuję za informację. w sumie mogłem poczekać i zamówić w gildii.

Offline freshmaker

Odp: Kurc
« Odpowiedź #500 dnia: So, 12 Grudzień 2020, 15:22:24 »
zapytałem w sklepie - tam data premiery była 10/12.
Cytuj
Dzień dobry,
czekamy na ukazanie się komiksu i dostawę z drukarni

czyli tez opóźnienie.

Offline freshmaker

Odp: Kurc
« Odpowiedź #501 dnia: Pt, 18 Grudzień 2020, 12:55:43 »
ostrzegam wysyłka kurierem ze sklepu incal to niestety wysyłka kurierem pocztex...

Offline sokratesik

Odp: Kurc
« Odpowiedź #502 dnia: Pt, 18 Grudzień 2020, 16:20:27 »
Czytałem tylko pierwszy tom Druuny (zerowy też, ale to już zupełnie inny komiks mocno wzorowany na Arzachu Moebiusa). I moim zdaniem jest świetną zamkniętą historią sci - fi. Plus bardzo dobre zakończenie. Nie wiem co jest dalej, ale tak jakby dalszego ciągu nie potrzeba.
To samo Snowpiercer. Pierwszy to jest świetną zamkniętą historią. Pewnie kupię drugi, ale oby tego nie spieprzyli.
Ps. Nie kupiłem też Strażników Początek ani Zegara zagłady. Tam już w ogóle mamy historię totalną, którą chyba głupio rozwijać w obie strony. Ale może kiedyś kupię.
Strażników początek bardzo polecam. Niektóre historie podobały mi się nawet chyba bardziej niż sami Strażnicy

ramirez82

  • Gość
Odp: Kurc
« Odpowiedź #503 dnia: Pt, 18 Grudzień 2020, 16:30:42 »
Ps. Nie kupiłem też Strażników Początek ani Zegara zagłady. Tam już w ogóle mamy historię totalną, którą chyba głupio rozwijać w obie strony. Ale może kiedyś kupię.

I dobrze zrobiłeś, ja w obu przypadkach się skusiłem i żałowałem. No dobra, Początek miał fajną historię Gwardziści Cooke'a, i ten tom sobie zostawiłem. Na Zegar Zagłady ostatnio straciłem prawie cały tydzień, tak mi to "fajnie" się czytało.  :-\

Strażników początek bardzo polecam. Niektóre historie podobały mi się nawet chyba bardziej niż sami Strażnicy

 :o 


Offline PJP

Odp: Kurc
« Odpowiedź #504 dnia: So, 19 Grudzień 2020, 15:29:15 »
Czy w tym roku lub na początku przyszłego wyjdzie coś z Komiksoteki?

Offline sokratesik

Odp: Kurc
« Odpowiedź #505 dnia: So, 19 Grudzień 2020, 22:10:42 »
ramirez82 - a co sądzisz o "Składzie głównym" - jeśli czytałeś? Tak pytam, bo jakoś mi zapadło w pamięć, że Death się nim zachwyca, a dla mnie to też jest absolutna czołówka komiksu europejskiego. Ale czy zgodzimy się też co do Strażników początku - cóż sam jestem ciekaw...

ramirez82

  • Gość
Odp: Kurc
« Odpowiedź #506 dnia: So, 19 Grudzień 2020, 22:31:54 »
Ja też uwielbiam Skład główny, choć pamiętam, że narzekałem przy trzecim tomie, że już zrobiło się zbyt słodko. Ale ogólnie była to dla mnie miłość od pierwszego przeczytania, później mega rozczarowanie, że Egmont nie kontynuuje i oczekiwanie by ktoś się za to wziął, a jeszcze później radość, że Ongrys dokończył. :)

Offline Death

Odp: Kurc
« Odpowiedź #507 dnia: So, 19 Grudzień 2020, 22:59:41 »
No, ten trzeci integral miejscami był przesłodzony. Pierwsze dwa integrale to były najlepsze pączki na mieście. Tam wszystko było idealne, ilość lukru i nadzienia. Trzeci to już był tłusty czwartek. Niby fajnie, bo się najadłeś, ale jednak trochę jak świnia i teraz próbujesz to strawić.

Offline sokratesik

Odp: Kurc
« Odpowiedź #508 dnia: So, 19 Grudzień 2020, 23:49:32 »
A ja to traktowałem trochę jak kibic... Może macie rację, że tak pięknie w życiu jeszcze nie jest, ale cieszyłem się przy czytaniu, że to wszystko toczy się takimi, a nie innymi torami.  :)

Offline Liarus

Odp: Kurc
« Odpowiedź #509 dnia: Cz, 24 Grudzień 2020, 13:11:17 »
Dostałem Rorka I Raffington Event. Dziwnie wyglądają strony komiksów. Jakby pofalowane. Aż tak macie? Nie spotkałem się z niczym takim. Fota w załączniku